40 COVID-19 تست مثبت پشت تاخیر MLBPA رای: گزارش

به عنوان یک رای های لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در مورد اینکه آیا قبول صاحبان' آخرین پیشنهاد به بازی بازی های 20

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

به عنوان یک رای های لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در مورد اینکه آیا قبول صاحبان' آخرین پیشنهاد به بازی بازی های 2020 ادامه فصل به تاخیر می افتد و در گزارش ظاهر یکشنبه که تعداد زیادی از مثبت COVID-19 آزمون است که دلیل اصلی تاخیر.

با استناد به دو منبع نزدیک به وضعیت ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale گزارش داد که 40 MLB بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته است. Nightengale اضافه شده که MLB کمیسر راب مانفرد و بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark رد و بدل ایمیل با "ترفند" به پیشنهادات خود را.

با توجه به Nightengale اخیر سربازان ارتش در COVID-19 عفونت را فشار شروع فصل بازگشت به 26 جولای در اولین, با, بهار, آموزش سرگیری زودتر از ژوئن 29. صاحبان و بازیکنان قبلا توافق برای راه اندازی مجدد این فصل در جولای 19. MLB هنوز ارائه 60 بازی فصل در هر Nightengale اما فشار و رطوبت را بیشتر می تواند آن مشکل تر است.

"من واقعا معتقدم که ما در حال مبارزه با بیش از یک عدم امکان در بازی" مانفرد گفت: به کلارک در e-mail با توجه به Nightengale. "قدیمیترین ما آماده خواهد شد برای بازیکنان به گزارش یک هفته از دوشنبه (29 ژوئن) با توجه به نیاز به انتقال تیم ها از فلوریدا. که برگ 66 روز به بازی 60 بازی. در واقع این است که خارج از پاکت در حال حاضر."

در اوایل روز شنبه, Nightengale گزارش داد که "ممکن است یک تغییر پیشنهاد ارائه شده دوشنبه."

سازمان دیده بان | تست مثبت می تواند قرار داده MLB بازگشت در خطر:

به عنوان ورزش حرفه ای لیگ طرح بازگشت آنها به عمل CBC News' کامرون مکینتاش جزئیات اخیر افزایش تعداد ورزشکاران که قرارداد COVID-19. 2:43

MLB Network را جان Heyman افزود: "MLB بازیکنان به تأخیر انداختن رای کمی امروز به عنوان MLB است که نشان می دهد آن است مایل به ایجاد یک زن و شوهر از تغییرات در نور های اخیر COVID موارد است. دو طرف در تماس هستند و وضعیت سیال است. بازیکنان نگران هستند که اگر در این سال است لغو صاحبان تا پایان برداشت منافع در '21."

همچنین یکشنبه, ESPN جف Passan گزارش Manfred در نامه ای به کلارک ارائه به لغو گسترش برگشتی جهانی hitter وظیفه تعیین شده برای 2021 (صاحبان' آخرین پیشنهاد تا به حال این عناصر در جای خود برای سال 2020 و '21). اما Passan افزود: "بازیکنان نگران از دست دادن اهرم برگشتی برای هیچ است."

ورزشی را کن روزنتال اضافه شده یک اتحادیه جلسه کوتاه قطع شد و پس از کلارک دریافت نامه ای از مانفرد.

در میان سایر وعده های مانفرد گزارش شده به کلارک باید فصل بود کوتاه دوباره وجود خواهد داشت هیچ postseason گسترش و یا جهانی تعیین شده hitter وظیفه در سال 2021. Nightengale گزارش مانفرد همچنین وعده داده شده به بازیکنان در غیر تضمین شده در قرارداد که واجد شرایط داوری در سال 2019 منتشر شد اما در بهار آموزش را دریافت کامل ختم پرداخت.

به طور موقت خاموش کردن امکانات آموزش

در روز شنبه گزارش های متعدد حاکی از این بازیکنان MLB انجمن به تاخیر انداختن رای گیری در MLB آخرین پیشنهاد در حالی که این جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی و بهداشت پروتکل به عنوان COVID-19 موارد سنبله در تعدادی از شهرستانها.

مثبت اخیر coronavirus آزمون های رهبری را به طور موقت خاموش شدن سایت ها آموزش توسط MLB.

قبل از MLB را عمل فیلادلفیا فیلیز خود را بسته ویکی, Fla., پردیس پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. تورنتو بلو جیز بسته آموزش خود سایت در نزدیکی Dunedin, Fla., پس از یک بازیکن به نمایش گذاشته علائم COVID-19.

فصل برنامه ریزی شده بود به شروع ماه مارس 26, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به تاخیر است که به طول انجامید نزدیک به سه ماه تا کنون.

MLB در انتظار پاسخ از MLBPA هر یک 60-پیشنهاد بازی با گسترش برگشتی. اگر MLBPA تبدیل کردن پیشنهاد کمیسیون راب مانفرد قدرت برای پیاده سازی یک برنامه که به احتمال زیاد شامل جایی بین 50 و 60 بازی.

اتحادیه ارائه 70-بازی پیشنهاد در اوایل این هفته و MLB کاهش یافته است ارائه می دهند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب