واشنگتن NFL تیم می تواند تغییر نام 'دم قرمز.' واقعی تاسکیگی سربازان احساسات متناقضی در مورد آن

Wولد سرهنگ سرهنگ هارولد براون از آمریکا اولین آفریقایی-آمریکایی خلبانان نظامی که پرواز با مشهور همه تاسکیگی ن

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

Wولد سرهنگ سرهنگ هارولد براون از آمریکا اولین آفریقایی-آمریکایی خلبانان نظامی که پرواز با مشهور همه تاسکیگی نیروی هوایی در جنگ جهانی دوم بود به نفع واشنگتن, دی سی, تیم NFL تغییر نام خود را به واشنگتن قرمز دم ؟ نام مستعار که می آید از نقاشی هواپیما پرواز توسط تاسکیگی شعله ور شده است شناور به عنوان یک راه حل ممکن برای این تیم در جستجو یک نام در این یک گوشه ای حداقل ایده را پیدا فراوان پشتیبانی می کند.

"کاملا" می گوید: قهوه ای, 95, از, از خانه اش در بندر کلینتون, Ohio. قهوه ای است که یکی از نه بازمانده تاسکیگی خلبانان که پرواز در مبارزه با. "فکر کردن در مورد این نوع خودخواهانه از نظر خود ما را میراث ما در حال اجرا هستند از خلبانان می گوید:" قهوه ای است. "انتظار چند سال خواهد بود که پایان ما. من نمی دانم از یک راه بهتر برای نگه داشتن این نام زنده از آن را در یک نام درست پشت واشنگتن است.'"

روز دوشنبه پس از چند دهه از فشار واشنگتن NFL سازمان رسما اعلام کرد که از آن خواهد گذاشت ردسکینز نام. مالک تیم دانیل اسنایدر به حال مدت طولانی در برابر, تماس, تغییر نام است که لکه دار کردن استفاده می شود در برابر بومیان آمریکایی است. در سال 2013 اسنایدر گفته بود ایالات متحده آمریکا امروز است که او را "هرگز" تغییر دهد و این تیم را با نام مستعار. ("شما می توانید با استفاده از, کلاه," او گفت:.) اما به عنوان ایالات متحده تخمین می زند با آن نژادپرستانه تاریخچه پس از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور جنبش برای تخلیه این نام به دست آورد unstoppable momentum: فدرال اکسپرس برای مثال تهدید به جلو و به نام خود کردن این تیم ورزشگاه. در حال حاضر در بیانیه ای این تیم گفته است که اسنایدر و مربی ران ریورا "در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده."

به عنوان طرفداران و دیگر ناظران mull این امکانات جدید که به نام "Red Tails" ایده مناظره به نفع: در یاهو, نظر سنجی 28 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مورد علاقه "RedTails" که بود رای بالا-گیرنده بیش از رزمندگان خوک ژنرال ها و دیگران است. با توجه به یک شرط بندی سایت "Redtails" هستند عجیب و غریب-در مورد علاقه های شما غالب در 3 به 1. طرفداران در حال حاضر به آمده تا با یک فوتی و فوری کلاه و طراحی لوگو.

تاپیک های زیادی در مورد این دم قرمز. نامگذاری یک تیم مستقر در پایتخت کشور بعد از یک گروه پیشگام سیاه جنگ قهرمانان به نظر می رسد به تناسب روح این لحظه نژادی بیداری. "اگر می شود مناسب ترین زمان برای انجام آن در نظر آنچه که در کشور می گوید:" قهوه ای, مینیاپولیس بومی است. "شما می دانید که در آن من رای می رود."

در یک بیانیه تاسکیگی نیروی هوایی, Inc., آلاباما-بر اساس غیر انتفاعی اختصاص داده شده به تجلیل از دستاوردهای, سیاه جانبازان و معرفی جوانان به فرصت های شغلی در هوانوردی و هوافضا و حمل و نقل می گوید: "سازمان" خواهد بود مفتخر و خوشحال به کار با" واشنگتن تیم "در طول و بعد از فرآیند باید این نام بود به تصویب رسید."

در میان بازمانده از سربازان این تغییر نام نمی, لذت بردن از حمایت جهانی. "من مطمئن هستم که آنها شایسته دم قرمز نام" ستوان سرهنگ جیمز Harvey, 97, می نویسد در یک ایمیل. "آنها برنده نیست که بسیاری از بازی ها به همراه بسیاری از بازیکنان باید یک... نگرش ضعیف. اما آن است که من تماس بگیرید. تنها راه من احساس می کنم در این نقطه در زمان." هنگامی که درباره زمان دو بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی—سرهنگ سرهنگ الکساندر, Jefferson, 98 و ستوان سرهنگ جورج هاردی 95—گفت: آنها هنوز تشکیل نظر خود را در مورد این موضوع. یک سوم سرتیپ چارلز مک گی از 100 کاهش یافته است به نظر.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

در واقع یک دم قرمز نام مستعار برای واشنگتن حق رای دادن ارائه می دهد برخی از جنبه های منفی بالقوه برای تاسکیگی نیروی هوایی. را در نیروی هوایی می خواهم به ارتباط با NFL, یک سازمان با سابقه در برابری نژادی است که در بهترین حالت مخلوط? در لیگ که در آن 70 درصد از بازیکنان هستند و مردم از رنگ تنها 3 از 30 سر مربیان — 10% — سیاه و سفید هستند. نمی تواند یک لیگ با یک حق رای به افتخار تاسکیگی شعله ور اما این نه ارائه حتی یک تمرین به khezri بعد از او به رهبری تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی در طول سرود ملی شود و متهم از پرداخت لب خدمت به برابری است ؟

دیگر نگرانی هایی که شاید کمتر سنگین. در طول یک جاده بازی در فیلادلفیا در ماه دسامبر برای مثال دم قرمز بازیکنان دقیقا نمی توان شنیدن homages به جنگ جهانی دوم, قهرمانان. "هنگامی که آنها یک بازی نیمی از طرفداران در غرفه خواهد بود گفت: "کسانی که لعنت قرمز دم" می گوید: "هاردی—که پرواز 21 ماموریت های مبارزه با جنگ جهانی دوم و 45 ماموریت های مبارزه با بیش از کره در سال 1950 و 70 بیشتر در طول جنگ ویتنام از طریق خنده.

از سوی دیگر وام مستعار به یک تیم NFL نیز می تواند یک فرصت آموزش. قهوه ای که به ضرب گلوله کشته شد در طول 30 ماموریت در جنگ جهانی دوم گرفته و به عنوان یک زندانی از جنگ برای دو ماه گفت: اگر او قادر به صحبت کردن اسنایدر او می خواهم آموزش واشنگتن مالک در تاریخ واقعی از نیروی هوایی. "کل داستان تاسکیگی نیروی هوایی مراکز در اطراف به طور مداوم به طور مداوم به مبارزه با سیستم" او می گوید. "مردم آمد تا با یک هزار و یک راه چرا ما نباید خلبانان. آن را مانع پس از مانع پس از مانع است."

قهوه ای به خاطر, گفته است که, به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی او نیست به اندازه کافی هوشمند به یک خلبان یک ایده است که او می گوید: تنها به او انگیزه را ثابت کند در غیر این صورت. پس از نظامی او برای سال ها در دانشگاه ها و به عنوان مشاور آموزشی در کلمبوس, اوهایو, منطقه, کسب درآمد (Ph. D.) در طول راه او کلیولند براونز فن. "من می گویم" برو em, Browns,'," او می گوید. اما اگر واشنگتن می شود دم قرمز او را سریع به تغییر تعلقات. "هیچ کس نمی خواهد من جلوگیری از تبدیل شدن به یک واشنگتن فن," او می گوید.

در سال 2007 تاسکیگی سربازان اهدا شد کنگره مدال طلا یک ملت بالاترین افتخارات. "که واقعا بزرگ می گوید:" قهوه ای است. اما دم قرمز نام او می گوید: "تقریبا می شود برابر است. تنها خبر بد این است که من فقط آرزو می کنم با چند تا از بچه ها که گذشت و دور شد و هنوز هم زندگی می کنند. آنها نمی خواهد باور تمام این چیزهای خوب اتفاق افتاده است. من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای افتخار تاسکیگی از سربازان به نام یک حرفه ای توپ باشگاه پس از ما."

قهوه ای استدلال می کند که دم قرمز نام صحبت می کند به امریکا بالقوه است. "که قدیمی آمریکایی, داستان شروع در پایین و افزایش به بالا," او می گوید. "ما واقعا بهگزارش آنچه در این کشور می ایستد. حتی با تمام این ظروف سرباز یا مسافر این است که هنوز هم بزرگترین کشور در جهان است. آن را نمی خواهد تجارت آن را برای هر چیزی. ما زندگی رویای آمریکایی است."

نوشتن برای شان گرگوری در sean.gregory@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن