ترکیه, سوریه, نیروهای تبادل آتش سنگین برای 2 بار در هفته

ترکیه گفت: این آمار در نیروهای دولتی سوریه روز دوشنبه پس از "شدید" سوریه بمباران به کشته شدن پنج تن از سربازان

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

ترکیه گفت: این آمار در نیروهای دولتی سوریه روز دوشنبه پس از "شدید" سوریه بمباران به کشته شدن پنج تن از سربازان خود را و زخمی شدن پنج نفر دیگر در سوریه را در شمال استان ادلب.

جنگ در ادلب منجر به سقوط شکننده آتش بس که با میانجیگری ترکیه و روسیه در سال 2018 است. ترکیه با پشتیبانی از شورشیان سوریه در حالی که روسیه به شدت مورد حمایت دولت سوریه را در مبارزه برای بازپس گرفتن منطقه است که آخرین دژ شورشی در سوریه است.

تبادل آتش در آمد و حتی به عنوان یک هیئت وارد پایتخت ترکیه از آنکارا برای دومین دور از مذاکرات به بحث در مورد جنگ در کشور همسایه سوریه است. هشت ترکی پرسنل نظامی و غیر نظامی و 13 سربازان سوری کشته شدند در یک شبیه برخورد در این استان در هفته گذشته است.

ترکیه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: ترکیه توپخانه بلافاصله در پاسخ به این حمله از بین بردن اهداف.

"ما آتش پشتیبانی وسایل نقلیه بلافاصله اخراج در اهداف با شدت و پاسخ لازم داده شد" وزارت گفت.

مخالفت با نظارت گروه سوریه رصدخانه گزارش داد که شش سرباز ترک کشته و هفت زخمی شدند که نیروهای دولتی سوریه از پوسته Taftanaz هوایی در ادلب در روز دوشنبه. آن اضافه شده است که چهار شورشیان سوریه نیز کشته شدند در بمباران.

یک حمله هوایی در نزدیکی یک شورشی منطقه, در ضمن کشته شدن نه نفر از جمله کودکان مخالف گفت.

سوریه پیشبرد منجر به جابه جایی

رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به نیروهای مورد حمایت روسیه پوشش هوایی شده اند و در حال پیشروی به آخرین شورشی در مناطق ادلب و در نزدیکی حلب منطقه تصرف ده ها تن از شهرها و جرقه در مقیاس بزرگ بحران انسانی. سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفت: حدود 700,000 غیرنظامیان آواره شده است به عنوان یک نتیجه از دولت سوریه حمله آغاز شد که در اوایل ماه دسامبر.

سازمان ملل "عمیقا نگران در مورد ایمنی و حفاظت از بیش از سه میلیون غیر نظامی در ادلب و مناطق اطراف آن بیش از نیمی از آنها آواره داخلی به عنوان گزارش از حملات هوایی و shellings همچنان در سوریه" معاون سخنگوی فرحان حق گفت: در نیویورک است.

حداقل 49 غیرنظامی بین Feb. 1-5 با حداقل 186 کشته و زخمی در ژانویه او گفت:.

بسیاری از آوارگان در حال زندگی در فضای باز در پناهگاه و خانه های موقت در برف و دمای انجماد در نزدیکی مرز ترکیه. نیمی از آوارگان اعتقاد به کودکان است.

غذا و سرپناه و آب و فاضلاب و بهداشت و سلامت آموزش و پرورش و حفاظت از کمک همه فوری اولویت الحق گفت: انسانی جامعه به دنبال $336 میلیون به ما کمک کند از 800.000 نفر در شمال غربی سوریه برای شش ماه.

ترکیه صدها وسایل نقلیه نظامی و نیروهای خود را به استان ادلب در هفته گذشته. ساخت و ادامه داد: دولت پیشرفت موجب نادر برخورد on Feb. 3 بین ترکیه و سوریه که به کشته شدن هشت نظامی ترکیه پرسنل و 13 سوریه. ترکیه هشدار داده است سوریه به عقب نشینی به آتش بس خطوط که به توافق رسیده بودند که در سال 2018 است.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: ترکیه و روسیه هیئت های رد و بدل پیشنهادات بیش از این وضعیت در ادلب در طول یک جلسه برای اولین بار در آنکارا در روز شنبه. در روز دوشنبه تیم روسی بازگشت به آنکارا از سفر به اردن برای بحث بیشتر, او گفت:.

"اگر یک توافق رسیده اند و بدون نیاز به نشست امروز" Cavusoglu به خبرنگاران گفت:. او گفت: ترکیه و رهبران روسیه می تواند در اگر هیچ مصالحه رسیده است.

سوریه نظامی است که به نگه دارید تا مبارزات انتخاباتی خود را.

یک کاروان نظامی ترکیه از عبور از شهر بنش در سوریه و شمال غربی استان ادلب در روز دوشنبه. ترکیه ارسال کرده است صدها نفر از وسایل نقلیه نظامی و نیروهای خود را به استان ادلب در هفته گذشته. (محمد حاج Kadour/خبرگزاری گتی ایماژ)

صبح زود حمله هوایی در روستای Ibbin در استان حلب به کشته شدن نه نفر از جمله شش کودک با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور و گام نیوز یک فعال سیاسی جمعی. حداقل 10 نفر نیز زخمی در حمله هوایی.

دولت سوریه را در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد با هدف تامین امنیت بزرگراه استراتژیک در تحت کنترل شورشیان در خاک در حال حاضر به جای تصرف کل استان و پرجمعیت پایتخت یمن است.

تحت کنترل دولت مرکزی سوریه نظامی رسانه ها منتشر شد یک نقشه از منطقه از مبارزه نشان می دهد که سوریه تنها باید 15 کیلومتر به سمت چپ از به دست گرفتن کنترل کامل از بزرگراه استراتژیک می دانم به عنوان M5. بزرگراه لینک سرمایه های ملی دمشق با این کشور که برای سال ها تقسیم شده بین دولت و نیروهای مخالف.

در ضمن یک خودرو بمب گذاری شده روز شنبه در سوریه به شهر تحت کنترل ترکیه-حمایت اپوزیسیون سوریه, کشته شدن حداقل چهار نفر و زخمی شدن 15 نفر دیگر ترکیه دولتی خبرگزاری آناتولی گزارش داد.

حمله شد و آخرین در یک سری از انفجار در ترکیه در کنترل مناطق که به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم. ترکیه مقصر حمله به سوریه شبه نظامی کرد موسوم به یگان های مدافع خلق.

بمب رفت و در یک خیابان اصلی در شهر Afrin که ترکیه در زمان کنترل پس از حمله نظامی در 2018, Anadolu گزارش شده است. آن گفت: برخی از زخمی ها در شرایط جدی و اضافه کرد که مرگ و میر به احتمال زیاد به افزایش است.

ترکیه حمله کرده است با هدف فشار کردی مبارزان دور از مرز. کسانی که شهدای شده بود کلید متحدان آمریکا در مبارزه با دولت اسلامی در عراق و سوریه (داعش) ، ترکیه در نظر کردستان سوریه جنگجویان تروریست وابسته به خلق و شورش در ترکیه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب