نظر: من با جولیان آسانژ

برجسته آلمانی ارقام خواستار بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در زندان ها در انگلستان. بسیاری از باید حمایت از

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

برجسته آلمانی ارقام خواستار بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در زندان ها در انگلستان. بسیاری از باید حمایت از این درخواست می نویسد: مارسل فورستنو.

بدون Julian Assange, ما می دانیم تا کنون کمتر در مورد جنگ ایالات متحده در افغانستان است. تصویر ما از جنگ باقی مانده اند بررسی و تا حد زیادی به عنوان رهبران سیاسی را می خواستم آن را به. اما پس از سال 2010 افغانستان اسناد نشت در ویکی لیکس — تحقیقی پلت فرم تاسیس شده توسط Assange — جهان می داند در مورد رفتار غیر انسانی و دورویی اطراف آن جنگ است. در واقع هزاران نفر از طبقه بندی شده نظامی و اطلاعاتی اسناد و مدارک ساخته شد که در سال.

روزنامه نگاران در سراسر جهان بسیار بهره مند از جولیان آسانژ را در ویکی لیکس پلت فرم پس از. این اجازه می دهد تا آنها را به شبکه و آشکار intransparent غیر قانونی و در زمان حتی کاملا جنایی فعالیت های سیاسی و نخبگان کسب و کار. پس از آن واقعا جای تعجب نیست که رده بالا تصمیم گیران ترس این پلت فرم. و آنها قطعا مجاز به استفاده از هر کدام عادلانه و قانونی اقدامات وجود دارد به مبارزه با چنین وحی — هر چند اقدامات انجام شده در برابر بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در سال های اخیر کاملا نامتناسب.

جزر و مد تبدیل شده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن

هنگامی که باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در اتاق کار آسانژ از ترس پیامدهای شدید برای دخالت خود را با ویکی لیکس. اوباما پس از همه در نظر گرفته او را به عنوان قهرمان آزادی مطبوعات, اما به عنوان یک خائن است. اما خوشبختانه برای او دولت اوباما را اقدام قانونی با این استدلال که انجام این کار را به طور مشابه مورد نیاز مصرف گاردین و نیویورک تایمز به دادگاه برای نقش خود در انتشار گزیده ای از نشت.

Marcel Fürstenau (DW )

دویچه وله مارسل تروین بریتزن

با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش قدرت, اما, جزر و مد تبدیل شده علیه آسانژ. در آوریل 2019 او رسما متهم شده و در ماه ژوئن آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بریتانیا به استرداد آسانژ. استرداد شنیدن آغاز خواهد شد در فوریه 24. اما پس از دستگیری آسانژ شده است در سلول انفرادی با گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه نیلز sd times گفتن DW که آسانژ را نشان می دهد "نشانه های معمول شکنجه روانی." به بنیانگذار ویکی لیکس به عبارت دیگر در هیچ دولتی به اندازه کافی آماده سازی خود را برای شنیدن.

نمرات امضا

Sd times و یک تیم پزشکی که قبلا بازدید آسانژ در زندان در مارس 2019. سپس بازگشت آنها خواستار آن شدند که او منتشر می شود بلافاصله برای هر دو سلامت و دلایل قانونی. هشت ماه گذشت از پس اما آسانژ را غیر انسانی زندان شرایط هنوز هم بهبود یافته است.

ادامه مطلب: Julian Assange, چهره استرداد شنوایی به عنوان برلین باقی می ماند آرام

با تشکر از ابتکار عمل آلمان معروف ترین روزنامه نگار گونتر Wallraff, یک درخواست تجدید نظر برای آسانژ انتشار منتشر شد در آلمانی روزانه Frankfurter Allgemeine Zeitung در روز پنج شنبه. آن را امضا رسید 130 برجسته چهره های آلمانی از جمله سابق وزیر امور خارجه آلمان Sigmar Gabriel, که در روز پنج شنبه به خبرنگاران در برلین که بریتانیا باید به آسانژ.

گابریل وحشت زده بدرفتاری

جبرئیل گفت: او در ابتدا با تردید به ثبت درخواست تجدید نظر اما تغییر ذهن خود را بعد از یک بحث طولانی با sd times. گابریل در حال حاضر متقاعد شده است که آسانژ است که برگزار می شود به دلایل سیاسی. رسانه های آلمان وزیر کشور Gerhart Baum که به اندازه کافی به تجربه آلمان نازی دوره دست اول و حتی تا آنجا پیش رفت به استدلال می کنند که اقدامات انجام شده علیه آسانژ را به مبلغ یک جرم از آزادی مطبوعات.

ادامه مطلب: بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ 'می تواند مرگ در زندان: پزشکان

با تشکر از شما برای گرفتن چنین روشن ایستاده! و با تشکر از شما به تمام کسانی که در حال حاضر هستند و کسانی که امیدوارم حمایت از این درخواست به جولیان آسانژ را آزاد کند.

به عنوان یک شهروند و روزنامه نگار آن زمان برای من برای ابراز همبستگی با این مرد اعلام کرد: "من Julian Assange."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب