شورای امنیت سازمان ملل متحد می شنود و از "اتفاق می افتند فاجعه انسانی" در سوریه را در استان ادلب

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال فرار روسیه از حمایت سوریه توهین آمیز در حال فشرده تا کنون به مناطق کوچکت

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال فرار روسیه از حمایت سوریه توهین آمیز در حال فشرده تا کنون به مناطق کوچکتر در نزدیکی مرز ترکيه "تحت شرایط وحشتناک" در درجه حرارت انجماد که در حال کشتن نوزادان و کودکان سازمان ملل متحد انسانی رئیس گفت.

علامت Lowcock گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد که "اتفاق می افتند فاجعه انسانی" در شمال غرب استان ادلب است که در گذشته عمده دژ شورشی است "ضعف" به تلاش برای ارائه کمک های اولیه.

او گفت: نزدیک به 900 ، 000 نفر آواره شده اند پس Dec. 1 زمانی که دولت توهین آمیز آغاز شد — بیش از 500 ، 000 از آنها کودکان هستند.

"بسیاری از آنها با پای پیاده و یا در پشت کامیون ها در زیر دمای انجماد در باران و برف" Lowcock گفت. "آنها در حال حرکت به طور فزاینده مناطق شلوغ آنها فکر می کنم امن تر خواهد بود. اما در استان ادلب هیچ جا امن است."

Lowock این وزارتخانه-به طور کلی برای امور انسان دوستانه گفت: تقریبا 50 ، 000 مردم پناه گرفته اند در زیر درختان و در فضاهای باز.

"من اخذ گزارش روزانه از نوزادان و کودکان جوان در حال مرگ در سرما," او گفت:.

'غم انگیز و رنج'

نماینده ویژه سازمان ملل در Geir پدرسن تکرار دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را بیان زنگ روز سه شنبه در سریع وخامت وضعیت انسانی "و غم انگیز و درد و رنج غیرنظامیان است."

"جنگ در حال حاضر نزدیک به مناطق پرجمعیت مانند شهرستان ادلب و Bab al-حوا عبور از مرز است که در میان بالاترین غلظت از غیرنظامیان آواره در شمال غربی سوریه و همچنین در خدمت به عنوان یک بشردوستانه تاسیسات," او گفت:.

این ترکیبی از تصاویر ماهواره ای ارائه شده توسط Maxar فن آوری را نشان می دهد یک منطقه در نزدیکی Kafaldin در شمال سوریه را در استان ادلب در نزدیکی مرز ترکیه در فوریه. 5, بالا, و همان منطقه با تعداد زیادی از پناهندگان چادر برای آوارگان داخلی در فوریه. 16 پایین. این تفاوت نشان می دهد که گسترش سریع از پناهندگان به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از غیر نظامیان در منطقه تقلا برای فرار توهین آمیز با رئیس جمهور سوریه بشار اسد را نیروهای. (Maxar فن آوری از طریق آسوشیتد پرس)

پدرسن هشدار داد: "پتانسیل بیشتر برای جابجایی توده و حتی بیشتر فاجعه بار درد و رنج انسان آشکار است که تعداد فزاینده ای از مردم در حال hemmed به یک حال کوچک شدن فضا است."

او گفت: روسیه و ترکیه به عنوان حامیان برقراری آتش بس در یمن "می تواند و باید نقش کلیدی در پیدا کردن یک راه برای د-تشدید این وضعیت در حال حاضر" اگر جلسات بین هیئت های دو کشور در آنکارا مونیخ و مسکو در روزهای اخیر و تماس بین دو رئیس جمهور را نه تولید نتایج.

"به خلاف اظهارات عمومی از محله های مختلف سوری و بین المللی نشان می دهد قریب الوقوع خطر تشدید بحران" پدرسن گفت: در جلسه از ژنو.

'هیچ تلاشی'

ایالات متحده آمریکا, انگلستان, آلمان و دیگران تاکید کرد که سه راه مذاکرات با سوریه حامیان روسیه و ایران و اپوزیسیون حامی ترکیه که منجر به ده-تشدید منطقه در استان ادلب کار نمی کند.

سفیر آلمان Christoph Heusgen گفت که پس از به اصطلاح آستانه فرمول کار نمی کند, آن را در حال حاضر زمان برای سازمان ملل متحد به گام و "از آن زمان نیز برای دبیر کل همچنین به گام تا بشقاب."

"ما یک مسئولیت عظیم است که ما در اینجا به عنوان سازمان ملل متحد به شورای امنیت برای متوقف کردن آنچه که اتفاق می افتد," او گفت:. "ما باید از هیچ تلاشی."

Heusgen همچنین از روسیه خواستند برای توقف حمایت از سوریه است.

"اگر شما بگویید سوریه که وجود دارد این است که دیگر حمایت نظامی به رژیم سوریه آنها را مجبور به توقف یورش خود به خود جمعیت," او گفت:.

سفیر روسیه واسیلی Nebenzia پاسخ داد: "ما نمی خواهد به توقف حمایت از دولت مشروع سوریه است که انجام مشروع مبارزه با تروریسم بین المللی."

او در دفاع از آستانه فرایند به عنوان "کلید نقش" گفت که "وجود دارد دیگر هیچ ساز و کاری برای یک گفت و گو."

Nebenzia پشتیبانی پدرسن تلاش برای رسیدن به توافق از سوریه و مخالفت دولت در دستور کار پس از قانون اساسی کمیته می توانید شروع به بحث در مورد یک منشور جدید برای کشور است که توسط بسیاری دیده می شود به عنوان اولین گام به سوی انتخابات و تشکیل یک دولت جدید است.

"چه نیاز به توقف حمایت از مبارزان شورشی" او گفت:.

بریتانیا سفیر کارن پیرس گفت: روسیه و سوریه باید متوقف شود "بی رویه و غیر انسانی حملات" در شمال غربی است که قتل و مجروح شدن غیر نظامیان بی گناه.

طول بسته مشاوره پس از باز کردن دیدار سفیر فرانسه نیکولاس ده Riviere گفت: او پیشنهاد کرد که شورای امنیت با صدور بیانیه ای در افزایش وضعیت, اما روسیه آن مسدود شده است.

با توجه به شورای دیپلمات های پیشنهادی بیانیه ای خواستار توقف جنگ در سوریه است اما روسیه اصرار بر یک خط دیگر که امکان مبارزه با "تروریست ها" را ادامه دهد. که غیر قابل قبول برای اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای این دیپلمات گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که مشاوره خصوصی شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب