روسیه برای آغاز کاهش برخی از مستند اقدامات با وجود افزایش COVID-19 موارد

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که یک کاهش تدریجی از coronavirus مستند اقدامات با وجود یک

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که یک کاهش تدریجی از coronavirus مستند اقدامات با وجود یک موج جدید در عفونت است که در زمان روسیه شمارش گذشته ایتالیا با ساخت این جایگاه چهارم در جهان است.

پوتین در یک سخنرانی تلویزیونی در سراسر کشور آدرس, گفت که روز سه شنبه او شروع به بلند کردن محدودیت های که تا به حال بسیاری از مردم مجبور به کار از خانه و کسب و کار به طور موقت نزدیک است.

او پرده برداری جدید حمایت از اقدامات برای کسب و کار و برای خانواده ها با فرزندان است که باید دیده معیشت خود را ویران کرد. او گفت: بیکاری دو برابر شده بود به 1.4 میلیون نفر در یک ماه و او می خواست به سعی کنید برای جلوگیری از این افزایش بیشتر است.

رهبر روسیه تاکید کرد که لغو محدودیت تدریجی خواهد بود و این مناطق منحصر به فرد در جهان بزرگترین کشور نیاز به خیاط رویکرد خود را به تغییر شرایط محلی. مسکو به عنوان مثال گفته است آن را نگه دارید خود را مستند اقدامات در محل تا زمانی که ممکن است 31.

توده ها هنوز هم ممنوع شود گفت: پوتین و روس ها با سن 65 سال و یا بیش از خواسته به ماندن در خانه و حتی به بخش های خاصی از کبود اقتصاد مانند ساخت و ساز و کشاورزی مجاز به راه اندازی مجدد کار کند.

داخلی نمایش نشان می دهد یک غرفه در نمایشگاه مرکز در مسکو در روز دوشنبه پس از تصمیم توسط مقامات محلی به نوبه خود آن را به طور موقت بیمارستان برای مقابله با COVID-19 شیوع. (Evgenia Novozhenina/فردا نیوز)

"همه [coronavirus مرتبط با] اقدامات ما گرفته شده به ما اجازه می دهد به حرکت به مرحله بعدی در مبارزه با این بیماری همه گیر و شروع یک مرحله به مرحله بلند کردن اجسام از مستند محدودیت های روسیه ،

که ورزش انجام می شود نیاز به دقت و در انطباق کامل با جدید بالاتر از استانداردهای ایمنی, او گفت:.

"ما نباید اجازه دهند که یک شکست و یک عقبگرد موج جدیدی از این بیماری همه گیر و افزایش عوارض جدی است. یک بار دیگر وجود نخواهد داشت سریع بلند کردن اجسام از محدودیت. آن را به زمان قابل توجهی را," او گفت:.

پوتین صحبت شد پس از تعداد موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس گل رز با رکورد روزانه به مقدار 11,656 ساخت رسمی شمارش 221,344. تنها انگلیس و اسپانیا و ایالات متحده ثبت کرده اند بیشتر موارد.

بیش از 2000 مرده

این کشور coronavirus پاسخ مرکز همچنین گزارش 94 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی مرگ و میر به 2,009. رسمی مرگ و میر همچنان بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورها چیزی کرملین منتقدان تردید است.

اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه نشان داد مسکو گزارش داد 18 درصد مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل سال جاری نسبت به ماه مشابه در سال 2019 بالا بردن احتمال این که رسمی مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس به طور جدی طلب بخشایش تاثیر.

مقامات دولتی نسبت به کاهش تلفات و افزایش تعداد موارد بیشماری تست برنامه که تحت آن آنها می گویند 5.6 میلیون آزمایشات انجام گرفته است.

یک ترکیب تصویر را نشان می دهد Tverskaya خیابان در مرکز مسکو در روز پیروزی در مارس 9. این خیابان شلوغ را نشان می دهد در سال 2019 در تقابل با این دیدگاه دو روز پیش. (تاتیانا Makeyeva/فردا نیوز)

که آنها می گویند اجازه داده است و پزشکان به سرعت شناسایی افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی و مطمئن شوید که آنها آن را دریافت و در یک مد به موقع.

پوتین روز دوشنبه شکایت کرده است که منظور او داده بود برای خط مقدم کادر پزشکی برای دریافت پرداخت های اضافی برای کار خود را به حال انجام نشده توسط همه مناطق و به آنها چهار روز به پیروی.

در پایان ماه گذشته او تمدید coronavirus مستند اقدامات تا مارس 11 و دستور داد که دولت او شروع به آماده سازی به صورت تدریجی لغو محدودیت از اواسط ماه مه.

پوتین گفت: روسیه در آن زمان که بدترین روز از وقوع شدند و هنوز هم به آینده. دو روز بعد نخست وزیر میخائیل Mishustin کرد که او به ویروس و مورد نیاز به طور موقت کنار.

مسکو و سایر مناطق روسیه در هفته هفتم یک مستند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب