مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سطحی معاملاتي نظر Meng استرداد مورد بولتون می گوید CBC Radio

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال علاقه کمی در ریز دانه جزئیات اتهامات Meng Wanzhou چهره به اتهام

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال علاقه کمی در ریز دانه جزئیات اتهامات Meng Wanzhou چهره به اتهام skirting تحریم های ایالات متحده و بازدید مورد با دور گرفته تا بین المللی مفاهیم در معاملاتي نظر جان بولتون گفت: CBC رادیو فعلی در اولین مصاحبه با رسانه های کانادا پس از انتشار خاطرات خود در توصیف زمان خود در دولت.

بولتون که به مغلوب ساختن پیشی جستن سوم مشاور امنیت ملی در مارس 2018 پس از گسترده حرفه ای در واشنگتن خدمت در دولت جمهوری خواه پس از 1980s است به تصویر کشیده شده رئیس سابق خود در اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات به عنوان به طور کلی بیشتر مصرف با توجه به اهداف سیاست خارجی پیشرفته خود علت برای انتخاب مجدد از امریکا منافع.

ایالات متحده می خواهد به استرداد Meng Huawei رئیس امور مالی بازداشت شده در B. C. on Dec. 1, 2018 به صورت اتهام تقلب. او متهم است که دروغ گفتن به بانک ها در مورد Huawei رابطه با یک شرکت است که دادستان ادعا شد نقض ایالات متحده تحریم های اقتصادی علیه ایران است.

"از آن زمان تلاش زیادی برای توضیح [به ناروا] که Huawei و افراد درگیر در Huawei تا به حال مرتکب تقلب مالی بسیار جدی و احترام در مورد نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران" بولتون گفت: این زمان در مصاحبه ای که پخش شده در روز جمعه.

به عنوان آن اتفاق افتاده روز Meng را بازداشت گرفته شده در فرودگاه بین المللی ونکوور تهمت بود با بهره گیری از زمان مواجهه با رئیس جمهور چین در اجلاس G20 در بوئنوس آیرس. بولتون در کتاب می نویسد که دولت بود و با نوک انگشتانش کردن در مورد احتمال بازداشت روز قبل از آن اتفاق افتاده است.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou می رسد در B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور در Jan. در 17 سال 2020 است. (بن Nelms/CBC)

حدود یک هفته بعد در کاخ سفید, شام, Bolton می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده چه مشاور امنیت ملی را دیدم به عنوان یک facile مقايسه Meng و دختر خود Ivanka (Meng است قلمه Huawei بنیانگذار). آن است که در میان تعدادی از حکایات در این کتاب که در آن بولتون توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بیش از حد مجذوب مسائل بی اهمیت از جمله یک حادثه که در آن رئیس جمهور فکر گسترده که چرا ونزوئلا سیاستمدار ژوئن Guaido همسر نبود پوشیدن حلقه ازدواج در کاخ سفید مراجعه کنید.

جزئیات خاص Huawei مورد نمی مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن بولتون می نویسد و به جای سقوط به آنچه سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل توصیف به عنوان "black-hole-از-پدیده تجارت ... چرخاندن تمام مسائل دیگر در سراسر تهمت شیفتگی یک تجارت بزرگ جهانی است."

آن را دلسرد به متحدان بولتون می نویسد.

حاضر به شهادت دادن در مورد استرداد

چندی پس از به دست گرفتن تهمت سوار بر یک هدف استراتژیک قابل توجه گسترده معامله تجاری با چین به دنبال به سطح زمین بازی پس از شکایت از عدم تقارن در روابط اقتصادی. گسترده تلاش است شامل تحریم های تنبیهی هر چند برای اکثر رئیس جمهور صحبت کرده است به گرمی از رابطه اش با Xi.

"این نظر من است و من فکر می کنم یونیفرم نظر رئیس جمهور دیگر مشاوران است که این نوع از پیگرد قانونی باید استفاده نمی شود به عنوان یک تراشه چانه زنی در مذاکرات تجاری," بولتون گفت: CBC.

او می نویسد: در این کتاب که برنده حتی ارائه شده به معکوس Huawei پیگرد قانونی در سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک "تمایل به درگیر شدن در تعقیب کیفری را به طور موثر به شخصی كه به دیکتاتورها او در تلاش برای بهبود رابطه اش با" بولتون گفت. در جای دیگر در کتاب خود بولتون به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن رجب طیب اردوغان او را "مراقبت از چیزهایی که" با توجه به جاری ایالات متحده کاوشگر ترکیه هالک بانک.

گوش دادن: بولتون صحبت می کند با زمان مت گالووی در مورد کتاب جدید خود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای جلوگیری از انتشار آن, اما مشاور پیشین شورای امنیت ملی جان بولتون خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات منتشر شد شنبه. او در گفتگو با زمان مت گالووی در کانادا ، 21:37

با وجود این که ادعا دفتر بیضی دخالت بولتون معتقد است که این مورد برای استرداد جامد است و عدم نگرانی در مورد سیاسی گزارش در اوایل این هفته این ادعا که Meng تیم حقوقی را در حال حاضر به استناد به کتاب خود در این استدلال که اتهامات او چهره بخشی از انگیزه های سیاسی فشار مبارزات انتخاباتی در چینی.

"حقایق چه حقایق هستند" گفت: Bolton. "این بسیار روشن چه هدف بازداشت شد — این بود که با انگیزه های سیاسی در همه و من خوشحال به شهادت تحت سوگند به آن اثر در کانادا دادگاه."

Meng که همچنان تحت بازداشت خانگی در ونکوور از دست داد اولین نبرد در تلاش برای جلوگیری از استرداد اما این روند انتظار می رود برای ادامه به 2021.

کانادا بازداشت های خودسرانه: Bolton

در روز Meng بودن دستگیر و کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor برداشت شد به طور جداگانه در چین است. پس از بیش از یک سال از بازداشت بدون اتهام آنها شده اند به طور رسمی متهم به جاسوسی مختلف اتهامات که خانواده و تیم حقوقی قاطعانه انکار کند.

بولتون گفت: "همه شواهد" نقاط در جهت انگیزه های سیاسی پیگرد قانونی در دستور حزب کمونیست.

"چینی ها پاسخ داده اند در یک مستبد مد آنها را خودسرانه بازداشت شهروندان کانادا," او گفت:.

نخست وزیر جاستین ترودو بدل شده چشم انداز یک مبادله است که ببینید Meng رایگان بروید و Kovrig و Spavor بازگشت به خانه از چین با این استدلال آن را تضعیف می کند احترام به کانادا حکومت قانون است. گروهی از مقامات سابق دولت و سیاستمداران این هفته نوشت: نامه سرگشاده ای خواستار وزیر دادگستری دیوید Lametti به دخالت در این مورد به تاثیر چنین نتیجه.

بولتون گفت: در مصاحبه روز جمعه در حالی که رابطه بین تهمت و ترودو ممکن است "frosty" در سطوح دیگر دولت روابط میان دو کشور همچنان در یک تولیدی و شیوه ای محترمانه.

مایکل Kovrig و مایکل Spavor شده اند در زندان در چین از ماه دسامبر 2018, بازداشت تنها چند روز پس از Huawei اجرایی Meng Wanzhou دستگیر شد در ونکوور به نمایندگی از آمریکا مقامات قضایی. سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون می گوید دولت کانادا تایید تعهد خود برای دستگیری Meng تحت دیرینه استرداد پیمان با ایالات متحده است. 1:34

آن فرض شده است که جو بایدن به ظهور پیروز در این انتخابات بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد خواهد بود یک تنظیم مجدد در بالا منجر به صمیمیت با توجه به همپوشانی بیش از یک سال است که در آن ترودو به نظر می رسد برای لذت بردن از یک جامد کار ارتباط با حزب دموکرات رئیس جمهور بایدن خدمت تحت, باراک اوباما.

به عنوان او گفت: قبلا در این هفته در ترویج کتاب خود بولتون گفت: در این زمان او را پر خواهد کرد در انتخابات در نوامبر. 3 با نام کسی که او را می بیند به عنوان یک اصولی محافظه کار امید بستن به رای یا تهمت یا بایدن.

بولتون چپ کاخ سفید در سپتامبر. 10, 2019. ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن soured با توجه به اختلافات اساسی با دست زدن به عمده مسائل سیاست خارجی با ایران, کره شمالی و افغانستان است.

بولتون هنوز در روشن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال متوقف کردن انتشار این اتاق که در آن اتفاق افتاده استبا این استدلال این کتاب تا به حال به طور کامل پاک در کاخ سفید بررسی فرایند به طور بالقوه مواد طبقه بندی شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام کتاب "تلفیقی از دروغ و ساخته شده است تا داستان" در حالی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo شده است در میان کسانی که خدمت در کنار بولتون ایم که نیز تا به حال کلمات خشن برای او تصمیم به انتشار کتاب خود است. دموکرات ها همچنان آزرده که بولتون تصمیم به فاش کردن جزئیات از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین در چاپ به جای شهادت در سنا استیضاح دادگاه در ماه ژانویه است که در نهایت دیدم جمهور تبرئه شد.

در حالی که یک قاضی فدرال در هفته گذشته پاک راه را برای این کتاب برای رسیدن به عموم مردم — آن را در حال حاضر ساخته شده راه خود را به دست خبرنگاران — او باید کلمات خشن برای بولتون تصمیم به فشار پیش با ناشر Simon & Schuster استدلال او به طور بالقوه "می ایستد به از دست دادن سود خود از کتاب معامله خود را در معرض مسئولیت کیفری و imperils امنیت ملی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در مشخص بلانت زبان در توییتر فراخوانی بولتون شهرت یک سیاست خارجی هاوک به نظر می رسید به وعده قانونی انشعابات پس از آن حکم: "[بولتون] دوست رها کردن بمب بر روی مردم و کشتن آنها. در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!"tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب