کمیته بین المللی المپیک برای شروع مذاکرات در مورد کاهش در اعتراض به ممنوعیت در بازی های المپیک

کمیته بین المللی المپیک budging کمی در آن موقعیت مورد اعتراض حرکات در طول بازی های المپیک به دست آورده هر دو ح

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

کمیته بین المللی المپیک budging کمی در آن موقعیت مورد اعتراض حرکات در طول بازی های المپیک به دست آورده هر دو حمایت و انتقاد از برخی کانادا چهارم.

قانون 50 کمیته بین المللی المپیک منشور تلاش برای به اجرا درآوردن سیاسی بی طرفی در بازی های المپیک, اما اجازه می دهد تا ورزشکاران به بیان نظرات در پست-رقابت در مصاحبه ها و در رسانه های اجتماعی.

بالا بردن یک مشت و یا گرفتن یک زانو یا پوشیدن بازوبند یا نشانه هایی در زمینه بازی و یا در طول مدال سخنرانیها در حال حاضر مجاز تحت منشور کمیته بین المللی المپیک.

در میان تظاهرات اخیر بیش نژادی و بی عدالتی در سراسر جهان بین المللی المپیک آمده است در زیر آتش برای یک موضع ظاهری برای محدود کردن آزادی بیان است.

"آنچه بین المللی المپیک به این معنی که آنها می گویند هیچ تظاهرات این است که" چیزی که ما را مختل وضع موجود چیزی است که ممکن است ناراحت حامیان ما چیزی است که بیانگر فردی افکار" گفت: کانادا racewalker اوان Dunfee.

"من خواهید بود به طور کامل پشتیبانی از هر و همه ورزشکاران که می خواهند به استفاده از پلت فرم خود را به موضع."

احترام المپیک روح'

کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون بررسی راه های المپیک نشان می دهد حمایت "برای اصول مندرج در منشور المپیک در وقار راه" رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: روز شنبه در لوزان سوئیس.

"ما همچنین توافق در همان زمان با ورزشکاران کمیسیون ما باید همیشه احترام المپیک روح. این بدان معنی است که ما باید تفاوت بین چنین پشتیبانی از اصول مندرج در منشور المپیک و به طور بالقوه تفرقه تظاهرات."

کانادا در بازیهای المپیک کمیته پشتیبانی از کمیته بین المللی المپیک تمایل برای سرگرم کردن ورودی در قانون 50 و کار خود را با ورزشکاران " کمیسیون "در شناسایی فرصت ها برای کانادا المپیک به ادامه برای به حداکثر رساندن ورزشکار صدای" سازمان گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

"در طول این زمان از اعتراض و خود بازتاب ما همچنان مصمم به گوش دادن به تیم ما کانادا ورزشکاران بنابراین ما می توانید بهترین موضع ایران در برابر نژادپرستی و هر دو گاه به گاه و سیستمیک."

اما برخی از کانادایی ها احساس IOC نباید محدود ورزشکار بیان در تمام طول بازی های المپیک است.

"این بزرگترین ورزشی در ورزش واقعا به مخاطبان جهانی است و بسیار قدرتمند و یا دارای پتانسیل بسیار قدرتمند مگر اینکه شما در سکوت و صدای وجود" بازنشسته گفت: سه دونده المپیک Kevin Sullivan.

کمیته بین المللی المپیک خطرات به دنبال 'کهنه'

صلیب کشور و پیگیری مربی در دانشگاه میشیگان گفت: بی عدالتی و نابرابری را متوقف نمی کند در طول 16 روز از بازی های المپیک است.

"من از دیدن توماس باخ این صبح است گفت:" در حال حاضر ما در حال رفتن به اجازه دهید ما ورزشکاران شورای ما با ارائه برخی از راهنمایی در این,'" سالیوان گفت. "به طوری که آنها در حال حاضر شروع به backpedal تحت فشار است که در آینده راه خود را.

"شما دیدن سایر سازمان ها در حال حاضر — NFL تا عقب نشینی خود به زانو سیاست, ایالات متحده, فوتبال فقط تغییر سیاست خود در اجازه دادن به ورزشکاران خود را در اعتراض به.

"من فکر می کنم وجود یک جنبش در اینجا از بزرگ دیگر سازمان های ورزشی برای تشویق این آزادی بیان و قادر به بیان خود را پوست کنده برای کمیته بین المللی المپیک به پرش در هیئت مدیره بسیار کهنه."

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران صحبت کردن در برابر نژاد پرستی:

کانادا ورزشکاران شده اند صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و برای تغییر از جمله تنیس جوانی فلیکس دیلم-Aliassime بسکتبال افسانه استیو نش و المپیک کیا, پرستار, کارینا LeBlanc و پردیتا Felicien 2:38

سابق المپیک شناگر Annamay Pierse می آید در این موضوع از یک تا حدودی زاویه های مختلف.

او به حمایت از انتخاب استرالیا ماک هورتون و بریتانیا اسکات دانکن به ایستادن روی مدال و سکو در کنار چین خورشید یانگ در سال گذشته جهان, مسابقات قهرمانی شنا. یانگ بعدها ممنوع از رقابت هشت سال برای دوپینگ سنگین.

Pierse معتقد است ورزشکاران مناسب برای جلب توجه به هر نوع بی عدالتی است.

"به عنوان ورزشکاران ما مانند یک پلت فرم" Pierse گفت. "این که آیا ما آن را می خواهم یا نه ما مدل نقش مربیان و بازی را تغییر دهند.

"من در تلاش برای استفاده از پلت فرم من را امتحان کنید و تفاوت را. بسیاری از outspokenness آمده است از مواد مخدر و دوپینگ که رفته است برای مدت طولانی و به نظر می رسد به طوری تحت فشار قرار دادند و زیر فرش."

بازی به عنوان پلت فرم سیاسی

کشور باید با استفاده از بازی های المپیک برای اهداف سیاسی در طول تاریخ است. ورزشکاران گرفته اند استفاده از رقابت در صحنه جهانی به بیان خودشان هستند.

کانادا پیوست, آمریکا تحریم از سال 1980 بازی های تابستانی در مسکو بیش از تهاجم اتحاد جماهیر شوروی از افغانستان. چهار سال بعد اتحاد جماهیر شوروی به رهبری تلافی جویانه بلوک شرق تحریم این بازی ها در لس آنجلس است.

آفریقای جنوبی محروم شد از بازی های المپیک از سال 1964 تا سال 1988 به دلیل این کشور آپارتاید سیاست.

پایدار ترین تصویر از یک ورزشکار اعتراض آمریکا sprinters Tommie اسمیت و جان کارلوس بالا بردن مشت خود را بر روی سکو در سال 1968 مکزیکو سیتی بازی های المپیک به عنوان یک نشان از قدرت.

Dunfee گفت: صرفا با پوشیدن برگ افرا در تابستان بازی در حال ساخت یک بیانیه است.

"زمانی که من در کانادا است که واحد صبح روز مسابقه من در بازی های المپیک, من می دانم که من قصد دارم در خارج وجود دارد برای یک سفیر برای کشور من," او گفت:.

"من عاشق کانادا. من آن را دوست دارم به اندازه کافی به دانستن است که ما ایدهآل نیست. من آن را دوست دارم به اندازه کافی به انتقاد از بیت من می خواهم برای دیدن بهتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب