Facebook به ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت برای جلوگیری از بهره برداری در طول COVID-19 گسترش

(واشنگتن) — Facebook است به طور موقت ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از اس

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

(واشنگتن) — Facebook است به طور موقت ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از استفاده از پلت فرم آن به بهره برداری نگرانی های مردم در مورد کوروناویروس.

ممنوعیت پوشش تبلیغات در رسانه های اجتماعی پلت فرم و همچنین به عنوان لیست تجاری در Facebook, بازار, این شرکت اعلام کرد. Facebook گفت: این امر شروع به اعمال ممنوعیت بیش از چند روز آینده.

"تیم ما در حال نظارت بر COVID-19 وضعیت نزدیک خواهد شد و به روز رسانی های لازم برای سیاست های ما اگر می بینیم مردم در تلاش برای بهره برداری از این بهداشت عمومی اورژانس" راب Leathern, Facebook مدیر مدیریت محصول گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر جمعه.

Facebook اشاره کرد که آن را قبلا اعلام ممنوعیت تبلیغات است که ادعا می کند در مورد مزایای بهداشت و درمان از یک محصول خاص و یا تضمین شده است که "یک محصول جلوگیری خواهد شد کسی که از پیمانکاری" این بیماری است.

ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینک و لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

برخی از مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به توقف خرید ماسک. ایالات متحده جراح عمومی دکتر Jerome M. Adams اشاره کرد در یک صدای جیر جیر در فوریه. 29 که ماسک موثر نیست در حفاظت از عموم مردم "اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!"

در توسعه جداگانه Amtrak اعلام کرد که آن را لغو آن nonstop Acela قطار مسافری سرویس بین واشنگتن و نیویورک از طریق اواخر آوریل به دلیل کاهش شدید تقاضا است. که خدمات لغو خواهد شد شروع روز سه شنبه و از طریق مه 28, Amtrak گفت.

لغو تاثیر نمی گذارد Amtrak دیگر با سرعت بالا Acela خدمات اتصال واشنگتن و نیویورک و بوستون اجرا می شود که چندین بار در هر روز محدود و متوقف می شود.

___

این خبر مربوط به دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im