بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan هنوز خوش بینانه در مورد اقتصاد و فریب نقدی

(از دست این هفته رهبری مختصر? این مصاحبه فوق تحویل داده شد به صندوق پستی از رهبری مختصر مشترکین در صبح روز یک

توسط PATRIS-FUN در 19 مرداد 1399

(از دست این هفته رهبری مختصر? این مصاحبه فوق تحویل داده شد به صندوق پستی از رهبری مختصر مشترکین در صبح روز یکشنبه Aug. 9; برای دریافت هفتگی ایمیل در گفتگو با جهان بالا اجرائی و کسب و کار decisionmakers اینجا را کلیک کنید.)

بانک ها در ارائه یک صندلی ردیف جلو به دولت از اقتصاد است. پس از یک سه ماهه دوم برای ایالات متحده آمریکا, بانک مرکزی آمریکا, مدیر عامل برایان Moynihan معتقد است که بدترین پشت کشور است. هنوز هم خود بانک اقتصاددانان پیش بینی می کنند که نرخ بیکاری خواهد شد در 10 ٪ در پایان سال و اقتصاد نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند 2019 سطوح تا اوایل 2023.

BofA مانند سایر بانک ها است و نقش مهمی در گرفتن محرک اقتصادی دولت وجوه به دست نقدی-گرسنگی کسب و کار: آن را پردازش 334,000 چک Protection Program (PPP) وام ارائه 25 میلیارد دلار بودجه برای کسب و کارهای کوچک. در همان زمان بانک کار کرده است با شرکت های بزرگ برای تقویت آن ترازنامه بالا بردن $461 میلیارد دلار سرمایه برای مشتریان (درآمد ثبت هزینه های خود را برای سرمایه گذاری-بانکی واحد در روند).

Moynihan که در کالج بود co-کاپیتان از دانشگاه براون راگبی تیم مشغول به کار به عنوان وکیل شرکت قبل از حرکت به بانکداری و شد مدیر عامل شرکت BofA در سال 2010. او رهبری یک چرخش در بانک پس از یک نزدیکی فلج 2008 خرید مشکل subprime وام سراسر کشور مالی جذب وارن بافت به عنوان یک سرمایه گذار عمده در طول راه. بافت کنگلومرا برکشایر هاتاوی در روزهای اخیر افزایش یافته و برگزاری آن در BofA آوردن آن کل مالکیت سهام به حدود 12 درصد از این شرکت است. Moynihan, 60, پیوست زمان برای گفتگو در مورد نیاز به محرک چرا او را خوش بینانه در مورد آمریکا و اقتصاد آن و به همین دلیل وینستون چرچیل است که یک الگوی خوب برای این زمان.

اشتراک در رهبری مختصر اینجا را کلیک کنید.

این مصاحبه با Bank of America مدیر عامل برایان Moynihan ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

چگونه شما خود را مشخص چشم انداز اقتصادی در حال حاضر ؟

ما خوشبین به عنوان یک شرکت است. ما همچنان برای دیدن مشتریان در حال پیشرفت است; ما برای دیدن ادامه تنش در سیستم پایین آمده به دلیل از کار فدرال رزرو انجام داد و محرک کار که انجام شد.

حتی با یک پیش بینی از نرخ بیکاری دو رقمی در پایان سال?

در حال حاضر شما می توانید می گویند: "چگونه است که خوش بینانه است؟" جواب این است: چه خوش بینانه در مورد آن است که بدترین پشت سر ما. مارس بدترین ماه مه بود و کمتر بدتر از ماه ژوئن بهتر بود و در واقع جولای بود و حتی بهتر از ماه ژوئن است. شما در حال رفتن به برخی از اببس و جریان بر اساس ویروس, آهنگ, اما من فکر می کنم شما باید خوش بینانه است که شما در حال دیدن مصرف کننده ایالات متحده همچنان به صرف.

چقدر مهم است که دولت می گذرد دور دیگری از محرک? [این مصاحبه انجام شد دوشنبه, اوت. 4 هنگامی که وجود دارد هنوز هم در حال انجام مذاکرات در مورد بسته محرک اقتصادی جدید.]

بیایید شروع با آغاز دولت با کنگره و تغذیه انجام یک کار بسیار خوب به گام در پایان ماه مارس به واقعا قرار دادن مقدار زیادی از پول به اقتصاد به طور مستقیم در دست افرادی که به آن نیاز به حفظ توانایی خود را برای زنده ماندن با یک نرخ بیکاری که رفت و تا 15٪. اگر شما فکر می کنم در مورد قیاس بودن یک رودخانه است که ما باید برای عبور از pre-COVID به پست-COVID و نیاز به گذشته COVID و رودخانه بین است COVID دوره برخی از صنایع در حال حاضر گذشته COVID به دلیل ماهیت آنچه انجام می دهند. ایده این است که به نگه داشتن پول جریان به افرادی که هنوز در مرحله عبور از رودخانه به عنوان مخالف به افرادی که عبور کرده اند.

آنچه که از نظر شما تازه کشف شده نگرانی در مورد کسری هزینه ؟

من فکر می کنم ما باید مطمئن شوید که بزرگترین اقتصاد در جهان بازیابی سریع. اگر شما صحبت کردن با همکاران خود در سراسر جهان آنها بسیار نگران آن است که آمریکا می شود از این به دلیل اقتصاد آمریکا آنقدر بزرگ و ایجاد چنین تقاضا در سراسر جهان برای بقیه از اقتصاد است. ایده نگرانی در مورد نهایی کسری بودجه در حال حاضر زمانی که شما رو به ما را به طرف دیگر از این چیزی است که چیزی است که من فکر می کنم ما می تواند مقابله با بعد از آن.

بنابراین در حال حاضر است زمان برای دریافت دین در کسری?

این زمان را به مطمئن شوید که شما صرف پول برای حفظ اقتصاد در حال بهبود است.

به عنوان مدیر عامل شرکت شما تقاضا تعالی از کارکنان خود را. چرا ما به عنوان شهروندان تقاضا سطح بالاتری از تعالی از دولت ما ؟

که یک سوال سیاسی در نظر گرفتن این انجام می شود که بهتر خدمت برای مشاوران سیاسی ما. کار ما این است که مطمئن شوید که ما در برخورد با هر آنچه از آن بیرون می آید خوب است.

من می شنوید اما چه باید جامعه کسب و کار انجام می شود در حال حاضر در واشنگتن به پرتاب آن وزن قابل توجهی در اطراف به مطمئن شوید که وجود دارد نتایج خوبی برای کشور ؟

شماره 1 چیزی است که کسب و کار را به انجام آنچه ما می توانیم در داخل خود شرکت ها برای کمک به blunt این برای ما هم تیمی. و بنابراین ما قصد اخراج; ما اعلام کرد افزایش مراقبت از کودکان. ما افزایش پرداخت در شاخه های ما; ما افزایش اضافه کاری. شماره 1 چیزی است که به مراقبت از مردم خود را و مطمئن شوید که آنها امن و مطمئن شوید که آنها می تواند خدمت به مشتریان خود را به خوبی پس از آن مراقبت از مشتریان خود را.

BofA اعتبار است با انجام یک کار به خصوص به خوبی کار گرفتن PPP وجوه را به سرعت به گردش خون. شما می توانید بحث در مورد آن تلاش کند ؟

این تیم را به انجام یک کار بزرگ از مردم از طریق این و کمک به ارائه 25 میلیارد دلار به علاوه وجوه به مشتریان ما. در یک نقطه, ما احتمالا تا به حال 10 ، 000 نفر در این کار است. ما صرف مقدار زیادی از منابع مقدار زیادی از زمان و تلاش زیادی است. ما تا به حال به مردم بسیاری از جاهای دیگر. داوطلبان. افراد مشغول به کار در هر آخر هفته. عید پاک تعطیلات آخر هفته. شنبه و یکشنبه. یک شبه. آن همه بر اساس اصل اساسی است که آمریکا کوچک-جامعه کسب و کار مورد نیاز برای دریافت این برنامه را در دست دارند و آن این بود که کار ما به فشار آن را از طریق. ما از آن زمان به عنوان یک تعهد برای کمک به تحویل که برای دولت ما انجام داد.

زمان برای یادگیری همکاری با کلمبیا مدرسه کسب و کار به ارائه یک سری از بازی های آنلاین بر روی تقاضا کلاس ها در موضوعاتی مانند رهبری موثر مذاکره و مشتری محور بازاریابی است. برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

شما نیز فعال بوده است در کمک به مشتریان شرکت های بزرگ گوشت گاو تا ترازنامه خود را.

آنچه اتفاق افتاده است در اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس است که شرکت ها در آمد و قرض صدها میلیارد دلار از سیستم بانکی از جمله 70 میلیارد دلار در دو هفته از ما با وام های تجاری است.

چه خبر است با M&A فعالیت و مشاوره کسب و کار ؟

همانطور که شما به جولای شما در حال شروع به دیدن بیشتر M&A فعالیت به دلیل ثبات بازار است. سه ماهه سوم ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر M&A فعالیت است. شما ببینید بیشتر IPO فعالیت—مراقبت های بهداشتی عرضه اولیه اوراق بهادار به علاوه برخی دیگر از تکنولوژی IPOs

اشتراک در رهبری مختصر اینجا را کلیک کنید.

چقدر تعامل شما با وارن بافت که فقط ساخته شده یکی دیگر از سری از سرمایه گذاری در BofA? آیا شما دو نفر باید به طور منظم تماس بگیرید ؟

بحث ما به صورت دوره ای. اما او می خواهد ما را به این شرکت اجرا و انجام یک کار خوب با آن است.

هر به خصوص به یاد ماندنی بینش است که او را با شما به اشتراک گذاشته?

او را بزرگ و دراز مدت داشت. یکی از چیزهایی که او هر دو را به مذاکرات, اما همچنین به شما می دهد اعتماد به نفس در, فقط ببینید که در دراز مدت ارزش شرکت خود را و مطمئن شوید که شما در حال رانندگی به سمت آن و نه در مسائل مربوط به لحظه ای است. این کار ما را بیش از دهه گذشته است که ما در موقعیت خوبی برای COVID-19 بحران; آن چیزی است که ما قصد داریم به انجام امروز.

مردم هنوز هم با استفاده از پول نقد ؟

ما به عنوان مقدار پول نقد از دستگاههای خودپرداز در ماه جولای این سال که ما در ماه ژوئیه گذشته که 200 میلیون دلار به علاوه یک روز. اما دیجیتال بخشی از این رشد از طریق آنلاین خرید دیجیتال, پرداخت آنلاین. و راه, این یک چیز بسیار خوب است اگر آمریکایی ها یاد بگیرند که چگونه به استفاده از پول نقد کمتر و آنچه شما انجام می دهند این است که زمانی که شما رفتن به یک کافی شاپ و شما پرداخت با تلفن خود را شما می بینید که رشد خوب و سریع هستند.

منتظر نقد است نه مرده ؟ من فکر می کردم مردم نمی خواهید به لمس نقدی و پرداخت تماس بودند همه خشم.

بله پول نقد قطعه است که هنوز هم بزرگ است—آن را به عنوان بزرگ به عنوان کارت اعتباری قطعه.

من می دانم که پاسخ به این که "آنها در حال گذراندن آن" اما آیا شما هر گونه خاص و بینش را به آنچه که مردم انجام می دهند با پول نقد ؟ شاید آنها در حال خرید چاپ روزنامه ها و مجلات چاپ.

آن را هنوز هم مفید است به پرداخت برای همه چیز. مردم هنوز هم استفاده از پول نقد برای خرید چیزهایی که هر روز. نه لزوما $300 آیتم اما $10 مورد است. که شده است در حال تغییر به آرامی اما مطمئنا اما پول نقد است که هنوز هم وجود دارد و یکی از خدمات است که ما ارائه 18,000 خود پرداز و 4000 شاخه است که کمک به مردم برای مدیریت پول نقد است. کسب و کارهای کوچک جمع آوری پول نقد به آنها سپرده آن; و مردم از آن استفاده کنید. در دراز مدت اگر روند حرکت از دلار اسکناس به دیجیتال دلار اسکناس بی امان است.

چه نوع رفتار شما را تحمل خود را در مدیریت تیم ؟

افرادی که منفعل-پرخاشگر است. اگر شما یک نقطه آن را در مقابل همه. زندگی پر مشغله; وجود دارد مقدار زیادی از زمان. افرادی که نشستن در یک بحث است و پس از آن بیرون می آیند و سعی کنید به هر دو بحث به من پس از آن گفت: "خوب, این چیزی است که من فکر می کردم." نیست که من انجام هر گونه خوب است چرا که ما نیاز به پردازش آن هم به عنوان یک تیم.

من درک می کنم شما در حال تحسین از وینستون چرچیل.

باور نکردنی بود که چگونه او در این کشور با هم. شما را به تحسین این نوع از سرسختی است. یکی از چیزهای مورد علاقه من در زمانی که ما به بحث در مورد سازمان های خیریه موزه ها و فرهنگ—و اینکه آیا این داستان 100% درست است چرا که بسیاری از چرچیل داستان می تواند دریافت و تاب در طول سال—اما وجود دارد یک سال و زمانی که آنها بحث بودجه و مجلس کاهش بودجه برای هنر. و چرچیل در میانه جنگ جهانی دوم زمانی که آنها در حال گرفتن بمباران کردند و با تراشیدن گفت: "اگر ما نه بودجه هنر چه هستند که ما برای مبارزه با?"

چیست, بزرگترین, پیچیده ترین تصمیم در بشقاب شما این هفته ؟

من مطمئن هستم که من می توانم به شما بگویم که.

ببخشید من برای پایان دادن به در یک فلسفی توجه داشته باشید, اما آن را در مورد خود را با نام Bank of America. چه امریکا ميانگين در حال حاضر ؟ من در انبار خانه در طول تعطیلات آخر هفته و شاهد خشم پر از ماسک رویارویی زشت زشت ارز. چه امریکا برای ایستادن در حال حاضر ؟

امریکا هنوز هم نشان دهنده بهترین محل برای فرصت به رسمیت شناخته شود. سرمایه داری فراهم می کند فرصت بزرگ است. ما باید برای حفظ و تمرکز بر سرمایه داری به عنوان راه حل به مشکلات عمیق, اما ما باید به فکر که ما باید به مدیریت سرمایه داری را به طور کامل تراز آن با آنچه که جامعه می خواهد از سرمایه داری. شما رو به تولید سود و هدف. اعتقاد ما بر این است که به طور کامل در حال اجرا در شرکت ما و من بر این باورم که آنچه امریکا می ایستد برای: توانایی برای حل این جهان بزرگ مشکلات. این یک رویای ناتمام و همچنان به ارائه فرصت های بزرگ است. ما رو به ریز لحن آن; ما باید برای رفع آن جایی که آن کار نمی کند حق است.


MOYNIHAN مورد علاقه

کتاب کسب و کار: جیم کالینز' کتاب. او همیشه فکر میکرد.

نویسنده: سه که من خواندن بسیاری از آنها James Patterson, David Baldacci و جان گریشام. جهانی نیست که من تا کنون در—جاسوسی رمان—اما آنها سرگرم کننده به عنوان خوانده شده.

نرم افزار: ESPN

ورزش: من کار کردن در صبح در نوعی از یک بازی رایانه طبیعت است.

یکی از آخرین تعجب سوال: اگر شما بیش از شروع دوباره آنچه را شما به جای ؟

اگر من تا به حال یک استعداد من می خواهم که عاشق شده است یک معمار.

اشتراک در رهبری مختصر اینجا را کلیک کنید.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im