بولتون بمب تهدید به ضربه تهمت دفاع کردن البته

یک بار دیگر خدایان دروغین از punditry شکست خورده اند ما است. به ما گفته شد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

یک بار دیگر خدایان دروغین از punditry شکست خورده اند ما است. به ما گفته شد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که یک بازیکن تیم و بیش از حد وفادار به حزب جمهوریخواه — و همچنین اجتماعی و اقتصادی وابسته به آن زینت های خوب — به پرتاب یک نارنجک به تهمت کاخ سفید که تا همین اواخر از او می خواهم تا به حال معتبر صندلی در نزدیکی مرکز تقریبا همه چیز.

در عین حال او به نظر می رسد انجام داده اند که فقط با خود به زودی به منتشر می شود خاطرات — تپل با عنوان اتاق که در آن اتفاق افتاده است (اقتباس از موسیقی همیلتون) — و تبدیل بخشی کلیدی از رئیس جمهور را استیضاح دفاع به سیگار کشیدن دهانه.

یک بخش از نسخه خطی کتاب اول گزارش نیویورک تایمز روز شنبه است بولتون که تایید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او به طور مستقیم می خواستم توقف کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که دولت اوکراین و مقامات "کمک کرد با تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens."

است که ضرب المثلی سیگار کشیدن اسلحه "در عوض" که مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار وجود ندارد.

آن است بولتون با صراحت تایید آنچه که در اصل چلیپا از استیضاح مورد در برابر رئیس جمهور: که مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از قدرت خود را به خودداری و حیاتی کمک های نظامی — کمک کارگردانی شده توسط کنگره — از جان گذشته متحد و در نظر گرفته شده به خاطر کمک نکردن تا اوکراین رئیس جمهور آیا او شخصی به نفع سیاسی کمک خواهد کرد که برنده انتخابات.

تماشا کنید: دموکرات در کنگره وال Demings در جان بولتون خواستار فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین یک معامله مواد مخدر'

دموکراتیک تشکر. Val Demings استدلال سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون باید شهادت به توضیح دهد که چرا او به نام فشار کمپین برای قطع کمک های از اوکراین 'یک معامله مواد مخدر.' 1:44

به عنوان مهم — شاید مهم تر در استراتژیک حس — آن است که بولتون ساخت قوی ترین مورد که چرا سناتورها باید احضاریه او را به شهادت در دادگاه است که در حال حاضر در جریان است در سنا است.

حتی رئیس جمهور, دوستان, در, فاکس نیوز, به نظر می رسد به تهدید بلندی در افق خود را. صبح روز دوشنبه جلسه توجیهی برای کاخ سفید در فاکس و دوستان شامل یک fretful مشورتی به رئیس جمهور این است که بولتون اخبار را به بد گویی کردن تهمت و دفاع آموزش آن در نظر گرفته شده دوره (سریع محاکمه سریعتر تبرئه) و شنت آن را به همراه یک کندتر غیر قابل پیش بینی و ناخوشایند جانبداری.

"ویرانگر زمان" رنجدیده فاکس میزبان برایان Kilmeade اضافه کردن غیر معمول با خلوص و صداقت "به دلیل این چیزی بود که در مسیر سریع به بسته شدن بدون شاهد روز جمعه است." فاکس ظاهرا قابل درک است که پیگیری سریع به عنوان طرح در تمام طول.

هر کسی که به دنبال داستان و حتی حاشیه می داند جمهوری خواه اکثریت سنا بود — و احتمالا هنوز هم هست — تقریبا قطعی به تبرئه رئیس جمهور و نه او حذف شده است. در حالی که برخی از مغان منحرف کمی در دوشنبه دیگران عنوان خبر و سوال صحت آن.

اما هر کسی زیر همراه همچنین می توانید ببینید که چگونه مهم آن است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که کل داستان از آنچه اتفاق افتاده است با اوکراین نمی آیند. کاخ سفید را نادیده گرفته است احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک از دموکراتیک اکثریت در مجلس و آن را مورد حمایت اکثریت جمهوریخواه قوانین که ممکن است جلوگیری از هر گونه شهود در همه شهادت در سنا محاکمه.

یکی ممکن است فکر می کنم که یک رئیس جمهور است که صمیمانه از اتهامات علیه او خواهد OK دعوت به کاخ سفید کارکنان و مشاوران به شهادت تحت سوگند در دفاع از او. اما تهمت فرستاده است فقط تاسف.

اما در حال حاضر آن را می شود موضوع مهم: در حال حاضر که برخی از حس چه بولتون می گویند این می تواند بسیار سخت تر برای سناتور جمهوریخواه — به خصوص کسانی که در نوسان متحده — به همراه تهمت و رای در برابر داشتن شهود در دادگاه از آن است که برای آنها به رای دادن برای acquitting او.

بولتون واجد fides

او یک شاهد معتبر.

بولتون شناخته شده است و می ترسید — حتی توسط برخی از جمهوری خواهان — برای او پیام تسلیت مداخله نمایش در سیاست خارجی. هنگامی که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور منصوب او در سازمان ملل متحد او نمی تواند بولتون تایید اکثریت جمهوری خواه در سنا است.

او یک هاوک شاهین که حمایت برای تغییر رژیم در کره شمالی و ایران. حتی پس از یک acrimonious خروج از کاخ سفید او را تشویق می کردند مغلوب ساختن پیشی جستن حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل این ماه.

در این تصویر از یک گرافیک نمایش داده می شود به عنوان استیضاح مدیر تشکر. Jerrold Nadler یک دموکرات از نیویورک استدلال به نفع اصلاح حکم بولتون در هفته گذشته. (آسوشیتد پرس)

که باعث می شود بولتون مستقیم-تیراندازی عزیزم به نوع خاصی از حزب جمهوری خواه — یک مغلوب ساختن پیشی جستن خواه. خود را واجد fides با آنها باعث شده است برخی از آنها را سخت به بلع در حال حاضر.

سناتور لیندزی گراهام برای یک معمولا در قدم اهسته با رئیس جمهور را دنبال نمی کند رئیس جمهور منجر شود زمانی که او گفت که او تا به حال هرگز مکالمه بولتون توصیف. گراهام می گوید: او می خواهد برای دیدن بولتون مقاله.

همین کار را با برخی از انواع نرمتر. سناتور سوزان کالینز از مین گفت: گزارش های خبری در مورد بولتون "تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من."

کالینز مداوم teases که او مشکل توسط رئیس جمهور رفتار سیاست قرار ملاقات ها ، — درست قبل از او آرا با او. و شاید این زمان را به نوبه خود مانند تمام زمان های دیگر است. شاید آن را نمی خواهد.

سناتور میت رامنی گفت که او می خواست بولتون به شهادت و احساس مطمئن شوید که دیگر جمهوری خواهان نیز هست. "این مهم است که قادر به شنیدن از جان بولتون برای ما قادر به ایجاد بی طرفانه قضاوت," او گفت:.

تماشا کنید: سناتور. میت رامنی جمهوری خواه می گوید او فکر می کند که این مهم به شنیدن از جان بولتون

سناتور. میت رامنی جمهوری خواه می گوید او فکر می کند که این مهم به شنیدن از جان بولتون پس از جزئیات سابق مشاور امنیت ملی مقاله ظهور در مطبوعات است. 0:26

آن را هنوز هم به دور از توجه به این که به اندازه کافی به جمهوری خواهان رای به شاهد (فقط چهار نیاز به سمت دموکرات ها برای رسیدن به یک اکثریت سنا — 51).

اما سوال اساسی البته این است: پس از آن آغاز شده است که در آن نشانی از آن را متوقف کند ؟

اگر بولتون شهادت پس چرا وزیر امور خارجه مایک Pompeo که دخیل شده با شهادت از دیگران است.

یا رودی Giuiliani سابق شهردار نیویورک و رئیس جمهور وکیل شخصی که دیگران را شناسایی کرده اند به عنوان مرکزی برای این طرح است.

یا میک Mulvaney کاخ سفید رئیس ستاد که علنا اعتراف کرد که اوکراین به بررسی جعلی 2016 انتخابات دخالت تئوری بود و در عوض برای ایالات متحده کمک های نظامی.

دیدن این که به یک تحریک قابل پیش بینی bare-knuckle پاسخ از کاخ سفید است.

دفاع به دنبال تماس خود را شاهد است. در میان آنها خلاف کاران که شکایت در معرض اوکراین در عوض طرح. و البته جو و هانتر بایدن, چه کسی رئیس جمهور است و می خواستم به دلالت در اوکراین فساد از معاون سابق رئیس جمهور اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای کاخ سفید است.

اگر آن را به یک ظرف غذا می رود کاخ سفید استراتژی اجازه دهید آن را دو حزبی: یک ظرف غذا برای همه.

اونها از خواستار شهود به گفته بدون شاهد و مورد نیاز از گفت: استیضاح یک hyper-حزبی عمل به آن گفت: در مورد بازگرداندن دفتر رئيس جمهور. در 21 سال پس از بیل کلینتون استیضاح بسیاری از کسانی که درگیر در هر دو طرف راهرو — و نه به طور چشمگیری تغییر لحن خود را در این زمان در اطراف. 6:06


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب