ساکنان محلی شکایت بیش از برنامه ریزی برای Coronavirus متل در کانون سیاتل شیوع

(العالم) — چه آغاز شده به عنوان درشت طرح به سرعت گسترش coronavirus در منطقه سیاتل است که به سرعت نوظهور به یک

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

(العالم) — چه آغاز شده به عنوان درشت طرح به سرعت گسترش coronavirus در منطقه سیاتل است که به سرعت نوظهور به یک Nimby نبرد.

مقامات در شهرستان کینگ واشنگتن کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده گفت: در این هفته آنها را با استفاده از قدرت اضطراری برای خرید و بازسازی یک Econo Lodge در جنوب سیاتل به خانه virus بیماران.

این حرکت منجر به سریع ملامت از شهردار کنت واشنگتن حومه در نزدیکی فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما که در آن 85-اتاق متل واقع شده است. کارگران و ساکنان نزدیک هستند کبود و برخی اظهار کرده اند که ثروتمند بخش هایی از شهرستان هرگز برداشت شده است. "ما یکی از بزرگترین شهرستانها در شهرستان, و ما می دانیم که ما باید یک نقشی در جلوگیری از گسترش ویروس" کنت شهردار دانا رالف گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "اما ما نمی شد در گفتگو و یا تصمیم گیری."

ادامه مطلب: 'محکوم از شروع.' کارشناسان می گویند برگ برنده دولت Coronavirus پاسخ هرگز رفتن به محل کار

این نوع از بهت و حیرت معمول است که یک جامعه را هل در مقابل ناخواسته پروژه الهام بخش اصطلاح Nimby برای "نه در حیاط خلوت من." این واکنش می آید به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید شامل گسترش بحران بهداشت عمومی آشکار یک چالش است که بسیاری از جوامع در سراسر ایالات متحده ممکن است به عنوان آنها سعی کنید به سرعت شیوع.

ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینک و لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

"واشنگتن دولت در استان ها هستند و نه تنها در مکان های که در آن است رفتن به بحث گذاشته شود" گفت: اروین Redlener یک فاجعه آمادگی کارشناس و استاد سلامت عمومی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است. "ما ممکن است مجبور به اتخاذ روش ها و پروتکل هایی است که می تواند غیر قابل قبول در غیاب ملی واقعی اضطراری است. به عبارت دیگر استانداردهای ما ممکن است مجبور به گرفتن بیشتر از حد سهل انگار."

کنت نیست به تنهایی در مبارزه با قرنطینه برنامه. ماه گذشته مقامات فدرال اوراق یک پیشنهاد به حرکت coronavirus بیماران از یک کشتی کروز به یک FEMA تسهیلات در, Anniston, آلاباما پس از مخالفت ساکنان و شورای شهر. نیز وجود دارد شده است, جنجال بر سر یک پیشنهاد به جای برخی از بیماران در یک دولتی تسهیلات در اورنج کانتی, کالیفرنیا.

رالف گفت: King County شده بود با توجه به خرید Econo Lodge برای برخی از زمان به طور بالقوه به عنوان یک محل برای جداسازی افراد مبتلا به هپاتیت A, سرخک و سل.

این طرح در حال حاضر شامل 4 میلیون دلار برای خرید متل و یکی دیگر از $1.5 میلیون دلار بودجه اضطراری برای بازسازی و برای استخدام به عنوان بسیاری از 11 کارکنان موجود. این تاسیسات می تواند در عرض دو هفته. پادشاه مسئولان شهرستان نیز به دنبال راه اندازی قرنطینه مسکن در سایت های دیگر از جمله در سیاتل.

متل استفاده می شود برای بیماران مبتلا به کروناویروس اما نه به طور جدی بیمار بخشی از تلاش برای حفظ تخت بیمارستان در دسترس برای افرادی که به آنها نیاز دارید. مقامات شهرستان گفت: این تنها ملک در بازار که مطابق با معیارهای خود: جدا گرمایش و سیستم های خنک کننده برای هر اتاق و درب که باز به خارج به جای یک راهرو.

بیشتر بخوانید: 14 نفر فوت کرده اند از کروناویروس در آمریکا و حداقل 19 متحده را تایید کرده اند موارد است. در اینجا آخرین

"از این دیدگاه یک متل است که یک راه حل بسیار خوب" به گفته دیوید آبرامسون استاد دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی. "آنها تقریبا به طور کامل فضاهای خصوصی."

که کمی آسایش برای مردم در کنت طبقه کارگر حومه خانه به عظیم Amazon.com Inc. مرکز پاسخگویی جف بزوس آبی منشاء فضای سرمایه گذاری و بوئینگ شرکت. امکانات.

صبح روز پنجشنبه اتومبیل های مسابقه در بزرگراه پشت متل که در آن یک اتاق با یک تخت تک نفره که قرار بود برای $78.68 یک شب. کامیون پارک شده بودند در لبه ملک که نشسته در نزدیکی یک denny's یک کوچه بولینگ و نمایندگی فورد.

در داخل و سردرگمی و خشم حاکم بود. جلو-میز کارگر در متل که خواسته نمی شود شناسایی شده توسط نام گفت که او تا به حال آموخته شده در مورد این طرح به قرنطینه coronavirus بیماران از اخبار و گزارش شد و به شدت مخالف است. او هنوز به شنیدن از مدیر خود را که آیا او هنوز هم یک شغل است. و حتی اگر او او مطمئن بود که او می خواست آن را برای ترس از آلوده ،

در ایستگاه های گاز در سراسر خیابان یک جریان ثابت از مشتریان به Rupali هندا, 35 و همکاران او را بازگوی در مورد این طرح گفت: برخی از که یک قرنطینه سایت نمی توانست پیشنهاد برای یک ثروتمند بخشی از منطقه است. "من متاسفم برای افرادی که در حال رفتن را از طریق این" هندا گفت: از کسانی که میرم قراردادی به این بیماری است. اما مقامات باید قرنطینه مردم "در جایی دیگر."

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

—با کمک از پاتریک کلارک.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن