مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد رها کردن پشتیبانی برای محلی COVID-19 تست سایت های معکوس دوره

"Coronavirus همچنان به تاخت و تاز کشور اما نشانه هایی وجود دارد که اجتماعی فاصله شروع به کار می کنند — هر چند

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

"Coronavirus همچنان به تاخت و تاز کشور اما نشانه هایی وجود دارد که اجتماعی فاصله شروع به کار می کنند — هر چند این بدان معنا نیست که ما می توانیم به بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی و یا شاید تا به حال" استفان کلبرت گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. Dr. Anthony Fauci نشان می دهد ما همچنان "اجباری" شستن دست و هرگز لرزش دست دوباره. "که خبر بد برای جوامع مخفی," میشل شوخی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن "رو به چشم انداز در حال اجرا برای انتخابات مجدد پس از botching پاسخ به جهانی همه گیر" اما صدای جیر جیر خود را در مورد چگونگی شیوع بیماری "باید به سرعت فراموش شده" بود "نی نی حساس" کلبرت گفت. او به شوخی در مورد چگونه عید فصح و عید پاک در حال رفتن به متفاوت در این سال پس از آن بررسی می شود با خدا, ظاهرا خود quarantining در آیداهو کابین.

به طور جدی, عید پاک در خانه این سال اواخر نشان می دهد توصیه می شود از طریق سوزاندن خار.

"عید پاک را احساس نمی کند در تمام هیجان انگیز در این سال احتمالا به خاطر من صرف سه هفته گذشته رانندگی در اطراف به دنبال تخم مرغ در حال حاضر" جیمی کیمل گفت. "رئیس جمهور شده است بازی یک بازی برای عید پاک — آن را به نام پین دم در هر کس دیگری. او از جان گذشته برای تغییر سرزنش برای این واقعیت است که ما آمادگی برای این بیماری همه گیر."

"حتی با زوج های گیر کرده در خانه با هیچ ربطی به کارشناسان می گویند ما به احتمال زیاد برای دیدن یک قرنطینه کودک رونق" کیمل deadpanned. "و این که یک بار که من و همسرم ما می گویند آن را هر روز: شما می دانید چه خواهد بود در حال حاضر ؟ بیشتر بچه ها در خانه. کارشناسان می گویند وجود دارد خواهد بود افزایش نرخ زاد و ولد اگر ما می تواند جلوگیری از درخواست ما توجهی دیگران چرا که آنها در حال بارگذاری ماشین ظرفشویی که در راه است."

"عشق در زمان تاج" دشوار است, Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. "آره coronavirus بدترین چیزی که اتفاق می افتد به ازدواج پس از اختراع استخر پسر." طلاق و بالا رفتن سرسام آور است گفت: از آنجا که "قرنطینه است و نشان بسیاری از زوج ها که ممکن است آنها را دوست دارم اما آنها نمی مانند یکدیگر است."

در حالی که شما در حال تلاش برای سازماندهی خود را قرنطینه زندگی رئیس جمهور است "امید شما را فراموش کرده ام که او به شدت botched در واکنش به بحران" در اواخر شب's Seth Meyers گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کرد که او به تنهایی می تواند در رفع آن — تا زمانی که او را دیدم چه" آن "بود" و "هیچ چیز به دور بازی چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته این مانند تهمت به ما می گوید در حال حاضر ما باید برای فراموش کردن در مورد آن زمانی که آن را بیش از." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن