شرکت های تحریم Facebook. اما چه کسی است که صدمه دیده بیشتر با تاکتیک?

میلیاردها دلار از ارزش بازار خود را ناپدید شده و رئیس آن اجرایی شده است ضربه پایین درجه یک در جای خود در میان

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

میلیاردها دلار از ارزش بازار خود را ناپدید شده و رئیس آن اجرایی شده است ضربه پایین درجه یک در جای خود در میان جهان ثروتمندترین مردم است.

اما با وجود این ضرر و زیان Facebook بعید است به رنج می برند آسیب قابل توجهی از رشد تبلیغ تحریم بیش اولیه آن بی میلی به منع از گفتار نفرت در آن تبلیغات می گویند برخی از کارشناسان بازاریابی.

در واقع برخی از شرکت ها بسته به اندازه آنها می تواند به صدمه زدن به خود را بیشتر با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را در رسانه های اجتماعی غول پلت فرم پیشنهاد برخی از کارشناسان صنعت.

"چند مارک کشیدن Facebook تبلیغات برای یک ماه خواهد شد که کمی به هیچ تحمل در Facebook پایین خط" ماری اسمیت, co-نویسنده Facebook بازاریابی: یک ساعت و یک روز گفت: در یک ایمیل به CBC News.

و اگر کوچک و متوسط کسب و کار خود را قطع تبلیغات در دسترس نباشد حتی برای یک ماه این می تواند باعث از دست دادن عظیم درآمد برای آن دسته از صاحبان کسب و کار اسمیت گفت.

"پیوستن به تبلیغ تحریم خواهد در واقع صدمه خط پایین خود را بی نهایت بیشتر از آن خواهد Facebook است," او گفت:.

Coca-Cola, Starbucks در حال کشیدن تبلیغات

تا کنون تعدادی از کوچک و متوسط کسب و کار همراه با شرکت های بزرگ از جمله ورایزون, Unilever, استارباکس, بهترین خرید کوکا کولا و شمال صورت باید گفت که آنها را در تبلیغات خود از Facebook برای ماه جولای. شرکت کانادایی Lululemon MEC و arc'teryx نیز پیوست تحریم.

سازمان دیده بان | شرکت کانادایی پیوستن به Facebook ad تحریم:

چند شرکت های کانادا از جمله ونکوور-بر اساس Lululemon Athletica, Inc. و کوه تجهیزات Co-op در حال پیوستن به یک گروه کر از کسب و کار تماس در Facebook به انجام بیشتر برای مبارزه با تبعیض بر روی پلت فرم آن است. 5:10

اقدامات آنها در پاسخ به StopHateForProfit تحریم رهبری حقوق مدنی و گروه های مدافع از جمله ضد افترا لیگ و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی. این گروه ادعا می کنند Facebook انجام داده است و نه به اندازه کافی برای نگه داشتن نژادپرستانه و نادرست و خطرناک محتوای آن پلت فرم و اجازه به کاربران برای تماس برای خشونت علیه معترضان مبارزه برای عدالت نژادی در پی کشته شدن چندین آمریکایی های سیاه و سفید.

بخش عمده ای از Facebook درآمد ناشی از جهانی تبلیغات. حداقل هشت میلیون شرکت های تبلیغ در رسانه های اجتماعی پلت فرم. (CBC News/فردا نیوز)

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این شرکت تغییر خواهد کرد سیاست های خود را به منع از گفتار نفرت در آن تبلیغات است. تحت شرکت جدید سیاست های Facebook را ممنوعیت تبلیغات ادعا می کنند که مردم از خاص و نژاد و قومیت و ملیت و طبقه و جنسیت و گرایش جنسی و یا مهاجرت منشاء یک تهدید برای ایمنی فیزیکی و یا سلامت از هر کس دیگری.

هنوز تحریم ها به نظر نمی رسد به اجازه. Facebook سهام تضعیف بیش از هشت درصد در جمعه پاک کردن $56 میلیارد دلار از ارزش بازار آن است. زوکربرگ تخمین زده شده است که از دست داده اند و بیش از 7 میلیارد دلار از دارایی شخصی و همچنین زدم از جایگاه سوم به چهارم در میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

اما کسانی که پیوست, تحریم نمایندگی فقط بخش کوچکی از Facebook را تبلیغ و درآمد.

"تاثیر واقعی تغییر قابل توجهی با Facebook محتوای تعدیل قوانین و تمام مسائل مرتبط با احتمالا هزاران نفر از مارک های بزرگ را مجبور به کشیدن آگهی خود را در بودجه برای یک ماه یا بیشتر. به احتمال زیاد مارک های اصلی هستند فقط نمی خواهید برای انجام این کار زمانی که آن را اثرات خود را پایین خط" اسمیت گفت.

بالای 100 تبلیغ در Facebook پلت فرم نمایندگی تنها شش درصد از کل درآمد تبلیغات گفت بث الن اگان استادیار تبلیغات در دانشگاه سیراکوس.

بزرگترین تبلیغ نمی پیوست تحریم

حدود هشت میلیون شرکت از تمام اندازه ها تبلیغ بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی و برخی از بزرگترین تبلیغ از جمله خارج دیزنی و Procter & Gamble را نمی پیوست تحریم.

"آنها در حال گرفتن نیست که از یک آمار کلی" اگان گفت.

در واقع دنیس یو co-نویسنده Facebook ملت و CTO از بازاریابی دیجیتال شرکت BlitzMetrics گفت: در گذشته پنج تا شش سال با وجود تمام این مجادلات, Facebook شده و ثابت مسیر رو به بالا — و نه فقط در آن قیمت سهام اما در مجموع آن درآمد.

"هر سال وجود دارد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد که. و مردم پیش بینی دل تنگی و عذاب و مرگ Facebook," او گفت:. "من فکر می کنم [این تحریم] متفاوت است."

آلن میدلتون کمکی استاد بازاریابی در دانشگاه نیویورک گفت: این امکان Facebook رنج می برند پایین جاده. او موافقت کرد که Facebook آب و هوا خواهد این طوفان در کوتاه مدت اما تحریم فقط یک ضربه در برابر این شرکت است که در حال حاضر دچار فشار منفی بیش از مسائل مربوط به حریم خصوصی و داده های از دست زدن به.

"وجود دارد یک مفهوم به نام نقطه عطف است که هنگامی که شما یک دسته کامل از چیزهای اتفاق می افتد [آنها] به نظر نمی رسد به یک اثر مستقیم دور اما سپس آنها را جمع آوری و تبدیل شدن آنها به اندازه کافی بزرگ است که آن را واقعا طول می کشد خاموش," او گفت:.

منچستر انداز تحریم به عنوان یکی دیگر از ضربه را چگونه مصرف کنندگان مشاهده Facebook کلی برند. و با توجه به تحقیقات بازار است که کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از سال گذشته است.

"بنابراین خطر است که بیت به بیت, مردم خواهند گفت: 'من با رفتن به Facebook? من قصد دارم به رفتن به بعدی جدید یک آینده همراه است.'"

در همین حال برخی از این شرکت ها تحریم پلت فرم رسانه های اجتماعی به احتمال زیاد خواهد شد همچنین نگاهی به آمار و به خصوص شرکت های کوچکتر.

شرکت های کوچکتر بهره مندی از ROI

دلیل بسیار درآمد آید به Facebook از طریق کوچکتر تبلیغ است که این تبلیغ را ببینید سویفت بازگشت سرمایه گذاری اگان گفت.

"آنها شروع به تبلیغات و وجود یک تاثیر فوری در خرید و فروش خود را," او گفت:.

Facebook — به عنوان به خوبی به عنوان Instagram که Facebook خریداری شده در سال 2012 — ضروری برای میلیون ها نفر از کوچک و متوسط کسب و کار است که تبلیغات بر روی سیستم عامل اسمیت گفت:. و با مفرط مقدار داده Facebook جمع آوری کاربران تبلیغات در آن خانواده از برنامه های است که بیشترین ترافیک هدفمند آگهی دلار می توانید خریداری کنید.

با توجه به ana ortega, یک, آمار, پورتال برای بازار داده بودند 2.6 میلیارد کاربر فعال ماهانه در Facebook به سه ماهه اول سال 2020 ساخت آن بزرگترین شبکه اجتماعی در سراسر جهان است.

"که در آن مصرف کنندگان هستند. شما باید به جایی که مصرف کنندگان گفت:" یو. او گفت که او معتقد است Facebook می توانید یک "فوق العاده" تاثیر بر فروش برخی از شرکت های, اما این می تواند دشوار است برای اندازه گیری زمانی که مصرف کنندگان هستند که در معرض انواع دیگر پیام برای یک محصول است.

اما این تاثیر در بیشتر مارک های شناخته شده که برداشت تبلیغات خود را از Facebook به احتمال زیاد جزئی به آنها تکیه بر کلمه از دهان او گفت:.

اسمیت گفت: عمده شرکت هایی مانند کوکا کولا بعید است برای دیدن یک آمار درآمد از تبلیغات خود را در Facebook در حال تمرکز بیشتر بر آگاهی نام تجاری.

"آن را مانند مردم بر روی آگهی و بلافاصله پس از خرید یک Coca-Cola," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب