زمان و کیتی کوریک راه اندازی سری ویدیو جدید به ویژه داستان انسان و چالش های COVID-19 بحران

(New York, NY – 9 آوریل سال 2020) – زمان و چند رسانه ای برنده جایزه روزنامه نگار کیتی کوریک در حال همکاری برا

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

(New York, NY – 9 آوریل سال 2020) – زمان و چند رسانه ای برنده جایزه روزنامه نگار کیتی کوریک در حال همکاری برای راه اندازی جدید دو مشترک فرم کوتاه سری ویدئو که رسیدگی به چالش های بی سابقه ای از COVID-19 بحران است. علاوه بر خدمت به عنوان شرکت تولید کننده برای هر دو سری Couric خواهد مصاحبه خط مقدم کارگران در سراسر کشور و کار با هم برای پوشش بهداشت و سلامتی بحران است که مردم در حال مقابله با امروز.

با تمرکز بر امیدوار انسان داستان در میان COVID-19 بحران "زمان گزارش با کیتی کوریک: خط مقدم قهرمانان" خواهد پروفایل الهام بخش افرادی که خطر زندگی خود را برای کمک به دیگران. در اولین قسمت Couric, مصاحبه, EMT, یک پرستار و یک کارآگاه پلیس است که همچنین به عنوان یک دستیار پزشک در هر های خود را دست اول تجربه چالش و تعهد به خدمت به جوامع خود را هر روز. این مجموعه راه اندازی در کنار زمان جدید موضوع یک گزارش ویژه در اولین پاسخ دهندگان از روز شنبه و در ادامه برای سه ماه آینده.

آغاز هفته آینده "زمان گزارش با کیتی کوریک: The New Normal" را نور افکن کارشناس مشاوره در مورد بهداشت و سلامتی در طول این زمان بی سابقه.

"ما هیجان زده به شریک با کیتی کوریک در این فیلم جدید همکاری خواهد کرد که درخشش نور در قهرمانان و خبرسازان از این لحظه و برای ارائه به بینندگان ما با اطلاعات ارزشمند در بهداشت و سلامتی مسائل همه ما رو در این جدید طبیعی,'" گفت: زمان سردبیر و مدیر عامل ادوارد Felsenthal.

"من عمیقا احترام با استعداد و زحمتکش روزنامه نگاران در زمان و به دنبال به جلو به همکاری در این داستان های الهام بخش از شجاعت در طول این فوق العاده و نگران کننده دوره است. این در واقع یک 'طبیعی' و ارائه راه های مفید برای کمک به همه ما از طریق آن چیزی است که من بسیار افتخار می کنم که بخشی از" گفت: کیتی کوریک.

کیتی کوریک رسانه تولید مبتنی بر هدف محتوا در سراسر سیستم عامل های مختلف. KCM به دنبال سرگرم کردن الهام بخش و اطلاع رسانی به مخاطبان از طریق دیجیتال, سری فیلم های مستند و همچنین پادکست سوال بعدی با کیتی کوریک و شوکی خبرنامه روزانه.

هر دو سری در دسترس خواهد بود TIME.com و در زمان و کیتی کوریک در رسانه های اجتماعی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای اولین قسمت از "زمان گزارش با کیتی کوریک: خط مقدم قهرمانان" بازدید: https://bit.ly/34pEbAA.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب