بالا دیزنی جریان Exec نام به عنوان مدیر عامل جدید از Infinite

TikTok محبوب کوتاه-تصویری برنامه که نیز کشیده ملی-امنیت و حریم خصوصی نگرانی های جدید با مشخصات بالا از مدیر ع

توسط PATRIS-FUN در 30 اردیبهشت 1399

TikTok محبوب کوتاه-تصویری برنامه که نیز کشیده ملی-امنیت و حریم خصوصی نگرانی های جدید با مشخصات بالا از مدیر عامل دیزنی, Kevin مایر.

مایر همچنین رئیس اجرایی از Infinite چینی شرکت مادر ByteDance و گزارش آن به موسس و مدیر عامل شرکت Yiming ژانگ شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

او به رهبری دیزنی جریان کسب و کار است که راه اندازی دیزنی Plus در ماه نوامبر و در حال حاضر به عنوان یک تهدید در به طور فزاینده ای رقابتی جریان-تصویری آرنا با 54.5 میلیون مشترک. مایر همچنین شناخته شده برای نقش خود در ساختمان دیزنی از طریق ادغام از جمله صنعت-تغییر 2019 کسب 21st Century Fox TV فیلم و کسب و کار است که ایجاد یک سرگرمی کرگدن.

Infinite برنامه ویژگی های فیلم های کوتاه بسیاری با موسیقی و رقص است که تبدیل شدن به یک مورد علاقه افراد جوان و شناخته شده است برای آن مسخره نور دل احساس.

اما از آن شده است تمرکز ملی ایالات متحده آمریکا-نگرانی های امنیتی به دلیل چینی مالکیت. یک ملی ایالات متحده آمریکا-آژانس امنیت در حال بررسی ByteDance خرید Infinite را پیشرو موسیقی.ly, در حالی که ارتش ایالات متحده شاخه را ممنوع اعلام برنامه از دولت صادر گوشی های. مقامات رسمی دولت در سال های اخیر در پایین ترک خورده شرکت های چینی از جمله غول مخابراتی Huawei. این نگرانی وجود دارد که شرکت های چینی ممکن است به اشتراک گذاری داده ها با دولت چین. Infinite و Huawei انکار این است.

دولت فدرال نیز جریمه Infinite برای شکستن حریم خصوصی فرزندان, قوانین و حریم خصوصی ناظران به تازگی شکایت با کمیسیون تجارت فدرال گفت: این شرکت هنوز هم نقض قانون است.

"مانند هر کس دیگری من را تحت تاثیر قرار تماشای این شرکت ایجاد چیزی فوق العاده نادر در Infinite – خلاق و مثبت آنلاین جامعه جهانی – و من هیجان زده برای کمک به مرحله بعدی ByteDance سفر به عنوان شرکت همچنان به گسترش وسعت آن از محصولات در سراسر هر منطقه از جهان" مایر در بیانیه ای گفت.

او برگ دیزنی چند ماه پس از سرگرمی های غول پیکر به نام دیرین اجرایی باب Chapek به جای خوبی در نظر گرفته مدیر عامل Bob Iger. مایر در نظر گرفته شده بود به عنوان امکان پذیر است Iger جانشین.

دیزنی روز دوشنبه گفت که ربکا کمپبل یکی دیگر از دیزنی جانباز موفق خواهد شد مایر به عنوان رئیس این جریان و کسب و کار بین المللی و همچنین اعلام کرد جاش D'Amaro رئیس جمهور والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر به عنوان جانشین Chapek را به عنوان رئیس پارک تجارب و محصولات است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب