در نظر بگیرید قلعه بادی. حالا یک قلعه بادی بکشید. من حدس می‌زنم می‌توانید اشتباهی را که اکثر افراد انجام می‌دهند، مرتکب می‌شوید.

بیدلیل نیست که ارم را بهترین شهربازی تهران بدانیم، ولی شاید خیلیها نظرات متفاوتی را در این باره داشته باشند.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بیدلیل نیست که ارم را بهترین شهربازی تهران بدانیم، ولی شاید خیلیها نظرات متفاوتی را در این باره داشته باشند. شهربازی برج میلاد یکی از جدیدترین و طبیعتاً از بهترین شهربازی های تهران است. همچنین به گونه ای ساخته شده است که هم قابلیت استفاده در داخل منزل را دارد و هم می تواند در محیط های بیرون مورد استفاده قرار گیرد. این سرسره ها به دلیل خاصیت بادی بودن هیچ گونه آسیبی به کودک وارد نمی کند و کاملا ایمن است. هر دورهای از زندگی انسان، خاطرات منحصربهفرد و خاص خودش را دارد و شاید هیچ وقت در دوره دیگری تکرار نشود. شرایط و قوانین قلعه بادی در دبی را باید حتما پیش از خرید بلیط مطالعه نمایید تا بعد از خرید بلیط با مشکل مواجه نشوید. علاوه بر این، استفاده مکرر، فشار آمدن بر بدنه و عواملی این چنینی میتواند بدنه قلعه بادی را دچار مشکل کند. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دو دختر خردسال در حادثه ترکیدن ناگهانی قلعه بادی در نزدیکی یکی از فروشگاههای روسیه در شهر « بارنائول » دچار جراحت شدید شدند. در فصلهای گرم سال بهتر این است که ساعت بازدید خود از این پارک را برای پس از غروب خورشید تنظیم نمایید تا گرما هوای شهر دبی کمتر شما را اذیت کند.

مسئولین این قلعه در کشور امارات برای هر سن و سالی تفریحات متنوعی را در این قلعه بادی تدارک دیدهاند تا گردشگران و ساکنین شهر دبی بتوانند با خانواده اوقات خوشی را در این پارک مدرن و مجهز سپری کنند. شهر دبی امکانات لوکس و جاذبههای گردشگری بسیار متنوعی برای خانوادهها دارد و هر روز هم بر تعداد این جاذبههای شگفت انگیز و مهیج افزوده میشود، قلعه بادی در دبی یکی از آخرین نمونههای این موضوع است. بلیط یک ساعته، خانوادگی: این بلیط برای کسانی مناسب است که خانوادگی قصد استفاده از امکانات پارک بادی دبی را دارند، هزینه این بلیط برای ۴ نفر یعنی دو بزرگسال و دو کودک است و قیمت آن معادل ۱۸۰ درهم امارات میباشد. هزینه این بلیط برای هر فرد ۶۰۰ درهم امارات میباشد و مدت زمان اعتبار آن ۳۶۰ روز یعنی به اندازه یک سال از تاریخ خرید بلیط است. در طراحی این محصول، برای محافظت از کودک، از حفاظ بادی استفاده شده است. در هنگام خرید سرسره بادی نکته ای که بسیار حائز اهمیت است توجه به آستانه تحمل وزن سرسره بادی کودک و رده سنی مناسب است چرا که این سرسره ها نیز یک حداکثر قدرت تحمل وزن را دارد و اگر وزن بیشتری به آن ها وارد گردد ممکن است سبب آسیب دیدن و یا ترکیدن سرسره کودک شود.

به همین دلیل تطابق این محصول با سلیقه کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعداد بازیهای این مجموعه به حدوداً 250 بازی میرسد که تنوع بالایی را در بر میگیرد. سرسره بادی (قلعه بادی) از جمله بازی های مفرحی است که تحرک بسیار بالایی را برای کودکان به همراه دارد. هزینه این بلیط برای هر فرد ۴۰۰ درهم امارات میباشد، مدت اعتبار این کارت ۱۸۰ روز است و فرد تا ۶ ماه این اجازه را دارد که از کارت خود استفاده نماید. بلیط یک ساعته، انفرادی: با خرید این بلیطها هر فرد میتواند به اندازه یک ساعت از امکانات و وسایل بازی موجود در آن استفاده کند، هزینه این بلیت ۶۰ درهم است. تیکت یک روزه، خانوادگی: این بلیط برای خانوادههای چهار نفرهای مناسب است که یک روز کامل را میخواهند در پارک بادی دبی بگذرانند، هزینه این بلیط ۳۰۰ درهم است. اگر برای فراهم کردن شرایط بازی و تخلیه انرژی فرزند دلبند خود به دنبال وسیلهای چندکاره هستید، "قلعه بادی جامپینگ کودک بستوی Bestway طرح دیزنی" بهترین انتخاب برای ثبت خاطراتی لذتبخش برای او خواهد بود. قلعه بادی در دبی یا همان جامپ ایکس (JumpX) یکی از جذابترین و هیجان انگیزترین مراکز تفریحی جهان که توانسته نام خود را در کتاب رکوردهای گینس هم به ثبت برساند.

Data was generated ​with the he lp of G SA Content  Generator DEMO.

قلعه بادی در دبی به عنوان بزرگترین پارک بادی جهان توانسته نام خود در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند، این پارک یکی از جذابترین مکانها برای تفریح و ماجراجویی در شهر دبی است. بلیط برای ده بار بازدید یک ساعته: با خرید این بلیط هر فرد میتواند، حداکثر ده بار هر بار به مدت یک ساعت از امکانات تفریحی و لوازم بازی موجود در قلعه بادی در دبی استفاده کند. قلعه بادی اینتکس در اندازه های بزرگ و کوچک با طراحی های زیبا به شکل های مربع و دایره با ارتفاع زیاد و کم و بدنه تمام بادی و بدنه تور دار تولید میشوند که هر کدام دارای جذابیت خاص خود هستند . سرسره بادی از جمله اسباب بازی های پر طرفدار در بین کودکان است. شرکت بین المللی فان تایم در کشور ایران هم شهربازی هایی احداث کرده است که دوتای آنها در پالادیوم و ارگ تجاری قرار دارند. مراجعه کنندگانی که بین ۱.۱ تا ۱.۵ متر قد دارند هم باید همیشه با یک بزرگسال به این پارک بیایند و حداکثر وزن مراجعه کنندگان به این پارک برای استفاده از لوازم تفریحی بادی باید ۸۸ کیلوگرم باشد. بلیط برای بیست بازدید یک ساعته: با خرید این بلیط هر فرد میتواند، حداکثر بیست بار هر بار به مدت یک ساعت از امکانات تفریحی و لوازم بازی موجود در قلعه بادی استفاده نماید.

آخرین مطالب