هلند مشاوره آن تک شهروندان به قرنطینه با 'seksbuddy'

آمریکا به دنبال تصویب خود را از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه بعد از امروز اما تشکر. Pramila Jayapal (D-شس

توسط PATRIS-FUN در 27 اردیبهشت 1399

آمریکا به دنبال تصویب خود را از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه بعد از امروز اما تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) نیست در هیئت مدیره.

Jayapal به روسای کنگره مترقی حزبی اعلام کرده او رای بدون در 3 تریلیون قهرمانان عمل کرد و گفت که در حالی که آن را تا به برخی از "خوب عناصر" آن "نتواند به مطابقت با مقیاس از این بحران است."

اعضای کنگره حزبی مترقی بوده است هل دادن برای دموکراتها امداد لایحه شامل یک "چک تضمین" برنامه گسترش 600 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک بیش از شش ماه اما این نبود اضافه شده است. این قانون شامل بیشتر از یک بار پرداخت برای افراد در میان سایر مقررات.

"به ضرب و شتم ویروس, ما باید مردم را حفظ صفحه اصلی" Jayapal گفت. "برای نگه داشتن مردم در خانه ما باید مطمئن شوید که آنها دریافت چک های خود می توانید دسترسی به مراقبت های بهداشتی خود را و احساس تحت فشار برای بازگشت به کار قبل از آن امن است. این تنها راهی است که ما می توانیم به مردم آمریکا کمک واقعی و یقین قبل از این بحران بدتر می شود — چرا که اگر ما موفق به انجام این کار آن خواهد شد."

Jayapal قبلا خواسته است که رای گیری به تعویق افتاد و به هفته آینده. در جمعه, 14 دموکرات ها رای دادند در برابر یک رویه حکومت در آوردن این قانون به طبقه تپه گزارش از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan Omar (D-Minn.) و اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.). عمر توییتی جمعه که "ما باید پیشرو با ایده های جسورانه که با مقیاس بحران" در حالی که Ocasio-کورتز به نام این لایحه یک "کیسه مخلوط" نیز گفت: "من فکر می کنم ما می توانیم بیشتر, به خصوص وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی" در رادیو فردا.

سیاسی , گزارش هر چند که "در نشانه ای از Pelosi را نگه دارید بیش از او حزبی اکثر دموکرات ها را تنزل شکایت خود را به خصوصی تماس با همکاران و رهبری است." رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) روز جمعه گفت او معتقد است که این لایحه تصویب خواهد شد. از وجود آن است که انتظار نمی رود به پیشرفت از طریق جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و در واقع تبدیل به قانون و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: کنگره باید "توقف" قبل از عبور از قوانین جدید است. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب