هنگ کنگ پخش عمومی تعلیق طنز تلویزیون نشان می دهد پس از شکایت بیش از پلیس تجسم

ثانیهong کنگ پخش عمومی اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق طنز برنامه تلویزیونی و پس از آن با دریافت یک دولت توب

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

ثانیهong کنگ پخش عمومی اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق طنز برنامه تلویزیونی و پس از آن با دریافت یک دولت توبیخ بیش از تصویر از پلیس تصمیم گیری است که باعث اعتراض در مورد آزادی مطبوعات.

یک سخنگوی رادیو تلویزیون هنگ کنگ (RTHK) ارائه یک عذرخواهی سهشنبه به هر یک از افسران پلیس و یا دیگران که ممکن است جرم نشان می دهد. برنامه توقف تولید در پایان فصل جاری با توجه به گزارش وب سایت پخش سه شنبه شب.

روزنامه نگاران و وکلا و گروه های حقوق بشر در واکنش به نشان می دهد تعلیق با نگرانی است.

"روز غم انگیز در واقع برای #PressFreedom در #هنگ کنگ زمانی که مورد احترام محلی پخش @RTHK_HK است قلدری" Jodi اشنایدر رئیس جمهور از هنگ کنگ به خبرنگاران خارجی باشگاه توییتی چهارشنبه.

بحث قسمت پخش شده در RTHK طولانی در حال اجرا طنز سیاسی نشان می دهد Headliner در ماه فوریه است. این شوخی که پلیس شهر قادر به به راحتی به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی از مقامات دیگر از جمله بهداشت و درمان کارگران است.

رئیس پلیس کریس تنگ بنا به گزارش ها و شکایت به پخش و به سازمان ارتباطات که قسمت "تمسخر" نیروی. دولت ارتباطات گفت: بیش از 3300 اعضای عمومی نیز تسلیم شکایت.

در بیانیه روز سه شنبه اداره ارتباطات گفت: آن را در بر داشت این شکایت "اثبات" با توجه به محتوای واقعی و "بد و توهین به" پلیس. این هشدار به RTHK به بیشتر از نزدیک با رعایت مفاد هنگ کنگ برنامه تلویزیون کد.

در پاسخ RTHK گفت: آن را بررسی سرمقاله خود پروسه و نظم و انضباط کارکنان هر حل نشده اند "سهل انگاری و یا خطا است." پخش و گفت: آن را نیز بررسی چگونگی توسعه نشان می دهد که پخش شد از سال 1989 "در همیشه در حال تغییر محیط اجتماعی."

این موضوع می آید پس از semiautonomous چینی شهر را فلج کرده است نه ماه از تظاهرات که متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما پس از شروع به حباب به عنوان محلی شیوع بیماری کاسته است و ترس بیش از پکن درک تاثیر را resurged. در حالی که تظاهرات در ابتدا مجموعه ای خاموش در سال گذشته توسط مخالفان به استرداد لایحه که اجازه داده اند جنایی مظنون به انتقال به دادگاه در سرزمین اصلی جنبش snowballed به گسترده تر خواستار دموکراسی و پاسخگویی پلیس رفتار است.

هنگ کنگ نیروی پلیس مواجه شده است و سنگین انتقاد بیش از آن در دست زدن به تظاهرات توده ای. گروه های حقوق متهم پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد و سازمان ملل و دفتر حقوق بشر مدعی پلیس سرپیچی از هنجارهای بین المللی در استفاده از سلاح علیه معترضان ایجاد یک "خطر قابل توجهی از مرگ و یا آسیب جدی است."

یک گزارش توسط پلیس دیده بان منتشر شد در این ماه تا حد زیادی تبرئه نیروی, در حالی که گفته وجود دارد "اتاق را برای بهبود." منتقدان به نام نقد مغرضانه.

RTHK قبلا برخورد با دولت بیش از آن programing. در ماه آوریل یک بدنه دولت را متهم به پخش از نقض "یک چین اصل و اهداف و ماموریت RTHK به عنوان یک سرویس پخش" پس از یک خبرنگار مورد سوال ارشد سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسمی در مورد تایوان. تایوان است که یک عضو که به علت اعتراض از پکن که ادعای حاکمیت بر خود حکومت جزیره است.

هنگ کنگ به تازگی کاهش یافته است هفت در نقاط خبرنگاران بدون مرز (RSF) 2020 جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

نوشتن به امی Gunia در amy.gunia@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن