مونیخ Cyber Security کنفرانس در نظر دنیای دیجیتال تهدید

کارشناسان امنیت سایبر در اجلاس سران در جنوب آلمان داده اند استارک یادآوری در مورد چگونگی آسیب پذیر دیجیتال ما

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

کارشناسان امنیت سایبر در اجلاس سران در جنوب آلمان داده اند استارک یادآوری در مورد چگونگی آسیب پذیر دیجیتال ما در آینده می تواند باشد. نمایندگان شنیده ام که به عنوان 5G است نورد از اعتماد خواهد بود یک عنصر حیاتی.

آن زمان همه از 97 دقیقه قبل از H-کلمه بود و حتی زبان آمده است. نام چینی مخابراتی تولید کننده Huawei شده بود فیل در اتاق از لحظه ای 250-قوی مخاطبان از کارشناسان در زمان کرسی های خود را. نگرانی های اطراف این شرکت نشان می دهد شکاف در امنیت سایبر در جامعه — که بسیاری از چراغ های پیشرو از سراسر جهان جمع شده بودند روز پنج شنبه در یک هتل اتاق کنفرانس در پایتخت باواریا برای مونیخ Cyber Security کنفرانس (MCSC).

ادامه مطلب: آنچه می تواند ما انتظار داریم از این سال کنفرانس امنیتی مونیخ?

نسل بعدی اعتماد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است لابی کشورهای دیگر به ممنوعیت Huawei تجهیزات خود را از نسل آینده شبکه های مخابراتی. آن را می گوید به دلیل '5G' خواهد بود و خیلی سریع آن را به تمام انواع چیزهای جدید ممکن است — مانند خودروهای بدون راننده و یا ربات جراحان در بیمارستان. و این معنی خواهد بود که نیاز به اعتماد به زیرساخت خواهد بود از همه بیشتر است.

اما در اروپا و سیاستمداران تمایل به پذیرش بیشتر از هواوی. اعضای آنگلا مرکل حزب نوشت: این هفته در یک سیاست کاغذ که ممنوعیت خواهد بود بدون استفاده: "حتی با گوشیهای ویژگی های چک خطرات امنیتی را نمی توان حذف به طور کامل."

دولت بریتانیا ممنوع هواوی از عرضه تجهیزات در بخش هایی از آن 5G شبکه. صحبت کردن در مونیخ, Ciaran مارتین مدیر عامل شرکت ملی بریتانیا Cyber Security مرکز صدا تقریبا شرمندگی: "این یک انگلستان تصمیم خاص برای انگلستان ، آن را متناسب با چارچوب انگلستان در این زمان خاص. ما نمی خواهیم کسی به کپی کردن آن است."

و او اضافه یک مطلب اساسی بینش: "ما فرض کنیم هر بیت از کیت در هر کجا از آن است که هر کس به آن هر آنچه در آن می کند شکست می تواند به طور تصادفی و یا از طریق فعالیت های مخرب. این راه که در آن ما تعادل خطر است."

ادامه مطلب: ToTok برنامه یک ابزار جاسوسی' به صورت درهم: گزارش

شناخته شده و گمنام

که موضوع شکست بالقوه از فناوری loomed زیادی در این سال MCSC یک روز اشفتگی فکری موقتی برگزار فقط جلوتر از اصلی کنفرانس امنیتی مونیخ. آن را با مته سوراخ غم انگیز با عنوان: "ایمن — قانون شجاع." وجود دارد نگران است که هوش مصنوعی را تبدیل به بیش از حد باهوش deepfakes بیش از حد باور و سیستم های مختلف به عنوان ضربان ساز قلب و خودروهای بیش از حد در معرض دستکاری از طریق اینترنت.

پانل از صنعت, دولت و دانشگاه مضطرب در مورد "حفاظت از زیرساخت های حیاتی" یا "شناخته شده و گمنام" از اینترنت از همه چیز. به طور خلاصه یک نفر می تواند بخشیده شود برای تفکر در جهان بود رفتن به جهنم در یک handcart.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا قوانین Huawei بان — اما نقشه از قوانین سختگیرانه در 5G

دفاع از 'Splinternet'

زودتر Margaritis Schinas جدید کمیسیون اتحادیه اروپا و معاون رئیس جمهور با مسئولیت امنیت را به مرحله هشدار می دهند: "در اروپا رویکرد به امنیت باقی می ماند و تکه تکه است."

پس از لیست برخی از خطرات - تلاش برای نفوذ در انتخابات به سرقت اطلاعات از شرکت ها و افراد و اخلال در جامعه مدنی - او intoned اصل همکاری اروپا: "هیچ کشوری قادر به مقابله با این چالش به تنهایی."

که تمایلات تکرار شد توسط ساندرا جویس معاون ارشد رئیس جمهور برای اطلاعاتی جهانی در FireEye یک ما امنیت سایبری شرکت که ادعا می کند به ارائه "دولت-ملت درجه تهدید هوش است."

صحبت با دویچه وله گفت: "دولت های بازیگران در حال تلاش برای ایجاد اثرات روانی و که به معنی اخلال در خدمات ما را برای اعطا. ... دولت در حال بدست گرفتن این تهدیدات جدی اما بسیاری از آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با اهمیت بخش خصوصی به این مشکل است. هیچ دولتی را به طور موثر رسیدگی به این مشکلات به تنهایی. "

در حالی که استبدادی متحده باید گاهی اوقات سعی کردم به کندو خود را به شبکه های جداگانه ملی 'splinternets,' دموکراتیک غریزه به همکاری می نماید. Schinas که نمونه کارها در بروکسل کمیسیون تحت عنوان "ترویج اروپا راه زندگی' در این کنفرانس گفت از آن زمان به سوئیچ از یک فرهنگ "نیاز به دانستن" به "نیاز به اشتراک" — یک اصل او گفته خواهد شد بخش مهمی از سیاست های امنیتی راه اندازی می شود توسط رئیس جمهور کمیسیون Ursula von der Leyen بعد از این سال.

اما دولت ها همیشه نمی مانند به اشتراک گذاری اطلاعات حساس خود را در مورد آسیب پذیری. به عنوان Schinas قرار داده و آن را: "ما نیاز به ایجاد اعتماد است."

ادامه مطلب: 2020 است در نهایت سال برای 5G?

همه چیز متصل

در میان تمام روح جستجو در مورد سیاست وجود دارد مقدار زیادی از نمونه های بتن از چگونگی آسیب پذیر در حال ظهور دیجیتال در آینده ممکن است بلکه فرصت آن را نگه می دارد.

Schinas پیش بینی یک جهان 500 میلیارد ارتباط تنگاتنگ با دستگاه های که در آن "عملا همه چیز متصل خواهد شد به همه چیز است." که ایجاد نیاز او گفت که اروپا برای ایجاد یک مرکز صلاحیت برای محافظت صنعت از حملات. آن را به معنی مهارت های جدید و نیروی کار برای رفتن با آن.

Kristie Canegallo گوگل کار کرده است که در سال 2019 اتحادیه اروپا و انتخابات هند گزارش داد که شرکت او را می بیند بی شماری موارد از حمایت دولت فیشینگ, نقشه تغییر به نشان می دهد ایستگاه های رای گیری در محل اشتباه و یا حتی غلط ادعا می کند که نامزدها فوت کرده اند. اما او گفت: آن را ممکن است برای به دست آوردن بهتر از این شیاد و حقه: "ما تیم های سراسر جهان در حال کار برای نظارت و مختل اصیل فعالیت دروغ مبارزات حملات هماهنگ و سایر اشکال سوء استفاده 24/7."

شرکت کنندگان در این MCSC اذعان کرد که فضای دیجیتال است ذاتا خطرناک و جذاب به سایه اپراتورهای آیا آنها انگیزه های سیاسی و مالی و یا صرفا به مختل کند. نظرات متفاوت در مورد اینکه آیا مقررات پاسخ یا فقط بهتر, تکنولوژی, اما بسیاری از سخنرانان بودند مصمم به اعتصاب یک توجه داشته باشید از خوش بینی.

به عنوان Juhan Lepassaar مدیر اجرایی ENISA اروپا آژانس امنیت سایبر گفت: DW:

"وجود دارد بیش از یک صد نوع مختلف از دارایی های اطراف 5G است که می تواند حمله. از مدافع نقطه نظر این بدان معناست که شما در سینی در حالی که مجرم فقط می توانید یکی را انتخاب کنید. شما هرگز نمی دانید که یکی از. وجود یک عدم تعادل. اما با بالا بردن سطح مشترکی از انعطاف پذیری - نبرد می شود شایسته پیروزی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن