آنچه آمریکایی ها در نهایت یادگیری در مورد آزادی

جولای 18, 2020 آمریکایی ها ظاهرا یک آزادیخواه مردم است. این ما به خودمان است که چرا ما افزایش یافت تا در ب

توسط PATRIS-FUN در 29 تیر 1399

آمریکایی ها ظاهرا یک آزادیخواه مردم است. این ما به خودمان است که چرا ما افزایش یافت تا در برابر بریتانیا و تاسیس یک کشور جدید "تصور آزادی و اختصاص داده شده به این گزاره که همه انسانها برابر خلق شدهاند."

در عین حال آمریکایی ها در واقع یک بازی فوق العاده غیرآزاد مردم مظلوم و مستضعف در همه طرف و به طور کلی فقط نشسته و آن گرفته شده. این در بخشی به دلیل معمولی ما مفهوم آزادی بر اساس به طور کامل در اطراف این توانایی فرد برای انجام آنچه او می خواهد رایگان دولت, دخالت, یک داستان مضحک. آمریکایی ها شده اند و شستشوی مغزی را به فکر که آزادی از دولت این است که بالاترین ایده آل که در واقع دولت تنها راهی است که هر نوع آزادی را می توان متوجه.

امریکا جعلی مفهوم آزادی ظهور از فیلسوفان مثل آیزایا برلین که اقدام به ایجاد تمایز بین مثبت و منفی آزادی. آزادی خواهان مانند موسسه کاتو را آرون پاول راس را نکردم و ساده از این مفهوم و او توضیح می دهد که آن را تقریبا به عنوان تفاوت بین "آزادی از" و "ظرفیت." نتیجه یکی است و آزادی منفی (آزادی از) اگر دولت انجام نمی دهد چیزهایی مانند سرکوب خود را بیان و آزادی مثبت (ظرفیت) اگر یکی از قابلیت های واقعی (مانند پول) به انجام چه خواسته.

اما این تمایز فرو می ریزد و در بررسی دقیق. در نظر گرفتن اقتصاد است که از ضرورت و مجموعه شرایط را از زندگی روزمره است. مردم نیاز به غذا و آب و لباس و سرپناه به زندگی می کنند زندگی خود را. برای این کار آنها باید یک کار و یا برخی دیگر منبع درآمد به دست آمده در یک سیستم اقتصادی است که نمی تواند کمک کند اما بر اساس قوانین دولت و قوانین تحمیل شده بر مردم است. وجود دارد و نمی توان هر "آزادی از" دولت تصمیم گیری در مورد چگونه به راه اندازی اقتصاد و در نتیجه نحوه توزیع منابع است.

راس معتقد برابر چیزهایی مانند مالیات به دلیل "به منظور ارائه برخی از مردم و منابع آنها نیاز به دریافت آنچه آنها می خواهند آن را باید این منابع از دیگران است." در مالکیت منابع خود را یک دولت قانونی ساخت که می تواند در هر زمان تغییر. مالکیت است نه یک رابطه بین یک فرد و یک شی از آن است که رابطه بین مردم — اگر من خود آن معنی است که من باید از این حق قانونی به تماس پلیس و یا شکایت اگر کسی تلاش می کند تا آن را بدون اجازه من. به عبارت دیگر دسترسی به دولت خشونت آمیز قدرت است آنچه در آن به معنی به خود چیزی — بنابراین اگر نرخ مالیات بر وارن بوفه را سود سرمایه درآمد بالا می رود و این بدان معناست که مشمول مالیات بخشی دیگر متعلق به او.

به طور گسترده تر, آیا هر دلار از درآمد می رود به یک فرد و یا دیگر بستگی دارد تقریبا به طور کامل بر چگونه دولت ساخته شده و به شکل اقتصاد از طریق آن قوانین, اموال, شرکت, کار, مالیات, رفاه, امور مالی, و غیره. امروز اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها دریافت نان روزانه خود را از طریق یک سیستم تولید است که تقلب در برابر آنها در یک صد راه آشکار. دستمزد شده اند راکد برای چندین دهه با تشکر از ضد اتحادیه قوانین کاهش مالیات بر ثروتمندان (در واقع فوق العاده ثروتمند در حال حاضر پرداخت نرخ پایین مالیات از فقرا) نقطه معاملات تجاری و دیگر مکانیسم است که توسط آن غنی قیف پول به بالا. ما پرداخت مقدار زیادی از مالیات اما کمی دریافت آن را در راه خدمات اجتماعی. رفاه مزایای ناچیز با صریح قصد گرسنه مردم را به قبول دستمزدهای پایین و سود برای ثروتمندان است.

امریکا شدید نابرابری است به عبارت دیگر پیشینی شواهد گسترده و قسم خورده استبداد — یک ملت از یک درصد به یک درصد به یک درصد.

منتقدان از آزادی منفی گاهی می گویند مثبت نسخه بهتر است. و اکثر مردم معتقدند که این امر می تواند خوب برای راه اندازی یک جامعه که در آن هر کس به مقدار زیادی از زمان و پول برای انجام هر آنچه که آنها احساس می کنید مانند انجام است. اما در واقع رسیدن به این آمریکایی ها باید مستقیما صورت این واقعیت است که آن می تواند انجام شود تنها از طریق جمعی تصمیم گیری در مورد کدام نوع از جامعه است که فقط با زور تحمیل قانون است.

با این وجود به خصوص blinkered, فردی حس منفی آزادی برنده شده در محبوب آمریکایی آگاهی است. برای آمریکایی آزادی اساسا به معنی توانایی برای رفتن در مورد کسب و کار از دولت "دخالت." ما این را در افراطی ترین شکل در ضد ماسک تظاهرات به موجب آن محافظه کاران را به تصویر بکشد و خود را به عنوان قربانیان حکومت استبداد به دلیل مقررات اجرا برای کنترل این بیماری همه گیر.

این باعث می شود هیچ حس حتی در شرایط خاص خود حتی برای طرفداران آزادی منفی پذیرفت که نمی توان یکی را رایگان به انجام آسیب رساندن به دیگری و تابع اصلی از یک ماسک برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است. اما این ایده هنوز هم می تواند دیده می شود در راه است که آمریکایی ها تمایل به واکنش نشان می دهند به نوبه خود از شانس بد: سرزنش خود. با توجه به مفهوم ما از آزادی شما را به انجام آنچه شما می خواهید, اما شما مجاز به کمک به آن را انجام می دهند. اگر شما لازم نیست که یک شغل و یا درآمد باید آن را تقصیر شما نیست. حتی زمانی که آن را غیر قابل انکار است که بدبختی نتیجه کلی فاجعه (مانند امروز) آمریکایی ها هنوز هم در تلاش برای جمع اوری مناسب واکنش خشمگین تقاضای دولت برای امداد رسانی.

آن است که نه فقط اقتصاد که ذاتا جمعی ماهیت آزادی آشکار است. آزادی ما از سفر شده است اساسا محدود برای آینده نامحدود از آنجا که رئیس جمهور تهمت انجام داده است و تقریبا هیچ چیز برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده که شکست دادن ویروس مورد نیاز یک جمعی قربانی و دولت عمل با قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته و پذیرش محدودیت شدید فعالیت های خود را در آلمان, زلاند نو و ایتالیایی ها کمک شامل شیوع بیماری در کشورهای خود و در نتیجه خود را داد دولت وقت به بسیج دیوانه وار و ساخت سیستم های به نگه داشتن ویروس های موجود است که آنها را انجام داد. تمام کسانی که از مردم در حال حاضر خود زندگی قبلی بازگشت چرا که تنها راه آن می تواند انجام شود.

در حال حاضر اکثر آمریکایی ها نیز درست در خرج کردن. اما بسیاری از نمی کند. بدتر حزب جمهوری خواه شده است نوشیدن "دولت در برابر ظلم و ستم" سقز برای مدت طولانی از آن است که در حال حاضر به طور کامل قادر به فکر می کنم و یا عمل می کنند و دموکرات ها هنوز reflexively دریغ برای استقرار قدرت دولت است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از این قربانی بود, حیف و میل بیش از 140,000 مردم و شمارش مرده و امریکا در حال حاضر یک طاعون زمین خود را به بیماری زده شهروندان دوری در سراسر جهان است.

بنابراین جعلی آمریکایی حس آزادی را در عمل نشان می دهد که دو شخصیت: از یک طرف وجود دارد متناوب احساس حق در سمت راست که فریاد خود را hoarse بیش از هر دولت و مقررات آن اتفاق می افتد به مخالفت با — به ندرت زوزه واقعی در مورد نقض آزادی های مدنی مانند بی قانونی پلیس و یا NSA یا دام نظارت برنامه اما در عوض به طور معمول چیزهایی است که کمک خواهد کرد که فقیر یا بیمار. از سوی دیگر وجود دارد, باور نکردنی, docility میان بیشتر از بقیه جمعیت است که انتظار دارد که تقریبا هیچ چیز از دولت و به طور کلی می شود دقیقا همان است که. به عنوان rembert browne می نویسد: در جمهوری جدیدلیبرال نیویورکی تا حد زیادی خوشحالی و رضایت از عملکرد فرماندار اندرو کومو که به سختی botched پاسخ به شیوع کروناویروس که 32,000 از ترکیبات خود مرده اند. او چهره بدون ناگهانی از خشم خواسته برای پاسخگویی و در نتیجه بیانگر شرم خود را در مورد به یاد ماندنی شکست.

در اکثر غنی دموکراسی در واقع هر یک از حدود ده راه دولت آمریکا را نادیده می گیرد و یا زخمی شدن مردم آن می تواند گسترده خشمگین خشم. هنگامی که میانه رو دولت فنلاند اقدام به کاهش دستمزد چند صد پستی کارگران در سال گذشته همدردی حملات سرنگون نخست وزیر. زمانی که رئیس جمهور فرانسه Emmanel پاکسازی اقدام به کاهش حقوق بازنشستگی او مواجه اعتصاب حمل و نقل و چندگانه امواج خشمگین اعتراض توده; اصلاحات کنار گذاشته شده اند تا سال آینده در اولین.

همه که گفت: ما در زمان وارونه ایده از آزادی این است که نه تنها در تاریخ آمریکا است. احتمالا قابل توجه ترین مثال تقریبا 200,000 سیاه آمریکایی بسیاری از آنها بردگان سابق که در زمان دست به اسلحه به شکست مؤتلفه برده امپراتوری. این مردان جنگیدند نه تنها به حمله کردن زنجیره ای از نژاد خود را, اما همچنین به ایالات متحده که در یک محل زندگی می کردند تا به آن اصول بنیادی برای همه شهروندان است. آنها جنگیدند و مردند برای یک کشور است که چند سال قبلا کاملا مایل به دیدن آنها را به سمت چپ در اسارت به طور نامحدود و بدون قدرت خود خائن نشده اند ممکن است مورد ضرب و شتم. به دست آوردن آزادی خود آنها تا به حال برای کمک به آن را با نیروی.

ما می بینیم که همسر آمریکایی روح آزادی امروز در زندگی توجه به اعتراضات بوده که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از همه نژادها و سوابق شرکت. شاید glimmering جدید نظامی تحقق است که تنها از طریق اقدام جمعی هماهنگ و بالاتر از همه از طریق دولت قدرت می تواند ما را در واقع تجربه هر چیزی مانند آزادی امریکا ظاهرا مخفف. با برخی از شانس سیاستمداران آمریکایی را یک بار دیگر به ترس از تشکیل خود را به عنوان آنها باید.

رایگان مردم را ندارد بی عدالتی و دروغ گفتن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب