اسپانیا مورد بحث پایه درآمد برای فقیرترین میان coronavirus خرید اینترنتی

در میان بحث در مورد coronabonds دولت اسپانیا می خواهد به فشار از طریق بلند مدت اقدامات مالی برای کمک به فقیرتر

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

در میان بحث در مورد coronabonds دولت اسپانیا می خواهد به فشار از طریق بلند مدت اقدامات مالی برای کمک به فقیرترین. ایده perturbs حتی اقتصاددانان در اسپانیا به عنوان استفانی مولر گزارش از مادرید.

برخی از مردم را دیدم آن را در آینده احساس دیگران که آن را تا به حال به آمده: یک نسخه اسپانیایی از "Hartz IV" رفاه پرداخت برای دراز مدت بیکار.

"لحظه ای است نه یک فرصت مناسب یکی" گفت: کاتالان اقتصاددان خوزه ماریا گی د Liebana. او understandsnorthern اروپایی countriesthat نمی خواهید به mutualize بدهی با استفاده از مشترک وام و همچنین انتقاد از هلند است که اسپانیا اشتباه محاسبه بیش از 10 سال گذشته و پول هدر رفته است.

"اگر ما شروع به تلاش جدی در نهایت به کاهش بدهی های ما, ما نمی خواهد با ایران به عنوان یک جامعه" او گفت:.

اسپانیا با کسری بودجه دولت است که هنوز به طور رسمی در حدود 100 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور مصرف در بدهی های جدید در سال گذشته بالغ بر €33 میلیارد دلار ($36 میلیارد دلار). اسپانیایی اقتصادی فکر می کنم تانک Funcas انتظار اضافی €100 میلیارد بدهی در این سال به دلیل coronavirus بحران است.

بحث در مورد اسپانیایی "Hartz IV" آغاز شد توسط مصرف کننده وزیر امور آلبرتو Garzon که به ارمغان آورد تا این موضوع در یک مصاحبه رادیویی چند روز پیش تاکید کرد که پرداخت های رفاهی باید تنها به بدترین آمار قربانیان بحران کنونی است.

Spaniens Verbraucherschutzminister Alberto Garzon (AFP)

وزیر آلبرتو Garzon گفت: وجود یک اجماع گسترده برای امنیت

بیشتر بخوانید: اسپانیا می رود از گردشگری کانون سرایت به سر چشمه

اقتصاد غیر رسمی و ثبت نشده کارگران

تمام تلاش ها برای کاهش اسپانیا بدهی بیهوده بوده است حتی اگر این کشور از انجام اصلاحات لازم بسیار بهتر از بسیاری از همسایگان خود پس از بحران اقتصادی جهانی سال 2008 است. پس از آن فساد شده است به شدت به مبارزه با رسانه های اسپانیایی همچنین بازی در یک نقش است.

اما مشکل بزرگ باقی مانده است اقتصاد غیررسمی: صاحبخانه را که در اجاره کردن کتاب و همچنین میلیون ها نفر از کارگران ثبت نشده و افرادی که تنها به ظاهر خود اشتغالی, همه کمک به کاهش مالیات بر درآمد.

در این راه حدود 20 ٪ تا 30 ٪ از تولید ناخالص داخلی ثبت نشده است با مقامات مالیاتی. اما در بحران کنونی این است که دقیقا مستند نشده, کارگران بدون قرارداد که نمی توانید برای انواع بسیاری از کمک های دولت به دلیل آنها نمی تواند ثابت کند از دست دادن درآمد.

نه تنها که 15 درصد از مردم هنوز هم بیکار از قبل از coronavirus بحران است.

بله به بحران کمک های اولیه — اما چه نوع و به چه کسی ؟

سابق اسپانیایی بانکدار سرمایه گذاری و زمان معاون رئیس جمهور از بانک مرکزی اروپا (ECB), لوئیس د Guindos, است, با کمال تعجب, خواست معرفی یک حداقل درآمد.

مادرید-اقتصاد مبتنی بر استاد خاویر Morillas به نام برای قوانین روشن اگر آن را معرفی کرد و گفت که همه اشکال دیگر از کمک های مالی را به توان برش را به نگه داشتن کار دولت پایین.

Morillas که از دست مادر خود را به coronavirus درخواست کرده است که دولت در حال حاضر تمرکز تمام توجه خود را بر روی حمایت و فعال کردن اقتصاد با آن روبرو است. "من نمی خواهم هر ایدئولوژیک بحث در حال حاضر. همه ما می دانیم که پدرو سانچز' شریک در دولت جناح چپ Unidos Podemos, پارتی, می خواهم به معرفی جهانی درآمد اولیه," او گفت:.

اما با چیزهایی که آنها ایستاده در لحظه اندازه گیری برنامه ریزی شده به نظر می رسد برای زمان حال مانند یک نوع از نسخه اسپانیایی از پایه بیکاری بهره مند شوند. به گزارش روزنامه, گزارش, پرداخت ماهانه حدود €440 ($481) برنامه ریزی شده است به پوشش نیازهای اساسی آن را لازم برای دریافت کنندگان به نگه داشتن به دنبال کار چون هیچ کمک هزینه برای کودکان و یا مسکن می آیند در بالای این مبلغ به عنوان مورد در آلمان است.

"این به این معنی است اسپانیا فقط گرفتن. کشورهایی مانند فرانسه و آلمان تا به حال حمایت اساسی برای فقیرترین و ضعیف ترین ها در جامعه برای سنین" استدلال می کند میگوئل اوترو از رئال مادرید فکر می کنم تانک واقعی Instituto الکنو. اسپانیایی کار وزیر Yolanda دیاز محاسبه که در حال حاضر حدود 5 میلیون نفر از اسپانیا 47 میلیون جمعیت می تواند حق دریافت کمک.

اسپانیا خیلی دیر دوباره

چه آزار فرناندو فرناندز که می آموزد در اسپانیایی یعنی مدرسه کسب و کار, در مورد اسپانیا در تلاش برای مبارزه اروپایی برای تامین مالی است و زمان: "این قابل فهم است که ما را به یک تصور خوب زمانی که ما شروع به راه اندازی اقدامات بلند مدت در وسط بحث در مورد کوتاه مدت coronavirus وام" او می گوید: با اشاره به در سراسر جهان بدهی و خطرناک حلقه که در آن اسپانیا گرفتار شده است.

اسپانیا شده است یک کشور کم درآمد ماهانه به طور متوسط قبل از مالیات دستمزد بین €1500 €2,000. اما هزینه زندگی بسیار پایین تر از در آلمان و فرانسه است. "برای بسیاری از مردم است که به سادگی به اندازه کافی برای زندگی در. دولت می تواند به منظور بالا بردن حداقل دستمزد به عنوان سانچز در حال حاضر انجام می شود. اما €950 در هر ماه است که هنوز هم بسیار کمی پول و اگر اقتصاد نمی بازیابی دولت به ارائه برای افرادی که پشت سیستم" اوترو معتقد است.

Spanien | Gassigehen in Coronazeiten (Imago Images/ZUMA Wire/P. Freire)

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus وعده به فاجعه در اسپانیا

آلوارو رودریگز یک زن 47 ساله پدر تنها و کسب و کار کوچک خود را به شدت تحت تاثیر مستند اقدامات موافق با این. "اما من این تصور که بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا در اسپانیا خواهد سوء استفاده از چنین اقدامات" او می گوید. حتی قبل از بحران رودریگز به سختی موفق به پایان می رسد دیدار با درآمد حاصل از کامیون مواد غذایی کسب و کار. "من عصبانی در مورد مردم من می دانم که می تواند کار نمی کنند. من تحمل افرادی که تقلب سیستم و فرارهای مالیاتی."

فقدان پول دولت

مقدار زیادی از پول می کند در واقع دریافت frittered دور در اسپانیا وجود دارد و نه فرهنگ صرفه جویی در بخشی از کسب و کار و خانواده. به گزارش روزنامه, گزارش, هزینه های اساسی حمایت اجتماعی طرح خواهد بود در اطراف €5.5 میلیارد دلار در سال است که رانندگی کسری بودجه تا 0.1٪.

اوترو می داند که آلمان و سوئیس خوب است و هیچ شک و تردید در مورد این واقعیت است که اسپانیا نیاز به گرفتن تا با شمال اروپا با توجه به پایه شبکه امنیت اجتماعی. "برای بسیاری از ما نمی خواهد هر گونه طبیعی گردشگری در کشور ما که معمولا 84 میلیون خارجی گردشگران داخلی در سال است. ما خواهید بود و اگر خوش شانس 8 میلیون آمده در این سال," او می گوید.

سرجیو مارتینز, بالا, اسپانیایی, آشپز که در حال حاضر پخت و پز برای بیمارستان ها و سالخورده-امکانات مراقبت به دلیل دو رستوران در مادرید و کاتالونیا تعطیل است و از همان نظر است.

"آنچه که من از دیدن این روزها در اسپانیا از نظر بدبختی انسان در برخی از راه فراتر از آنچه که من دیدم در طول 15 سال به عنوان یک معمار در آفریقا," او می گوید.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب