هنگامی که یک نوجوان گزارش اختراع جعلی کنگره نامزد توییتر تایید شده تا سیاستمدار حساب

توییتر تایید یک حساب جعلی جمهوریخواه رود آیلند کنگره نامزد به نام اندرو Walz بود که در واقع اجرا توسط یک نوجو

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

توییتر تایید یک حساب جعلی جمهوریخواه رود آیلند کنگره نامزد به نام اندرو Walz بود که در واقع اجرا توسط یک نوجوان, CNN کسب و کار برای اولین بار خبر داد. حساب شده و به طور دائم به حالت تعلیق در نقض توییتر قوانین سخنگوی تایید به زمان.

17 ساله و دانش آموز دبیرستان — که حاضر به صحبت با رادیو فردا کسب و کار در شرایط که نام خود را استفاده نمی شود — گزارش زندگی در شمال ایالت نیویورک است. او به سی ان ان گفت کسب و کار او ساخته شده یک وب سایت جعلی برای آن نامزد در "حدود 20 دقیقه" و توییتر حساب "شاید پنج دقیقه." او گفت: او جعلی نامزد تصویر از یک وب سایت به نام این فرد وجود ندارد که با استفاده از یادگیری ماشین برای تولید واقعی و در عین حال جعلی مواجه است.

چرا می خواهم این کار را کرده ؟ چرا که او "بی حوصله" و می خواستم برای تست توییتر "انتخابات یکپارچگی تلاش های" سی ان ان گزارش کسب و کار.

نوجوان با سی ان ان گفت که او سپس به ارائه هر دو حساب توییتر و وب سایت به Ballotpedia, یک سازمان غیر انتفاعی که صورتحساب خود را به عنوان یک "دانشنامه دیجیتال از سیاست آمریکا و انتخابات است." توییتر با همکاری Ballotpedia برای کمک به شناسایی نامزدهای سیاسی به منظور بررسی به عنوان 2020 انتخابات به سرعت نزدیک. Ballotpedia می فرستد توییتر یک لیست از نامزدها یک بار در هفته برای کمک به خود را تایید روند و توییتر نیز در این گزارش به بررسی هر نامزد.

جعلی نامزد اندرو Walz شد هر دو ذکر شده در Ballotpedia و تایید شده در توییتر در هر CNN کسب و کار. نوجوان گزارش گفت که نه توییتر و نه Ballotpedia خواست اسناد و مدارک برای اثبات نامزد واقعی بود.

"ما به جای قرار دادن یک فرآیند دقیق برای اطمینان حاصل شود که از طریق همکاری ما با Ballotpedia ما با دقت شناسایی و بررسی نامزدهای مشروع حساب توییتر" توییتر سخنگو در بیانیه ای گفت ، "گاهی اوقات این فرایند کامل می تواند باعث کوتاه تاخیر بین زمانی که داوطلبان واجد شرایط اولیه رای گیری و زمانی که نامزدهای تأیید شده است."

"متاسفانه یک فرد یافت نقاط ضعف در روند ما با ارائه جعلی نامزد و یک حساب جعلی برای تایید" او ادامه داد. "به محض این که ما کشف می کنیم و در زمان عمل در حساب." ایجاد جعلی نامزد حساب توییتر نقض قوانین و حساب شده است به طور دائم به حالت تعلیق در, سخنگوی.

در حالی که Ballotpedia بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر جف Pallay, Ballotpedia را سردبیر صادر شده در پاسخ به ایسنا کسب و کار است که گفت: "Ballotpedia قطعا اشتباه اینجا."

سی ان ان گزارش کسب و کار است که Pallay توضیح داد که چگونه نامزد تایید شده برای سایت بدون ثبت رسمی کمپین اسناد و مدارک. "بسیاری از نامزدها ایجاد کمپین فعالیت خود را از قبیل ایجاد حضور آنلاین بسیار پیش از خود آمریکا مهلت تشکیل پرونده. از آنجا که ما مشاهده کردیم که یک دسته از اعلام نامزد' در مقابل 'رسما ظ نامزد'" Pallay این گزارش گفت:. او افزود که Ballotpedia شده بود ارسال توییتر یک لیست از نامزدها بود که هر دو اعلام کرد و رسما ثبت بدون تشخیص تفاوت و Ballotpedia را که تمایز در آینده در هر CNN کسب و کار.

در حالی که Walz را Ballotpedia صفحه هنوز وجود دارد آن را در حال حاضر تنها شامل یک بیانیه است که می گوید "Ballotpedia مطلع شد در فوریه. با 27 سال 2020 در 12:29 p. m. EST که اندرو Walz بود و نه مشروع نامزد ، پس از بررسی این ادعای ما حذف ورود خود را از بانک اطلاعاتی ما در Feb. 28 سال 2020. ما به روز رسانی ما اعلام نامزد سیاست به عنوان یک نتیجه از این وضعیت است."

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب