بدن از رابرت اف کندی نوه یافت پس از مریلند, قایقرانی, تصادف

(ANNAPOLIS, Md.) — بدن دختر سابق سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند واقع شد در حدود 25 فوت آب و به

توسط PATRIS-FUN در 19 فروردین 1399

(ANNAPOLIS, Md.) — بدن دختر سابق سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند واقع شد در حدود 25 فوت آب و بهبود مقامات روز دوشنبه گفت و آنها را حفظ خواهد کرد جستجو برای پسرش پس از دو رفت از دست رفته پس از یک, قایقرانی, حادثه در هفته گذشته.

بدن از Maeve کندی تاونسند McKean, 40, واقع شده بود توسط چارلز کانتی شیرجه و نجات و بهبود حدود 2.5 مایل در جنوب مادرش اقامت در سایه جانبی مریلند که در آن قایق رانی راه اندازی شد, مریلند, منابع طبیعی, پلیس گفت:. بهبود پس از یک روز طولانی جستجو که شامل حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است.

Maeve McKean شوهر, دیوید, در یک Facebook پست جمعه گفت: خود خانواده خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به همسر و مادر امید را به بچه های خود فضای بیشتری برای اجرا در سراسر از آنها در خانه خود در واشنگتن ،

عمده فعالیت این خواننده با تصویر ارسال شده در Maeve کندی تاونسند McKean حساب توییتر خود را نشان می دهد پسر جدعون جوزف کندی McKean. مقامات جستجو برای دختر و نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند در جمعه 3 آوریل سال 2020 پس از یک قایق رانی آنها پارو در خلیج چساپیک نمی بازگشت به ساحل.
توییتر/AP

مقامات می گویند آنها از سر گرفته خواهد جستجو سهشنبه برای پسر 8 ساله Gideon McKean. جستجو آغاز شده و روز شنبه پس از آنکه مقامات در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

دیوید McKean, که گفت که او دل به حتی باید سعی کنید به توضیح است که پسر او بود او را به عنوان توضیح ، "او به عنوان ممکن است 38 او گفت:" در پست خود. "او عمیقا دلسوز کاهش به خواندن ترانه های کودکان اگر آنها شامل یک اشاره از حیوانات و یا افرادی که تحت درمان ظالمانه."

او گفت که او استفاده می شود را به تعجب در پسر خود را به عنوان یک کودک نو پا, تفکر او بیش از حد کامل وجود داشته باشد در این جهان است. "به نظر من در حال حاضر که او بود" McKean گفت.

او توضیح داد که همسر خود را به عنوان بهترین دوست خود و دلبر که خنده شما می توانید یک بلوک دور.

"او جادویی—با انرژی بی پایان است که او را به سمت ابداع بازی برای کودکان ما در پروژه دیگری در محل کار و یا در جامعه ما و گذراندن وقت با دوستان ما" McKean نوشت. "او درخشان ترین نور من تا کنون شناخته شده است."

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. ابتکار عمل را در وب سایت می گوید: کار خود را با تمرکز بر "تقاطع بهداشت جهانی و حقوق بشر است." McKean قبلا به عنوان دانشیار پژوهشی استاد در دانشگاه شهر نیویورک دانشکده بهداشت عمومی.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر متحده دادستان کل و وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

"ما Maeve اختصاصی زندگی خود را به جامعه آسیب پذیرترین" کندی تاونسند در بیانیه ای گفت: شب جمعه و اضافه کرد که او نوه Gideon بود "دوست داشتن" برادر بزرگ که سرآمد در ورزش, معماهای ریاضی و شطرنج. "قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج در جهان است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن