دیدن حج — کاهش فاصله با coronavirus

زیارت مکه در این سال ها از لحاظ جسمی فاصله — ایستاده از هم جدا و در حال حرکت در گروه های کوچک از 20 به منظور م

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

زیارت مکه در این سال ها از لحاظ جسمی فاصله — ایستاده از هم جدا و در حال حرکت در گروه های کوچک از 20 به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه و انتقال coronavirus در طول سالانه حج در شهر مقدس مکه عربستان سعودی است.

به عنوان چند به عنوان 1 ، 000 نفر در حال حاضر ساکن در عربستان سعودی انتخاب شد برای شرکت در حج امسال.

حجاج ملزم به بین سنین 20 و 50 با هیچ بیماری ترمینال و نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس. ترجیح داده است به کسانی که انجام حج قبل از.

زیر گروه اول وارد کعبه مرکز مسجد در شهر مقدس مکه در شروع سالانه مسلمانان حج است.

(گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها/رادیو فردا)

چادر شهرستان

هوایی تصویر نشان می دهد چادر که به طور معمول زائران خانه در نزدیکی کوه عرفات در مکه. این اولین بار است که در تاریخ مدرن است که عربستان سعودی منع بین المللی میلیون ها نفر از زائران.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اول ایمنی

یک پلیس هدایت ترافیک در مکه در حج. زائران در حال آزمایش برای coronavirus داده مچبند که اتصال به تلفن های خود را و نظارت بر جنبش خود را و نیاز به قرنطینه در خانه و در اتاق های هتل ها در مکه پیش از امروز شروع حج.

(گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ماموران امنیتی ایستادن در مقابل اتوبوس است که حمل و نقل زائران. زائران نیز نیاز به قرنطینه به مدت یک هفته پس از حج آمده در روز یکشنبه.

(گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فاصله فیزیکی نشانگر

فیزیکی فاصله نشانگر دیده می شود که در آن حجاج بازیگران سنگریزه در ستون نماد شیطان. این سنگ های کوچک معمولا توسط زائران حج همراه مسیرهای در حال حاضر سترون و صعود جلوتر از زمان.

(گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها/رادیو فردا)

گروه های کوچک

یک گروه کوچک از زائران پوشیدن محافظ ماسک صورت رسیدن به دور کعبه, اسلام, مقدس ترین سایت.

(گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه ها/رادیو فردا)

تمیز کردن و پولیش

کارگران تمیز کردن و صیقل دادن سنگ مرمر سفید طبقه در اطراف کعبه.

(عربستان رسانه ای وزارت/آسوشیتد پرس)

آب چاه زمزم

این چاه زمزم واقع در مسجد ارائه شده است برخی از 4000 سال تقریبا مستمر تامین آب است. در این سال زائران ارائه شده با آب چاه است که با خیال راحت بسته بندی شده در بطری های پلاستیکی.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دعا در فاصله

در اینجا اولین گروه از زائران دعا در مسجد جامع. زائران داده شده است خود را در نماز, فرش و ویژه لباس برای فصل حج است که مقامات عربستان می گویند کمک می کند تا باکتری ها را می کشند. آنها نیز ارائه شده با چتر برای محافظت از آنها را از خورشید و حوله و صابون و عفونی و دیگر ملزومات و جلسات آنلاین به زبان های مختلف در مورد آنچه که انتظار می رود در حج و مقررات در محل.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

یک لحظه انفرادی

یک زن می ایستد با یک فاصله فیزیکی حلقه در نزدیکی کعبه. رسانه های بین المللی مجاز به پوشش حج از مکه این سال است. در عوض دولت عربستان, پخش زنده فیلم از مسجد جامع در روز چهارشنبه نشان دادن تعداد محدودی از زائران در حال حرکت چند پا جدا, چرخش مکعب به شکل کعبه در مراسم حج.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

"پادشاهی و جهان را با هم یاد بگیرند چه هستند بهترین راه برای کاهش انتقال در این نوع از حوادث گفت:" دکتر حنان Balkhy عربستان سعودی بیماری های عفونی متخصص و دستیار مدیر کل برای مقاومت ضد میکروبی در بخش بهداشت جهانی مقر سازمان در ژنو کار کرده است که در گذشته بعثه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب