'سکوت یک گزینه نیست": Meghan می افزاید: صدای خود را به کسانی که خواستار تغییر در پی جورج فلوید مرگ

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نا

توسط PATRIS-FUN در 25 خرداد 1399

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را.


اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس طنین انداز برای مگان

او به خاطر زندگی در لس آنجلس در زمان شورش سال 1992 — اوج سال از تنش های نژادی و خشم و خشونت پلیس — وقتی که او 11 یا 12 سال است. او را دیدم غارت و "مردان در پشت یک ون برگزاری اسلحه و تفنگ" و به یاد خاکستر در حال سقوط از آسمان و رانندگی در خانه برای پیدا کردن درخت در خارج از خانه او به طور کامل سوخته.

که ناآرامی به ذهن آمد برای مگان, Duchess of Sussex, به عنوان او را تماشا تظاهرات و شورش در سراسر ایالات متحده موجب مرگ جورج فلوید یک مرد کشته شده به دست پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

و آن را به ذهن آمد که Meghan که مادر است و پدر, سفید, تحویل, آدرس مجازی روز دیگر به دانش آموزان سابق دبیرستان در L. A.

"من نمی توانم تصور کنید که در 17 یا 18 سال است که چگونه شما در حال حاضر است که شما را به نسخه دیگری از همان نوع تجربه," او گفت: به او غم و اندوه خود را در مورد تداوم نژاد پرستی در سراسر ایالات متحده با دانش آموزان در قلب معصوم دبیرستان.

"بنابراین اولین چیزی که من می خواهم به شما بگویم این است که من متاسفم. من خیلی متاسفم که شما باید به رشد در جهان که در آن این است که هنوز هم در حال حاضر."

زنان در اعتراض به خشونت پلیس در خارج از سالن شهرستان در لس آنجلس. 'من می دانم که شما می دانید که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده,' مگان گفت: دانش آموزان در قلب معصوم دبیرستان در L. A. (Patrick T. Fallon/فردا نیوز)

مگان که در حال حاضر زندگی در L. A. با شوهرش پرنس هری, و, پسر, مورچه, پس از آنها پا را از رده بالای خانواده سلطنتی دو ماه پیش گفت که او احساس نقل مکان کرد به صحبت کردن.

او همچنین گفت که او تا به حال کشتی با این سوال که چه چیزی برای گفتن به دانش آموزان با توجه به روز اعتراض است که به دنبال فلوید مرگ در ماه گذشته.

"من می خواستم به درست می گویند و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز" مگان گفت: در فارغ التحصیلی آدرس به طول انجامید که تقریبا شش دقیقه.

همراه با فلوید, Meghan ذکر دیگر سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

"از آنجا که جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت ندارد."

Meghan به پایان رسید او نشانی با کلمات تشویق برای دانش آموزان گفتن آنها را آنها در حال رفتن به سرب با عشق و محبت و با استفاده از صدای خود را.

"شما در حال رفتن به همدلی برای کسانی که نمی دیدن جهان از طریق لنز همان است که شما چرا با عنوان متنوع و پر جنب و جوش و روشنفکر به عنوان من می دانم که این تعالیم در قلب معصوم هستند من می دانم که شما می دانید که در زندگی مهم است."

Meghan پیام بود بازتوییت شده توسط ملکه مشترک المنافع اعتماد که او معاون رئیس جمهور و هری رئيس جمهور است.

اعتماد همچنین از دیگر پیام های تشویق در روزهای اخیر در رسانه های اجتماعی.

"افراد جوان در حال حیاتی صدای در مبارزه با بی عدالتی و نژاد پرستی در سراسر جهان است. به عنوان یک جامعه جهانی از رهبران جوان ما ایستاده با هم در تعقیب انصاف و راه بهتر رو به جلو" اعتماد توییتی.

"سکوت یک گزینه نیست."

— با فایل های از آسوشیتد پرس

شاهزاده فیلیپ نوبت 99

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ ژست برای عکس در ژوئن 1 در چهارگوش از قلعه ویندسور جلوتر از او 99 تولد در 10 ژوئن. (استیو پارسونز/آسوشیتد پرس)

با توجه شاهزاده فیلیپ شناخته شده بی اعتنایی — شاید حتی اهانت — به سر و صدا آن را بیش از احتمال زیاد او می خواست که توجه کمی که ممکن است کشیده شده به آخرین تولد.

اما هنگامی که شما به نوبه خود 99 مردم در حال رفتن به اطلاع. و ملکه الیزابت است و به نظر می رسید تا برای حداقل یک کمی به رسمیت شناختن نما که او با او را برای یک عکس به مناسبت در قلعه ویندزور, جایی که آنها شده اند و زندگی را در همه گیر مستند از قبل از عید پاک است.

فیلیپ متولد یونان در ژوئن 10, 1921 و به احتمال زیاد با نزدیک شدن سال جاری به رسمیت شناختن این روز با "به همان اندازه بی تفاوتی به همه دیگر تولد" گفت سلطنتی نویسنده و شرح حال پنی Junor.

"او نمی مانند سر و صدا ساخته شود از او. اما نه به اند قادر به دیدن خانواده اش چهره به چهره را ناامیدکننده بوده است" Junor گفت. "اما او یک فن بزرگ از تکنولوژی تقریبا قطعا با بهره گیری از زوم و تماس های اسکایپ."

در 99, فیلیپ سوم-طولانی ترین-زندگی اعضای خانواده سلطنتی در بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع تاریخ است.

رکورد طول عمر است که هنوز هم برگزار شده توسط ملکه الیزابت در اواخر عمه شاهزاده خانم آلیس, Duchess of Gloucester گفت سلطنتی مورخ و نویسنده کارولین هریس. آلیس درگذشت در سال 2004 در سن 102.

شاهزاده خانم آلیس دوشس Gloucester, مرکز, درگذشت, در سن 102 در سال 2004. او یک پسر ملکه الیزابت در سمت چپ و خواهرش شاهزاده خانم مارگارت ، (فیونا هانسون/فردا نیوز)

 
پس آلیس در طول عمر وزارت ملکه مادر و ملکه الیزابت که درگذشت در سن 101 در سال 2002.

ملکه مادر دارای رکورد طول عمر برای یک همسر یک پادشاه حاکم اما فیلیپ دارای یک مربوط به رکورد او طولانی ترین-خدمت به همسر در تاریخ بریتانیا در 68 سال و شمارش.

و او است که طولانی ترین عمر نر از اعضای خانواده سلطنتی در بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع تاریخ دوره است.

"بیش از هفت سال پیش شاهزاده فیلیپ گذشت قبلی رکورد طولانی ترین عمر نر از اعضای خانواده سلطنتی مجموعه توسط ملکه ویکتوریا و پسر, Prince Arthur, دوک کننوقت [و فرماندار کل کانادا از سال 1911 تا سال 1916] که در سال 1942 در سن 91 گفت:" هریس.

ملکه الیزابت, ملکه مادر, جشن او تولد 100 از بالکن کاخ باکینگهام با ملکه الیزابت در اوت. 4, 2000. ملکه مادر درگذشت در سن 101 در سال 2002. (ایان Waldie/فردا نیوز)

در سال گذشته فیلیپ نیز شد طولانی ترین عمر از نوادگان ملکه ویکتوریا — مانند ملکه او یک بزرگ و نوه از پادشاه که حاکم بود از 1837 تا 1901.

فیلیپ همواره ثابت قدم در حمایت خود را از ملکه. کسانی که می دانند این زوج سلطنتی به خوبی می گویند ملکه اغلب به عهده او است. و وجود خواهد شده اند شاید بیشتر فرصت به انجام است که در هفته های اخیر.

قبل از فیلیپ پا را از زندگی عمومی آنها را دیدم بسیاری از یکی دیگر از آنجا که آنها هر دو بر اساس از کاخ باکینگهام.

پس از فیلیپ پا را از وظایف عمومی در سال 2017 او بر در یک خانه در Sandringham و مستغلات در نورفولک در حالی که الیزابت شده بود باقی مانده در کاخ باکینگهام در لندن است. اما او دوباره ملکه هنگامی که او رفت و به ویندزور قبل از عید پاک و آنها با هم بوده است وجود دارد در مستند بوده است.

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ تور Omagh Northern Ireland در دوران طلایی خود را جشن تور در سال 2002. ملکه است به نام فیلیپ او " قدرت و ماندن این همه سال.' (پل McErlane/فردا نیوز)

Junor گفت که به یکی دیگر شرکت "در طول این دوره فوق العاده خواهد شد که شده است یک نجات دهنده زندگی" برای هر دو ملکه و فیلیپ.

"آنها هر دو بسیار افراد مستقل و خوشحال به انجام چیزی که خود را اما باید از هم جدا شده است برای مدت طولانی می شده اند به عنوان تنها آنها را به عنوان برای هر کس دیگری خود به خود."

در طول جشن برای او جشن سالگرد طلایی در تاج و تخت در سال 2002 ملکه ارائه شده ادای احترام به فیلیپ. "او کاملا به سادگی من بوده است قدرت و ماندن در تمام این سالها" او گفت: جمعیت.

"و من و تمام خانواده خود و این و بسیاری از کشورهای دیگر مدیون او بدهی بیشتر از او تا کنون ادعا می کنند و یا ما باید همیشه دانم."

پیوستن به خوبی تنظیم مجدد

'پرنس چارلز فکر می کند مانند یک اول ملت فرد' می گوید مونتاژ اولین کشور ملی رئیس پری بللگرد. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

ما CBC همکار Jorge Barrera گزارش به تازگی در پری بللگرد مجلس از سازمان ملل, ملی, رئیس, پیوستن به پرنس چارلز در محیط زیست به ابتکار:

مجمع از اول ملت ملی رئیس پری بللگرد می گوید او کمک به شاهزاده چارلز ترویج یک ابتکار بین المللی است که با هدف به سبز اقتصاد یک centrepiece در COVID-19 بازیابی برنامه های از کشورها و شرکت های بزرگ.

طی یک تماس تلفنی در اوایل ممکن است شاهزاده ولز خواسته بللگرد برای کمک به ترویج بزرگ تنظیم مجدد است که با هدف متقاعد کردن دولت ها و بخش خصوصی برای قرار دادن "شیوه های کسب و کار پایدار در قلب عملیات خود را" با توجه به چارلز وب سایت.

ملی رئیس موافقت کردند به قرض دادن های سیاسی خود را وزن به علت در کانادا.

"او از من خواست به عنوان یک قهرمان برای کمک به او را در اینجا در کانادا.... من بسیار مفتخر به خواسته می شود که برای کمک" گفت: بللگرد.

"او از بریتانیا و ما باید رابطه با تاج بریتانیا و به عنوان پیمان همکاران. بهتر است که برای کار با هم در این مورد؟"

پرنس چارلز خواسته بللگرد برای کمک به ترویج بزرگ 'Reset' طی یک تماس تلفنی در ماه مه. (Netflix)

بللگرد گفت که او خوانده است شاهزاده 2011 کتاب هماهنگیکه مسلم است زمان بحران مانند تغییر آب و هوا ناشی از بشریت در حال رشد جدا از طبیعت است.

"این نشان می دهد که شاهزاده چارلز فکر می کند مانند یک اول ملت شخص او پذیرای جهان ما-نمایش" گفت: بللگرد. "او شده است صحبت کردن در این مورد برای سال های بسیاری از چگونه همه ما متصل و مرتبط بین بشر و طبیعت و همه بستگان ما در جهانی است."

چارلز راه اندازی عالی تنظیم مجدد طرح به تازگی در طی یک جلسه مجازی از مجمع جهانی اقتصاد

"همانطور که ما حرکت از نجات برای بازیابی ما منحصر به فرد است اما به سرعت در حال کوچک شدن پنجره فرصت برای یادگیری درس و تنظیم مجدد خودمان را در یک مسیر پایدار تر او گفت:" در این جلسه با توجه به یک صدای جیر جیر از Clarence House حساب.

"این فرصتی است که ما تا به حال هرگز قبل و ممکن است هرگز دوباره."

بللگرد گفت او شده است در تماس با شاهزاده را برای بسیاری از ماه اما این ارتباط می رود بیشتر است. در سال 2000 یک سالمند به چارلز سنتی با نام "خورشید که به تماشای بیش از او را در یک راه خوب است."

خسروانه کردنی

"ما سعی می کنید به آنها را با درک آنها به احتمال بسیار زیاد مجبور به کار برای زندگی. از این رو ما تصمیم به استفاده از والاحضرت عناوین. آنها را دارند و می توانید تصمیم به استفاده از آنها از 18 اما من فکر می کنم آن را بسیار بعید است."

— سوفی, کنتس از Wessex به Sunday Times magazine, در مورد چگونه او و شاهزاده ادوارد در حال بالا بردن فرزندان خود لوئیس و جیمز.

Royals در کانادا

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ چت غیررسمی با کارگران در پایین 91 متری open-pit Gagnon معدن آهن در Schefferville, Que., در تاریخ 21 ژوئن سال 1959. (Mike Milne/کانادا مطبوعات)

وقتی سلطنتی بازدید از کانادا را در حال حاضر آنها به طور کلی هدف از سفر یک مدت محدود متمرکز در مناطق خاصی از کشور است.

نه بنابراین در سال 1959 زمانی که ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ صرف 45 روز در کشور, بازدید از هر استان و منطقه. تور آغاز شد که در روز 18 ژوئن طولانی ترین آنها ساخته شده اند به کشور و شامل افتتاح سنت لارنس متلاطم.

این همچنین شامل برخی از اخبار شخصی, با ملکه پیدا کردن او باردار بود با شاهزاده اندرو. در حالی که کانادایی ها نیست گفت: در آن زمان نخست وزیر جان Diefenbaker شد.

سلطنتی می خواند

ملکه الیزابت سواری اسب برمه برای بار آخر در طول Trooping رنگ در لندن در ژوئن سال 1986. (آسوشیتد پرس)

1.آشفتگی حقوقی همچنان به چرخش در اطراف شاهزاده اندرو و ارتباط خود را با محکوم مجرم جنسی جفری اپستین که مرده در منهتن سلول زندان در تابستان گذشته. [نگهبان]

2. وجود دارد یک زن و شوهر از اولین ها به صورت ملکه در روزهای اخیر. او دیده می شد سوار یک اسب در ویندزور در ظاهر از او و فیلیپ وارد مستند در ماه مارس است. و او در اولین چت تصویری زنده. [بی بی سی]

3. برمه یک مادیان سیاه و سفید با توجه به ملکه RCMP است در میان اسب های مورد علاقه خود را که نشان داد در لیستی منتشر شده در Horse & Hound مجله. [Town & Country]

به سلامتی!

ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به royalfascinator@cbc.ca. مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب