Amber Heard, تکذیب جعل استفاده داخلی اتهامات علیه همسر سابق جانی دپ در طول افترا محاکمه

(لندن) — Amber Heard صرف بیشتر از روز دوم از شواهد در جانی دپ را مورد تهمت علیه بریتانیا تلخیص رد اتهامات که

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

(لندن) — Amber Heard صرف بیشتر از روز دوم از شواهد در جانی دپ را مورد تهمت علیه بریتانیا تلخیص رد اتهامات که او ساخته اتهامات خشونت در برابر شوهر سابق او.

مصرف به شاهد جعبه سه شنبه در دادگاه عالی در لندن بازیگر در مواجهه با یک مجموعه از سوالات بیش از اتهام حوادث است که مرکزی به خورشید برچسب دپ در مارس 2018 مقاله به عنوان "همسر شخص برتر از اقران."

دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه ها و مقاله سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله. این ستاره هالیوود به شدت رد می کند سوء استفاده شنیده شد و در دادگاه به شنیدن همسر سابق خود.

وکیل النور قوانین به دنبال نشان دادن تناقضات در شنیده را از اتهامات متهم از او بافی یک "وب نهفته است."

"شما در حال ساخت این عنوان شما بروید در زمان" قوانین گفت: شنیده ام که 34 ساله بازیگر پاسخ داد: "همه این برای من اتفاق افتاده و من به یاد داشته باشید آن است."

قوانین ساخته شده از حد از یک سری از کلیپ های ویدئویی از یک آسانسور در زن و شوهر لوس آنجلس آپارتمان ساختمان که او ادعا کرد که نشان داد هیچ مدرکی از هر گونه آسیب در شنیده صورت بعد از یک حادثه در مارس 21, 2016 که به پایان رسید تا با پلیس پس از رسیدن بر صحنه است. قوانین نیز فکر کرده اید که چرا دیگران در ساختمان متوجه نشدم صدمات در روز پس از.

بازیگر زن ادعا کرده است که دپ انداخت تلفن در او "مانند او یک بازی بیس بال, پارچ," هدف قرار دادن او بر روی گونه راست و چشم.

شنیده می شود گفت که او می پوشد آرایش هنگام خروج از خانه است که می تواند پنهان هر گونه آسیب است.

"البته من تا به حال یک آسیب," او گفت:.

قوانین نیز مورد سوال در مورد پیام های متنی او فرستاده دپ در روز پس از حادثه به اتهام و در مورد اینکه چرا او تا به حال ثبت یک سفارش محدود بلافاصله.

"من فکر کردم آن می تواند اقامت تحت کاری ادامه داده اند برای چند روز و این چند روز یک قیمتی چند روز در سخت ترین زمان از زندگی من و احتمالا دشوار است برای جانی نیز هست و من انجام داده اند چیزی به کسانی که چند روز از حریم خصوصی" شنیده می شود گفت.

شنیده همچنین رد او تا به حال یک "رابطه نامشروع" با هر کسی که در طول زمان با دپ به طور خاص با هر دو مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk یا بازیگر جیمز فرانکو. "که این مسائل بسیار" شنیده می شود گفت.

قوانین به عنوان خوانده شده پیام های متنی در مارس 22, 2016 که در آن شنیده می شود گفته می گوید مشک او در حال رفتن برای به دست آوردن یک سفارش محدود در برابر دپ و میلیاردر ارائه می دهد به "ترتیب 24/7 امنیتی است."

مشک گفته می شود گفت: ارائه خواهد ایستاد "حتی اگر شما هرگز می خواستم برای دیدن من دوباره ... به هر حال ببخشید برای اینکه یک ادم سفیه و احمق. رادیو سکوت لطمه زیادی است. آن را تنها مسائل چون من واقعا دوست دارم شما."

روز دوشنبه در اولین روز از شهادت شنیده متهم شوهر سابق او را از سوء استفاده از او هر دو از نظر جسمی و شفاهی در حالی که او گفته bingeing به الکل و مواد مخدر این ادعا که در زمان های مختلف در طول توفانی ارتباط او می ترسید برای او زندگی است.

دپ و شنیده ملاقات در مجموعه ای از فیلم کمدی "The Rum Diary," در سال 2011 منتشر شد. آنها در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود برای ثبت طلاق سال بعد از آن نهایی شد در سال 2017.

در نخستین روز از شهادت در دادگاه قاضی اندرو نیکول شنیده از دپ و از چندین فعلی یا سابق کارکنان که حمایت نسخه خود را از حوادث. در شهادت دپ گفت: او یکی از مورد آزار قرار گرفته توسط شنیده ام و که او تا به حال سابقه بودن خشونت در برابر او.

از طریق ضبط صدا از زن و شوهر بحث در مورد حوادث مختلف در دادگاه دپ وکیل به دنبال نشان می دهد که شنیده بستری کرده و خشونت علیه دپ. شنیده می شود گفت: هر گونه تماس صرفا دفاع از خود.

"این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در این وضعیت که حقیقت است," او گفت:. "من می دانستم که بهتر است نسبت به مبارزه با او در مورد جزئیات این مبارزه و آنچه او به عنوان آسیب به او. کار من این بود که بگویم متاسفم و او را در مسیر و حرکت به چیزهای بزرگتر."

او گفت: اولین بار او زده دپ شد در مارس 2015 اما او فقط به دفاع از خواهرش ویتنی برای ترس او را پرتاب خود به پایین پله ها به او اتهام او انجام داده بود به مدل کیت ماس زمانی که آنها مورخ در 1990s.

شنیده می شود گفت: "اطلاعات" بود "تازه" در ذهن او در زمان حادثه به اتهام و او واکنش نشان داد "در یک فلش" برای محافظت از خواهر او.

دپ مشاور تعجب که چرا تا به حال شنیده نشده خزه اتهام در او رسوب.

"من تا به حال آزادی از زمان و یا فضا یا انرژی حتی به لیست هر فکری که به ذهن من," شنیده می شود گفت.

شنیده رد این اتهام در دادگاه در هفته اول دادگاه که او یا یکی از دوستان او defecated در زن و شوهر, تخت صبح بعد از تولد 30 حزب در مارس 2016.

"که کاملا نفرت انگیز" شنیده می شود گفت. "من نمی توانم تصور کنید که چه نوع از انسان بودن را حس شوخ طبعی بود که دیگر از جانی, اما من فکر نمی کنم که من فکر می کنم آن را وحشتناک."

شنیده پیشنهاد مدفوع آمد از یکی از یورکشایر الكلاب تپانچه و بو اما این بو تا به حال مسائل تا کنون از او گفته خورده برخی از دپ ماری جوانا به عنوان یک توله سگ و یا به عنوان او تعبیر آن "از علف های هرز."

نوشته شده در شهادت منتشر شد به دادگاه شنیده می شود گفت که در زمان های مختلف در طول رابطه خود را با او تحمل "مشت و سیلی لگد زدن سر سرحد و خفگی." او گفت: برخی از حوادث بودند "خیلی شدید" او "ترس او قصد کشتن من یا عمدا و یا فقط با از دست دادن کنترل و رفتن بیش از حد."

با توجه به شنیده دپ "به صراحت تهدید به کشتن من چند بار به خصوص بعد از آن در روابط ما." او گفت که او مقصر اقدامات خود را در "خود-ایجاد ثالث" که از او به عنوان "هیولا."

شنیده است شهادت است که انتظار می رود به گذشته به مدت چهار روز از طریق پنج شنبه.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب