ترکیه می گوید از آن نجات دو مهاجر را از قایق به عقب رانده توسط یونان

آنکارا می گوید یونانی نیروهای "ضربه" و "قلدری" پناهندگان تلاش برای عبور می کند. رئیس جمهور اردوغان را به سفر ب

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

آنکارا می گوید یونانی نیروهای "ضربه" و "قلدری" پناهندگان تلاش برای عبور می کند. رئیس جمهور اردوغان را به سفر به بروکسل برای بحث در مورد بحران در ترکیه-یونان مرز.

ترکیه گفت: نجات دو قایق پناهجویان در دریای اژه در روز یکشنبه پس از گارد ساحلی یونان تحت فشار قرار دادند و آنها را به ترکیه خواهد داشت. یونان و بلغارستان در حال تلاش برای نگه دارید تا با مهاجرت غیرقانونی ناشی از تصمیم ترکیه برای باز کردن مرزهای خود به اتحادیه اروپا است.

قایق بودند حمل 121 مردم بسیاری از آنها از افغانستان, دولت در بیانیه ای گفت که نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: یونان باید فقط "باز کردن دروازه" از آنجا که پناهندگان را فقط از طریق عبور قبل از حرکت.

"هی یونان: این افراد در حال آمدن به شما برای اقامت" اردوغان گفت: در یک رویداد در استانبول. "آنها در حال آمدن به شما و رفتن به کشورهای دیگر اروپایی است. چرا شما ناراحت است ؟ فقط باز کردن دروازه."

یونان 'خور' پناهندگان

رئیس جمهور همچنین متهم یونانی نیروهای "ضربه" و "قلدری" پناهندگان.

اردوغان موفق به برجسته کردن این واقعیت است که اتحادیه اروپا به یک پیمان که تصریح می کند که پناهندگان باید فرآوری شده در کشور عضو است که در آن آنها می رسند.

در اواخر ماه فوریه بسیار به بهت و حیرت از بروکسل و آنکارا اعلام کرد که دیگر نمی خواهد به افتخار یک سال 2016 پناهندگان مقابله با اتحادیه اروپا تحت آن به معنای جلوگیری از مهاجران از تلاش برای عبور به اروپا در ازای کمک های اولیه و کاهش محدودیت های ویزا.

حرکت در آمد که اردوغان به دنبال حمایت اروپا برای مداخله نظامی در جنگ داخلی سوریه. اتحادیه اروپا در پاسخ گفت که ترکیه شد "با استفاده از" پناهندگان به آن راه سیاسی است.

پس از آن وجود داشته است درگیری های خشونت آمیز و رو به وخامت انسانی شرایط در مرز یونان و ترکیه و در یونانی جزیره لزبوس. به عنوان یک نتیجه در روز شنبه اردوغان را سفارش ترکیه گارد ساحلی برای جلوگیری از هر گونه قایق ها را دیدم تلاش برای حمل پناهندگان یونان.

روز دوشنبه اردوغان را به سفر به بروکسل برای مقابله با بحران با رهبران اروپایی.

es/mm (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب