سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد توضیح می دهد که چگونه او خود را آماده شهرستان برای مقابله با شیوع کروناویروس

Sیک فرانسیسکو شهردار لندن نژاد صحبت با کیتی کوریک در طول پنج شنبه بعد از ظهر را TIME100 گفتگو: پیدا کردن امید

توسط PATRIS-FUN در 4 اردیبهشت 1399

Sیک فرانسیسکو شهردار لندن نژاد صحبت با کیتی کوریک در طول پنج شنبه بعد از ظهر را TIME100 گفتگو: پیدا کردن امید و مورد بحث چگونه نژاد هشدار داده شد به کروناویروس در یک زمان هنگامی که آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است را تحت تاثیر قرار بسیاری از نقاط کشور و اینکه او چگونه سرعت عمل خود برای محافظت از شهرستان خود را.

نژاد گفت Couric که این ویروس به ارمغان آورده بود به توجه در این شهر از کارشناسان بهداشت عمومی و از آنجا که جمعیت این شهر حدود 30% آسیایی, نژاد می گوید: بسیاری از ساکنان روابط خانواده در چین — و ووهان که در آن ویروس شروع به آلوده کردن انسان است.

"بود که به اندازه کافی به صدای زنگ برای من" نژاد می گوید. "اگر چه ما تا به حال هیچ مورد تایید در زمان ما وجود دارد و ما روشن بود با مردم" این نیست که آیا یا نه ما در حال رفتن به یک مورد. ما تو را به یک مورد.'"

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. جزئیات بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریک و ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نژاد گفت Couric که او را خوشحال و برای دیدن شهرداران و فرمانداران سراسر کشور همکاری و کمک به یکدیگر است. او همچنین اشاره کرد که آن را کمک نمی کند این کشور اگر تنها یک شهر است که به خوبی انجام می دهند.

"همه ما باید به خوبی انجام می دهند. همه ما نیاز به هماهنگی," او می گوید.

همه گیر با توجه به نژاد برجسته بسیاری از اختلافات وجود دارد که در این کشور از جمله بهداشت و درمان نابرابری درآمد و بی خانمانی. او می افزاید که این مهم را به گوش دادن به کارشناسان و کسانی که می دانند چه آنها در حال انجام است.

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب