دیرین ایالات متحده پخش هیو فراز مرده در 99

هیو فراز که congeniality و به شیوه او مجاز به حرکت در بین جهان از بازی را نشان می دهد و آمریکا در شبکه خبر درگ

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

هیو فراز که congeniality و به شیوه او مجاز به حرکت در بین جهان از بازی را نشان می دهد و آمریکا در شبکه خبر درگذشت در سن 99.

فراز پدری چهارشنبه شب در خانه در اسکاتسدیل, Ariz., گفت: great-niece, Molly شاهین.

ایالات متحده پخش میزبانی بازی نشان می دهد غلظت و شبکه خبری ABC نشان می دهد 20/20 در طول یک رادیو و تلویزیون حرفه ای از بیش از 60 سال است.

خود تلویزیون کار در بازه زمانی از امروز, NBC, صبح, اخبار, نشان می دهد, برای امشبکار با جک Paar. در سال 1985 کتاب رکوردهای جهانی گینس گفت که او تا به حال شده است در تلویزیون های تجاری ثبت 15,188 ساعت — یک علامت که ایستاده بود تا Regis Philbin پیشی گرفتن از آن در سال 2004.

در طول بیش از شش دهه به عنوان یک گوینده فراز' تلویزیون کار در بازه زمانی از امروز ان بی سی اخبار صبح, نشان می دهد, به امشب با جک Paar. (مایکل Loccisano/گتی ایماژ)

"من فکر می کردم تلویزیون بود و یک حیله مانند فیلم های 3D و فقط می خواهد برود" فراز که تا به حال یک بازی دوستانه پایین کلید به شیوه ای در هوا گفت: در مصاحبه با این پاسخها از تلویزیون آمریکا.

"من تا به حال هیچ ایده که دم در نهایت تکان دادن سگ و درمان من بسیار مهربانتر از رادیو و تلویزیون انجام داد."

فراز' پخش حرفه ای را آغاز کرد و در سن 18 سالگی هنگامی که او امتحان برای یک گوینده رادیو در هوی و هوس در زادگاه خود از Lima, Ohio.

پس از خدمت در ارتش در طول جنگ جهانی دوم او پیوست NBC شبکه رادیویی در شیکاگو که منجر به تلویزیون اعلام مشاغل از جمله کار در Kukla, Fran و Ollie کودکان را نشان می دهد و اپرا صابون.

من فکر کردم تلویزیون بود و یک حیله مانند فیلم های 3D و فقط می خواهد برود ... من تا به حال هیچ ایده که دم در نهایت wag the dog.- هیو فراز

بزرگتر تلویزیون تکالیف باقی مانده در نیویورک در اواخر 1950s: گوینده بر Sid سزار سزار ساعت و گوینده-شخص وابسته به میزبان Paar در نمایش امشب از سال 1957 تا 1962.

فراز حال co-نقش بازیگران در یکی از تلویزیون های دراماتیک ترین لحظات از دهه 1960 هنگامی که احساسی Paar راه می رفت خارج از مرحله در طول مداخله در اعتراض NBC سانسور یکی از جوک ها.

فراز که تا به حال شناخته شده است که Paar که قرار بود به ترک اما انتظار ندارد یک اعتصاب بود بر نامیده می شود برای پر کردن در برای بقیه نشان می دهد.

در سال 1958 فراز شد میزبان غلظتجدید روز NBC بازی نشان می دهد که آزمایش کنندگان حافظه و توانایی برای حل یک پازل تصویر.

نشان می دهد یک موفقیت سریع و نشیب بود و میزبان از 10 سال کار مداوم با این کار حتی پس از او یک لنگر در ان بی سی امروز صبح نشان می دهد در سال 1962.

در سال 1958 فراز شد میزبان این بازی نشان می دهد غلظت و ادامه داد: به عنوان میزبان برای 10 سال از جمله پس از تبدیل شدن به یک لنگر برای امروز. (هولتن بایگانی/گتی ایماژ)

فراز صرف 11 سال در امروزبسیاری به عنوان شرکت لنگر با باربارا والترز و مصاحبه نمرات مشهور و سیاستمداران و دیگر خبرسازان.

چند امی برنده

او پیوست ABC 20/20 در هفته دوم خود را در هوا در سال 1978 و پیوست شد با والترز که او co-لنگر.

او نیز گزارش های ویژه را نشان می دهد, از جمله یکی در دو جراحی تعویض زانو و دیگران در پزشکی و طب سالمندان یک زمینه که در آن او تا به حال طولانی در حال اجرا مورد علاقه.

هر هفته او را امضا نشان می دهد گفت: "ما در تماس باشید تا شما را در تماس" قبل از ترک نشان می دهد و شبکه های تلویزیونی در سال 1999.

در سال های بعد فراز بود که در تلویزیون دیده می شود در infomercial به صورت یک کتاب در ارتقای سلامت ،

فراز برنده Emmys برای کار خود را در امروز در سال 1970 برای میزبانی PBS سری پیری بیش از آساندر سال 1981 و زنده از مرکز لینکلن در سال 1991.

فراز منافع شامل موسیقی ترکیب حمل و نقل هوایی, ستاره شناسی و اکتشافات فضایی. او به عنوان رئیس ملی فضای جامعه یک سازمان غیر انتفاعی است که به ترویج اکتشاف فضا.

در میان چندین کتاب است که او نوشت: یک زندگینامه ارادتمند شما هیو فراز; شوآل ستارهخود حساب قایقرانی 65-پا ketch در سراسر اقیانوس آرام و سی و کثیف دروغ در مورد سن.

فراز بود predeceased توسط همسرش, اموزش. آنها دو فرزند داشتند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب