باب وودوارد در حال نوشتن کتاب دیگری در مورد تهمت و تهمت بنا به گزارش صحبت و به او برای این یکی

دادستان فدرال هستند با توجه به اینکه به عنوان جرم جنایی مسئول سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با افشای اطلاع

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

دادستان فدرال هستند با توجه به اینکه به عنوان جرم جنایی مسئول سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با افشای اطلاعات طبقه بندی شده در آینده خاطرات مردم آشنا با این موضوع گفت: لس آنجلس تایمز روز چهارشنبه.

این بحث ها برگزار می شود در بالاترین سطح وزارت دادگستری و شامل دادستان کل ویلیام Barr, این بار گزارش.

بولتون به عنوان رئيس جمهور تهمت مشاور امنیت ملی از آوریل سال 2018 به سپتامبر 2019. کتاب اتاق که در آن اتفاق افتادهاست که برنامه ریزی شده برای انتشار در ژوئن 23, اما روزنامه نگاران که دریافت نسخه پیشرفته نشان داد روز چهارشنبه برخی از خاطرات را بیشتر چشم باز اتهامات از جمله این که تهمت التماس رئیس جمهور چین برای کمک به او برنده خود در انتخابات مجدد و با استفاده از مرگ از عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi به توجه و دور از اخبار که از Ivanka Trump مورد استفاده خود ایمیل شخصی برای انجام کسب و کار دولت.

روز سه شنبه وزارت دادگستری و باراک اوباما در واشنگتن واصل طرح دعوی در دادگاه تلاش برای جلوگیری از انتشار این اتاق که در آن اتفاق افتادهمتهم بولتون از نقض قرارداد او را امضا کرد که او مشاور امنیت ملی. کتاب DOJ گفت: "مملو از اطلاعات طبقه بندی شده." بولتون وکیل چارلز کوپر در بیانیه ای گفت: مشتری خود را صرف ماه کار با مقامات شورای امنیت ملی برای اطمینان از هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده برداشته شد از کتاب و کاخ سفید در تلاش است به سانسور بولتون. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب