گزارش: بولتون می نویسد: در کتاب او نگران بود مغلوب ساختن پیشی جستن را نعمت برای استبدادی رهبران

طنز کن استار اعلام کرد که سنا "نامیده می شود به نشستن به عنوان دادگاه عالی از استیضاح همه بیش از حد اغلب" بود

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

طنز کن استار اعلام کرد که سنا "نامیده می شود به نشستن به عنوان دادگاه عالی از استیضاح همه بیش از حد اغلب" بود از دست داد در MSNBC را Ari Melber.

استار سابق مشاوران مستقل که تحت فشار قرار دادند برای رئیس جمهور بیل کلینتون استیضاح در حال حاضر یکی از رئيس جمهور تهمت را استیضاح وکلای مدافع. او اولین بازی خود را روز دوشنبه تشبیه استیضاح به "جنگ داخلی" و درخواست "چگونه ما در اینجا با ریاست جمهوری استیضاح استناد غالبا؟"

زمانی که استار بود مستقل و وکیل او یک نیروی جمهوری خواه تلاش در مجلس برای بررسی کلینتون و در استار گزارش نوشت که او در بر داشت کلینتون انجام "ممکن است زمینه را برای تشکیل استیضاح." در سال 1998 او اخلاق مشاور سام داش ترک و نوشتن در نامه ای به استار "شما نقض تعهدات مستقل مشاور اساسنامه و غیرقانونی نفوذ در قدرت استیضاح."

در توییتر Melber گفت استار باز شد "فراتر از غنی که از او." بعد او گفت: MSNBC را Nicolle والاس "این یک فاجعه بود برای جمهوری خواهان. یک مجموع کامل حقوقی و قانون اساسی فاجعه است. کن استار در هیچ نقطه ای در این, نمایشی, در زمان, غمگین افتتاحیه توضیح داد: در هر حقیقی یا حقوقی راه آنچه متفاوت است." این بود که "استار در مقابل ساله" Melber ادامه داد. "معمولا شما می خواهید نام شخص دیگری در طرف دیگر. او در خارج وجود دارد shadowboxing در برابر خود. ... قانون اساسی ما را تماشا کن استار پانچ خود را در چهره و سپس پیاده کردن کف."

در طول خود را نشان می دهد Melber بازی یک ترکیب نشان دادن چقدر متفاوت استار از امروز برای تلفن های موبایل در مقایسه با استار از دیروز. تماشای کلیپ زیر. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن