آکسفورد COVID-19 واکسن توسعه دهنده محتاط در سال 2020 اجرای

دانشگاه آکسفورد ممکن است COVID-19 واکسن می تواند نورد تا پایان سال وجود ندارد اما یقین توسعه دهنده سرب از این

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

دانشگاه آکسفورد ممکن است COVID-19 واکسن می تواند نورد تا پایان سال وجود ندارد اما یقین توسعه دهنده سرب از این واکسن گفت: در روز سه شنبه.

واکسن تجربی است که با مجوز به AstraZeneca تولید یک پاسخ ایمنی در مراحل اولیه آزمایشات بالینی داده ها نشان داد در دوشنبه حفظ امید آن می تواند در استفاده از پایان سال 2020 است.

"The end-of-the-سال هدف برای گرفتن واکسن اجرای آن را امکان وجود دارد اما به هیچ وجه اطمینان در مورد این که چرا ما نیاز به سه چیز اتفاق می افتد" سارا گیلبرت گفت: رادیو بی بی سی.

او گفت: آن نیاز به نشان داده شده است به کار در اواخر مرحله محاکمه مقادیر زیاد مورد نیاز برای تولید و تنظیم کننده تا به حال به توافق به سرعت به مجوز آن را به صورت اضطراری قبل از استفاده از تعداد زیادی از مردم می توانند واکسینه شوند.

تقسیم نظرات

انگلستان و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و معاون او جاناتان ون-Tam در زمان دیدگاه متفاوت در پتانسیل جدول زمانی.

"شانس از ما گرفتن یک واکسن قبل از کریسمس است که در واقع بسیار موثر هستند در نظر من بسیار پایین" Ersin قانونگذاران گفت.

ون-Tam گفته او "با احتیاط خوش بینانه است که ما باید برخی از واکسن این سمت از کریسمس."

آکسفورد دانشمندان تا به حال چشم یک میلیون دوز از پتانسیل واکسن تولید می شود در ماه سپتامبر.

اگر چه مقابله با AstraZeneca فراهم کرده است ظرفیت تولید به انجام این کار کاهش شيوع رمان coronavirus در بریتانیا پیچیده فرایند اثبات اثر بخشی آن.

در اواخر مرحله آزمایش مهم برای ارائه داده های در حال انجام در برزیل و آفریقای جنوبی هستند و با توجه به شروع در ایالات متحده است.

وجود دارد هیچ تایید واکسن هنوز برای COVID-19 اما سازمان بهداشت جهانی گفت: AstraZeneca شات یکی از نامزدهای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب