کارولینای جنوبی مقامات برای حذف مجسمه از برده داری حمایت با وجود قانون دولت

کلمبیا, S. C. — با وجود کارولینای جنوبی قانون حفاظت از آثار تاریخی مقامات, تاریخی شهر چارلستون چهارشنبه اعلام

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

کلمبیا, S. C. — با وجود کارولینای جنوبی قانون حفاظت از آثار تاریخی مقامات, تاریخی شهر چارلستون چهارشنبه اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای حذف یک مجسمه از برده داری حمایت John C. Calhoun از مرکز شهر میدان.

شهردار جان تککلنبورگ اعلام کرد که ارسال یک قطعنامه به شورای شهر برای حذف مجسمه در یک کنفرانس خبری در پنجمین سالگرد قتل هشت, سیاه, اعضای کلیسا و کشیش در Dylann سقف نژادپرستانه حمله در مرکز شهر چارلستون کلیسا. این حرکت به عنوان آثار تاریخی به Confederates و دیگر چهره های تاریخی که سرکوب یا مظلوم دیگر مردم در حال حذف شدن در سراسر کشور است.

"چه زیبا نشان می دهد حمایت از ما در شورای شهر" ویل گفت که او خوشحال بود برای دیدن بسیاری از بیا با هم در تلاش برای پاک کردن ما طولانی و اغلب سابقه غم انگیز اما برای شروع به نوشتن یک جدید و عادلانه تر آینده است." شهردار پیش بینی این مجسمه را به یک موزه محلی یا موسسه آموزشی ،

در این جلسه بعد از چارلستون شورای شهر برنامه ریزی شده است برای سه شنبه.

پس از سقف کشتار طالبان در آمد و با هم به حذف مؤتلفه پرچم را از سایت خود را در خانه ملت چمن. روز سه شنبه در جریان کشیش مادر Emanuel ایستاده با حقوق مدنی فعالان و سیاستمداران که به نام برای حذف Calhoun, مجسمه 100-پا بلند (30 متر-قد) بنای تاریخی که ریاست بیش از فرانسیس ماریون مربع در قلب شهر.

Calhoun حمایت از برده داری هرگز منحرف. و در 1836 سخنرانی قبل از سنای آمریکا گفت: در جنوب بودند بهتر از رایگان سیاه پوستان در شمال.

برگرد. نلسون رودخانه ها گفت: Calhoun "نشان دهنده Dylann سقف به ما" و گفت: چارلستون رهبران باید مخالف ظالمان میراث عمل — که شامل مجازات برای شکستن آن و حذف مجسمه.

"زمان آن رسیده است که نه تنها ایمان خود را نژادپرستانه شر ستمکاران گذشته است. زمان آن رسیده است برای خراب کردن بناهای تاریخی که افتخار بدی که انجام شد به نام چارلستون در کارولینای جنوبی" رودخانه گفت: در پای Calhoun مجسمه.

2015 مؤتلفه پرچم بحث شد و آخرین بار مجمع عمومی به استناد 2000 قانون به نام میراث فرهنگی عمل می کنند که محافظت از تمام بناهای تاریخی و نام ساختمان.

ویل گفت: حرکت نیست تحت پوشش میراث فرهنگی عمل می کنند با توجه به Calhoun بنای تاریخی است و نه در اموال عمومی یا در بزرگداشت یکی از حوادث تاریخی ذکر شده در این قانون. با توجه به پارک های ملی, سرویس, شهر, فنی, اجاره زمین که در آن بنای تاریخی نشسته است و "این است که به باز نگه داشته برای همیشه به عنوان زمین رژه برای سامتر پاسداران و واشنگتن نور پیاده نظام است."

"این شورا قبل از اینکه شما امروز دارای اقتدار کامل به منظور جابجایی آن به یک محیط که در آن قرار می گیرد می تواند در تمام بافت تاریخی" ویل گفت. "و آن را حفظ و محافظت در محل دیگری که در آن داستان کامل از تاریخ را می توان گفت."

آن باقی مانده است دیده می شود اگر تککلنبورگ تفسیر خواهد مناقشه شود. دو سوم رای از وزارت امور خارجه مجمع عمومی مورد نیاز است را به هر گونه تغییرات تحت میراث فرهنگی عمل می کنند. که یک کار دشوار در یک کشور که در آن جمهوری خواهان محافظه کار تسلط بر مجلس نمایندگان و سنا ساخته شده سخت تر پس از جمهوری خواه مجلس Jay لوکاس گفت: روز پس از مؤتلفه پرچم پایین آمد در سال 2015 است که او هرگز در نظر گرفتن تغییر دیگر مانند آن را در حالی که او چراغ خانه.

لوکاس است که نه تنها خود را نگه داشته کلمه او موفق به پاسخ به تکرار درخواست مصاحبه و پرسش که آیا موضع خود را از تغییر کرده است.

فشار نصب ، دانشگاه کلمسون امنا رای جمعه به درخواست مجمع عمومی به اجازه دهید آن را تغییر نام Tillman سالن اصلی ساختمان در محوطه دانشگاه به نام "چنگال" بن Tillman.

Tillman به دست اورد شهرت در حمایت از سفید اراذل و اوباش که منجر به کشته شدن چهار مرد سیاه و سفید در سال 1876 آنها پس از تسلیم به آنها. او بعدها کارولینای جنوبی, فرماندار و سناتور ایالات متحده متعهد به از بین بردن هر گونه حقوق سیاه پوستان به دست آمده پس از جنگ داخلی.

"ما از جنوب هرگز به رسمیت شناخته شده حق نگرو به حکومت مردان سفید و ما هرگز. ما هرگز معتقد بودند او را برابر با مرد سفید, و ما نمی خواهد تسلیم به خود را لذت بخش شهوت خود را بر ما همسران و دختران بدون مجازات او" Tillman گفت: در سال 1900 کنگره سخنرانی کند.

رئیس جمهور از دانشگاه کارولینای جنوبی می خواهد به قانونگذاران اجازه دهید به مدرسه حذف نام J. ماریون سیمز از زنان خوابگاه. سیمز مفتخر است به عنوان پدر مدرن, gynecology, اما, انجام, درمان تجربی در بردگان بدون بیهوشی.

سیمز و Tillman نیز مجسمه در خانه ملت چمن. برخی از آفریقایی های آمریکایی از قانونگذاران می خواهند پلاک اضافه شده توضیح خود را نژادپرستانه views. دیگران مانند Rep. جاستین Bamberg می خواهید آنها را از بین رفته اند.

"من نمی خواهم شاهد 'چنگال' بن Tillman هر دنگ بعد من رفتن به خانه ملت" از حزب دموکرات گفت. "او شجاعانه و با افتخار پشتیبانی مجازات قوم من."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب