آنچه که جمهوری خواهان می خواهند در آینده coronavirus محرک لایحه

به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در آمریکا این سوال که آیا یا نه, مدارس باید باز در پاییز ارائه یک "

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در آمریکا این سوال که آیا یا نه, مدارس باید باز در پاییز ارائه یک "مطلق فاجعه از ابعاد حماسی با هیچ خوب پاسخ روشن طرف و هیچ جایی برای هر کدام/یا تفکر می گوید:" Shayla R. گریفین, Ph. D., MSW نویسنده از کسانی که بچه های ما در مدارس و مسابقه دیالوگ. در یک رسانه پست گریفین می گوید که به جای هر کدام/یا تفکر ما باید سعی کنید هر دو/و راه حل: برخی از مدارس باید باز است. برخی از دانش آموزان باید بروید.

بیشتر به طور خاص, مدارس, باید, باز, تمام وقت فقط برای دانش آموزان بیشتر در حاشیه "که در معرض بیشترین خطر اگر ساختمان مدرسه بسته باقی می ماند که نمی تواند پاسخگویی نیازهای اولیه خود را بدون آنها." این شامل کودکانی که نیاز به مدرسه به منظور خوردن و یا بیش از حد جوان به در خانه به تنهایی در حالی که پدر و مادر به بازگشت به کار و یا کسانی که معلولیت "است که نمی تواند پشتیبانی در خارج از ساختمان مدرسه."

همه چیز باید در خانه بمانند "به طوری که وجود دارد این است که برخی امیدوارم که از آموزش به کسانی که واقعا نمی توانید اقامت خانه با خیال راحت." در حالی که این طرح سخت خواهد بود برای همه گریفین می گوید: "بر خلاف بسیاری از طرح های دیگر من دیده ام حداقل این پاسخ خواهد بود هر دو سخت و فقط."

خواندن کل استدلال در حد متوسط. جسیکا Hullingertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب