یکی سوال در مورد پلیس به قتل الیاس McClain

26 ژوئن 2020 پلیس به قتل الیاس McClain در آرورا کلرادو را آنچنان جلب توجه ملی زمانی که این اتفاق افتاد این

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

پلیس به قتل الیاس McClain در آرورا کلرادو را آنچنان جلب توجه ملی زمانی که این اتفاق افتاد این گذشته ماه اوت است. اما McClain مرگ کشیده شده گسترده خشم و انزجار در هفته های اخیر; دادخواست برای یک تحقیق جدید از افسران مسئول جلب بیش از 2 میلیون امضا و کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) کارگردانی کرده است دولت دادستان کل به بررسی این مورد است.

در اینجا یک سوال پلیس دولت باید به طور خاص بررسی: چرا McClain داده کتامین قوی آرام بخش اغلب به عنوان یک تاریخ مواد مخدر تجاوز به عنف طی مرگبار برخورد با پلیس ؟ و چرا کتامین تبدیل شدن به یک پلیس ابزار در وهله اول ؟

خیلی از داستان McClain مرگ است به طرز وحشیانه ای آشنا: مانند Trayvon Martin او در راه رفتن به خانه از فروشگاه راحتی با چای سرد. مانند Tamir برنج پلیس احضار شدند نزدیک شدن به او برای noncriminal رفتار: در این مورد با پوشیدن یک ماسک اسکی (McClain شد کم خونی و اغلب ملبس به لایه های اضافی برای گرم نگه داشتن) و با تکان دادن سلاح های خود را شاید در زمان به موسیقی در هدفون او بنا با استفاده از. مانند Philando کاستیا او در تلاش برای دفاع از حقوق خود را گفتن افسران (هر حساب) "من یک راست برای رفتن به جایی که من می خواهم." مانند والتر اسکات پلیس تصمیم گرفت او مقاومت در برابر بازداشت. مانند جورج فلوید و اریک گارنر او اعتراض "من نمی توانم نفس بکشم" در هنگام افسران اعمال فشار به گردن او. مانند بسیاری از نامهای دیگر به ذکر او سیاه بود و غیر مسلح.

اما کتامین عنصر آشنا نیست. در معرض سبد McClain به طور خلاصه از دست داده آگاهی. پس از آمدن پلیس ادعا کرد که او شروع به تلاش دوباره — اگر آن را دشوار است به تصور کنید که چگونه این رفتار می تواند مطرح متعدد افسران مسلح هر تهدید با توجه به این که McClain شد و در حال حاضر دست به دستبند. با این وجود شفق قطبی آتش امدادگران که احضار شده به صحنه به دلیل گردن خویشتن داری "تزریق McClain با کتامين در حالی که پرسنل پلیس او را روی زمین" نگهبان کلرادو گزارش.

McClain به پایان رسید تا در بیمارستان بستری مبتلا به ایست قلبی در سوار شدن وجود دارد. او مشخصه کبود و در نهایت اعلام مغز مرده است. شش روز پس از او توسط پلیس متوقف خانواده اش او را گرفت و حمایت از زندگی و مرگ او.

این دوز کتامین McClain دریافت کرده است اظهار داشت: در گزارش کالبد شکافی که اشاره می کند به جای آن است که خون خود را کتامین غلظت در حالت عادی درمانی سطح و زیر سطح دیده می شود در کتامین مصرف بیش از حد مرگ و میر. "توجه داشته باشید از نظر مرگ و میر" این گزارش می گوید: "دوز تجویز یا مصرف است نه به عنوان مهم به عنوان حاصل غلظت دارو در خون است." اما یک نظر شنیده می شود در بدن دوربین فیلم نشان می دهد که دوز ممکن است 500 میلی گرم. که روش دوز 700 میلی گرم که تولید تا 25 دقیقه کامل فولاد بیهوشی برای کسی که از McClain گزارش وزن 140 پوند است. آن را نیز به طور قابل توجهی بالاتر از دوز توصیه می شود برای تسکین درد است که باعث طرح این سوال که آیا دوز در نظر گرفته شده برای تولید یک دوم بیهوشی (به عنوان مخالف به خودآگاه بی حالی و یا آرام).

اگر کتامین باعث مرگ او — که گزارش کالبد شکافی کاهش بگویم — شاید McClain تا به حال یک "ویژه" واکنش یک احتمال این گزارش اجازه می دهد تا. یا شاید ایست قلبی در آمبولانس نیست که بتوان به عنوان قلبی و عروقی و تنفسی علائم در میان کتامین است عوارض جانبی. یا شاید دوز بود بیش از حد بزرگ به عنوان یک پزشک با آگاهی از McClain تاریخچه پزشکی می تواند تعیین کرده اند بهتر از امدادگران تیراندازی آرام بخش به یک پلیس مرد در حال حاضر دوخته به خیابان.

ما باید یاد بگیرند که پاسخ اگر ما می تواند به دلیل این استفاده از کتامین به عنوان یک ابزار از اجرای قانون نیست و منحصر به فرد است. یک شفق قطبی آتش نشانی مطبوعاتی گفت: کتامین است "به طور معمول مورد استفاده برای کاهش اضطراب" در طول بازداشت. این مجاز است به دلیل شفق قطبی یکی از "90 بخش آتش و اورژانس پزشکی و خدمات سازمان در سراسر کلرادو [با] چشم پوشی از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به استفاده از کتامین در درمان هذیان هیجان زده و" دنور پست ،

"Excited delirium" یک بحث چیز: آن است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بیماری توسط انجمن روانپزشکی آمریکا را تشخیصی و آماری اختلالات روانی و نه سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی بین المللی بیماری ها ، از آن آسان است برای دیدن چگونه بسیاری از علائم آن — مانند فریاد و گیجی — به سادگی می تواند یک استرس واکنش به خشونت پلیس. و حتی اگر هذیان هیجان زده است که به عنوان منتقدان ادعا صرف پوشش برای پلیس سوء آن نیست که کنار جاده تشخيص و تجويز سنگین دارو توسط امدادگران (گاهی اوقات در تشویق پلیس با هیچ تخصص پزشکی) مناسب هستند.

اما تشخیص و دولت اتفاق می افتد و نه فقط در کلرادو. مقاله ای در مه 2017 موضوع EMS جهان approvingly تصور یک سناریو ظاهرا در نظر گرفته شده بود آشنا برای خوانندگان است که در آن امدادگران با شما موافقم که باید به کتامین به پریشان شده است tased دست به دستبند و جسمی مهار توسط پلیس. در تحقیقات گذرا من در بر داشت گزارش پیراپزشک استفاده از کتامین برای "excited delirium" در حالی که کار با پلیس در فلوریدا و تگزاس و همچنین گزارش های متعدد از دیگر آرام بخش ها استفاده می شود و بحث از آن مواد مخدر است که بهترین (کتامین به نظر می رسد به طور فزاینده ای مورد علاقه).

بهترین داده ها می آید از مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد. یک 2018 شهرستان گزارش نشان داد که نه تنها کتامین استفاده شد و در طول بازداشت اما که امدادگران با استفاده از آن در پلیس درخواست. افسران "بارها و بارها درخواست بیش از سه سال گذشته که Hennepin County medical پاسخ متین مردم با استفاده از قدرتمند آرام بخش کتامین در برابر اعتراضات کسانی که دارو و در برخی موارد زمانی که هیچ آشکار جنایت متعهد شد" مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد.

برخی از کسانی که تزریق مانند McClain شد و در حال حاضر دست به دستبند. برخی از آنها بسته به آمبولانس برانکار. در برخی موارد کتامین تولید قلب و یا نارسایی تنفسی. برخی از مردم تا به حال به احیا شود و یا انتوبه. برخی از دریافت کنندگان قرار گرفتند در یک مطالعه از کتامین استفاده بدون رضایت خود را. در حداقل یک مورد پیراپزشک توجیه تجویز کتامین به خاطر پژوهش: "[W]e در حال انجام یک مطالعه اضطراب به هر حال, بنابراین من تا به حال به او کتامین" paramedic گفت. زن داده کتامین درخواست کرده بود آسم پمپ بعد از پلیس اسپری او را با گرز. او را متوقف تنفس پس از tranquilized و تا به حال به زنده کرد.

قبل از این شهرستان گزارش مینیاپولیس تا به حال هیچ گروه قوانین منع پلیس "نسخه" از کتامین حتی اگر وزارت دستی آن را با برچسب تاریخ مواد مخدر تجاوز به عنف. پس از گزارش یک مینیاپولیس اداره پلیس سفارش کارگردانی که افسران "هرگز پیشنهاد یا تقاضا پرسنل اورژانس 'متین' به یک موضوع است. این یک تصمیم است که باید به وضوح ساخته شده توسط اورژانس پرسنل نمی MPD افسران."

چگونه بود این رفتار مجاز در وهله اول ؟ در تئوری نباید آن موسسه Cato قانونی محقق جیمز ترسو, به من گفت. مرتب کردن بر اساس از کتامین استفاده ما در McClain مرگ یک حقوق مدنی نقض هر معقول درک درستی از این واژه. "متمم چهارم قانون اساسی منع استفاده از نیروی بیش از حد و حق به رایگان از اجباری تزریق کاملا شناخته شده و حفاظت لیبرتی علاقه" Craven گفت. "دادگاه خواهد شد و این تعادل با یک هدف معقول' آزمون تعیین اگر دولت معقول و منطقی بود با توجه به شرایطی," او اضافه شده است. اگر با McClain و بسیاری از مینیاپولیس موارد "تو کسی است که در حال حاضر مهار شده با استفاده از کتامین رفتن است عبور است که آزمون هم به دلیل وجود جایگزین های ایمن تر و به این دلیل که واقعا وجود دارد هیچ دلیلی به استفاده از آرام بخش آغاز خواهد شد."

اما در عمل دشوار است برای جلوگیری پلیس از آشکارا دعوت و یا تلویحا تصویب کتامین به عنوان یک نوع از نیروی بیش از حد. قوانین مانند مینیاپولیس سفارش می تواند در جلوگیری از سوء استفاده اگر آنها قابل اعتماد ماشه دپارتمان نظم و انضباط. یک قانونی ممنوعیت به همان اثر خواهد بود قوی تر و احتیاط به عنوان ممکن است تنظیم حقوقی پیش نیازها برای پیراپزشک استفاده از آرام بخش در طول پلیس برخورد.

در ضمن زمانی که پلیس توصیه کتامین دوست قدیمی ما واجد شرایط ایمنی اغلب تضمین می کند آنها فرار قانونی نتیجه. واجد شرایط ایمنی می گوید: پلیس تنها مسئول نقض حقوق مدنی است که لغو "به وضوح تاسیس قانون" بسیار خاص نیاز مینیاپولیس حکومت نمی خواهد را برآورده سازد. "دادگاه فقط در نظر بگیرید [شکستن واجد شرایط ایمنی] اگر شده است وجود دارد یک مورد دیگر در صلاحیت این دادگاه ها که در آن کسی بود شکایت کرد بسیار شبیه رفتار و که انجام شد بر خلاف قانون اساسی," Craven گفت. تا زمانی که واجد شرایط ایمنی می ایستد یک دپارتمان حکومت است که حکومت برای redressing اشتباهات در حال حاضر متعهد است.

این بدان معناست که پلیس در حال محافظت از شکایت برای معرفی یک آرامبخش دوز در طول بازداشت. به این معنی الیاس McClain داده شد کتامین در پلیس روبرو می شوند که به کشته شدن او را به خاطر استفاده از آن در این زمینه است که صریحا خود را در دولت و, سوء استفاده از آن تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن به حساب.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن