چین و هند و جمهوری پس از رویارویی مرگبار در هیمالیا

چین روز چهارشنبه گفت که این است که به دنبال یک راه حل مسالمت آمیز برای آن مرزی هیمالیا اختلاف با هند پس از مرگ

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

چین روز چهارشنبه گفت که این است که به دنبال یک راه حل مسالمت آمیز برای آن مرزی هیمالیا اختلاف با هند پس از مرگ 20 سربازان هندی در خشن ترین رویارویی در دهه.

"توافق دو طرف برای حل و فصل این موضوع از طریق گفت و گو و مشاوره و تلاش برای کاهش این وضعیت و حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی" سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

وزرای خارجه هر دو کشور صحبت کرد بیش از این گوشی در روز چهارشنبه و چین وانگ یی تاکید کرد که هر دو طرف باید تقویت ارتباط و هماهنگی برای حل و فصل اختلافات پرس تراست هند خبر داد.

نیروهای امنیتی هند گفت: نه طرف اخراج هر عکس در این درگیری در منطقه لاداخ در اواخر روز دوشنبه که اولین رویارویی مرگبار در مناقشه مرزی بین هند و چین از سال 1975. برخی از مقامات گفت: سربازان بودند حمل anti-riot gear به جای سلاح.

چین گفته است که اگر هر یک از نیروهای خود را مجروح یا کشته شدند.

ارتش هند کامیون حرکت در امتداد یک بزرگراه منتهی به لاداخ در روز چهارشنبه. نخست وزیر هند نارندرا ستایش سربازان جان باخته در رویارویی اوایل این هفته. (دانمارکی اسماعیل/فردا نیوز)

نخست وزیر هند نارندرا مودی گفت: کشور افتخار خواهد بود که سربازان هندی درگذشت در حالی که مبارزه با.

"فداکاری خود را نمی خواهد به هدر. برای ما وحدت و حاکمیت این کشور است که مهم ترین. هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت آن است که قادر به دادن اتصالات پاسخ توان آن را به هر نوع از وضعیت," او گفت:.

هند وزیر دفاع Rajnath Singh توییتی که از دست دادن سربازان در Galwan دره "عمیقا نگران کننده و دردناک است."

یک گروه از فعالان در نزدیکی سفارت چین در پایتخت هند شماری از سربازان و خواستار ممنوعیت کالاهای چینی. آنها انجام پلاکارد با عکس از رئیس جمهور چین را در صورت عبور و ارتش چین.

یک گروه کوچک از بازنشسته ارتش هند پرسنل نیز راهپیمایی نزدیک به سفارت با پلاکارد مطلب "چینی ارتش پایین پایین" اما آنها بازداشت شده توسط پلیس.

ژائو چینی سخنگوی تکرار چینی ادعا می کند که درگیری های خشونت بار پس از نیروهای هند "را برانگیخت و حمله چینی پرسنل که منجر به ترس فیزیکی رویارویی بین دو طرف' border نیروهای نظامی و منجر به تلفات شده است."

دیرینه آمریکا

یک مقام رسمی حزب کمونیست روزنامه گفت: برخورد رخ داده است چرا که هند misjudged ارتش چین را قدرت و تمایل به پاسخ. جهانی بار است که اغلب نشان دهنده ناسیونالیستی درون حزب را رهبری گفت: چین فاش نمی کند که آیا آن را به حال تلفات در زد و خورد برای جلوگیری از مقایسه و جلوگیری از تشدید بیشتر.

در حالی که به گفته کارشناسان دو کشور بعید به سر به یک جنگ آنها همچنین بر این باورند کاهش تنش به سرعت دشوار خواهد بود.

"این به احتمال زیاد خواهد یک لحظه نقطه عطفی در هند-روابط چین و جغرافیای سیاسی هند و اقیانوس آرام" گفت: ابراهیم دانمارک آسیا مدیر برنامه در مرکز ویلسون.

"ما در حال حاضر دیده می شود مرگبارترین درگیری در چین-هند مرز در بیش از 50 سال هر دو کشور به رهبری مردانی که در آغوش ناسیونالیسم و هر دو کشور روبرو هستند فوق العاده ای داخلی و بین المللی تحول به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و دیگر مشکلات دیرینه."

سوالات اصلی در حال حاضر اگر هر دو طرف می تواند پیدا کردن یک مسیر به د-تشدید و اینکه آیا هند متحدان مانند ایالات متحده کمک خواهد کرد.

"این است که بسیار فرار و خطرناک بین دو ناسیونالیستی هسته ای قدرت در زمانی که آمریکا نفوذ کرده است به شدت کاهش" دانمارک گفت.

سرمقاله منتشر شده در جهانی بار در روز چهارشنبه گفت: هند در واکنش شد تا حد زیادی به دلیل تشویق از آمریکا و چین ارشد رقیب استراتژیک است که به طور پیوسته ایجاد روابط با هند ،

"غرور و بی توجهی از طرف هند است که دلیل اصلی برای سازگار تنش همراه چین-هند مرز" سرمقاله گفت. چین "می کند و نمی خواهد ایجاد درگیری, اما این ترس هیچ درگیری یا نه."

چین ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع از خاک در هند شمال شرق در حالی که هند می گوید چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع از خاک خود را در عکاسی چانه فلات هیمالیا پیوسته بخشی از منطقه لاداخ.

هند به طور یک جانبه اعلام کرد Ladakh یک منطقه فدرال در حالی که جدا کردن آن از مورد مناقشه کشمیر در ماه اوت سال 2019. چین در میان تعداد انگشت شماری از کشورها به شدت محکوم و این حرکت بالا بردن آن در مجامع بین المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل.

هزاران نفر از سربازان در هر دو طرف مواجه اند برای بیش از یک ماه همراه یک کنترل از راه دور کشش از 3,380-کیلومتر خط کنترل واقعی این مرز تاسیس شده پس از جنگ بین هند و چین در سال 1962 است که منجر به آرامش نسبی.

شیوه ای از مرگ هنوز مشخص نیست

ارتش هند گفت: سه سرباز در ابتدا درگذشت. این 17 نفر دیگر پس از کشته شدن "به شدت مجروح و در حین انجام وظیفه و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در ارتفاع بالا زمین" از آن در بیانیه ای گفت شنبه که نمی افشای ماهیت سربازان آسیب.

نیروهای مبارزه با یکدیگر با مشت و سنگ هند مقامات امنیتی گفت که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای اطلاعات.

پس از برخورد دو طرف "رها" از منطقه که در آن جنگ اتفاق افتاده است ارتش هند در بیانیه ای گفت:.

سازمان ملل متحد خواست هر دو طرف "به اعمال حداکثر خویشتن داری."

"ما نگران گزارش ها از خشونت و مرگ و میر در خط کنترل واقعی بین هند و چین" سازمان ملل متحد کاردانی سخنگوی Eri کنکو گفت. "ما را نکته مثبت گزارش می دهد که دو کشور باید مشغول به د-تشدید این وضعیت است."

مایکل زندگی زیبا, یک جنوب آسیا متخصص در مرکز ویلسون گفت: دو کشور بعید بود برای رفتن به جنگ به دلیل آنها نمی توانند "هزینه یک جنگ است."

"اما اجازه دهید روشن است: آن گدا اعتقاد به فکر می کنم که آنها می توانند جادویی د-پس از تشدید مرگبار ارز با چنین تعداد بالایی از مرگ و میر," او گفت:. "این بحران نیست و پایان دادن به هر زمان به زودی."

تنش بن بست آغاز شده و در اوایل ماه مه زمانی که هند گفته است که سربازان چینی با عبور از مرز در لاداخ در نقاط مختلف نصب چادر و پست گارد و نادیده گرفتن هشدارهای کلامی را ترک کنند. که باعث فریاد مسابقات سنگ پرانی و fistfights زیادی از آن پخش اخبار در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن