اضافی 1.5 میلیون کارگران ایالات متحده درخواست برای مزایای بیکاری به عنوان اقتصاد به آرامی حرکت به سمت بهبود

(واشنگتن) — حدود 1.5 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته شواهدی

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

(واشنگتن) — حدود 1.5 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته شواهدی وجود دارد که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان به نظر می رسد اقتصاد به آرامی بهبود بیشتر کسب و کار بخشی از بازگشایی.

آخرین رقم از وزارت کار مشخص شده 10th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

تعداد کل افرادی که در حال دریافت کمک بیکاری اندکی کاهش پیدا کرده است نشانه آن است که برخی از افرادی که گذاشته شد زمانی که رستوران های زنجیره های خرده فروشی و کسب و کارهای کوچک به طور ناگهانی تعطیل شده اند به یاد می آورد به کار می کنند.

هفته گذشته شغل گزارش نشان داد که کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است غیر منتظره ای افزایش دهد که نشان می دهد که بازار کار متوقف شده است.

اما بهبود را آغاز کرده است به آرامی. هر چند نرخ بیکاری به طور غیر منتظره کاهش یافته و از 14.7% آن است که هنوز هم بالا 13.3%. و حتی ممکن است استخدام به دست آوردن فقط یک در نه کارهایی که از دست داده بودند و در ماه مارس و آوریل بازگشته اند. نزدیک به 21 میلیون نفر رسما به عنوان بیکار.

اما که نمی ضبط دامنه کامل از آسیب به بازار کار. از جمله کسانی که در دولت بودند به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان شاغل در مارس شغل گزارش و کسانی که مشاغل از دست رفته اما نمی جستجو برای جدید 32.5 میلیون نفر از کار هستند و اقتصاددانان تخمین می زنند.

پنج شنبه گزارش همچنین نشان می دهد که اضافی 706,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تحت یک برنامه جدید برای خود اشتغالی و فرفره کارگران ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای کمک های اولیه برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در مقام شمارش.

در ماه فوریه اقتصاد کاهش یافت و به یک رکود عمیق به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی انجمن اقتصاددانان است که این مقام داور از رکود. فدرال رزرو تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5 درصد در سال جاری. خواهد بود که تا کنون عمیقترین سالانه انقباض در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است.

حتی به عنوان رستوران ها و سالن های ورزشی بازگشایی آنها انجام می دهند به طوری که در ظرفیت پایین تر. و مصرف کننده هزینه های این خدمات همچنان بسیار پایین تر از آنچه در آن بود قبل از شیوع ویروسی.

مزایای بیکاری در حال ارائه پشتیبانی قابل توجهی برای بیکاری آمریکایی با مجموع پرداخت رسیده $94 میلیارد دلار در ماه مه — شش برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 2010 فقط پس از رکود قبلی. این مزایا عبارتند از اضافی $600 یک هفته از دولت فدرال است.

اما این سود اضافی است که مجموعه به پایان جولای 31 و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف گسترش آن است. مخالفت خود را تنظیم کرده تا در یک درگیری احتمالی با آمریکا که مورد تایید قانون به گسترش 600 دلار در هفته در فدرال مزایای اضافی برای شش ماه.

جمهوری خواهان در کنگره استدلال می کنند که اضافی $600 که می آید در بالا از مزایای دولتی که به طور متوسط حدود $375 سراسر کشور به معنی بسیاری از بیکاران در حال دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها به دست آورده در خود شغل. جمهوری خواهان استدلال می کنند که این مانع مردم از بازگشت به کار.

مطالعات نشان می دهد که حدود دو سوم از دریافت کنندگان دریافت کل کمک بیکاری که بیش قبلی خود حقوق. اما بسیاری از کارگران نیز با احتیاط در مورد بازگشت به شغل قدیمی خود را برای ترس از ابتلا به ویروس. و دریافت کنندگان که برای دریافت کمک می توانید از دست دادن منافع خود را اگر آنها به نوبه خود پایین ارائه می دهد.

کارین جنسن کنکورد در ایالت کالیفرنیا بوده است از کار پس از گذاشته شدن از یک موقعیت مدیریتی با men's Wearhouse در اواخر ماه مارس است. جنسن 27 می گوید او قصد دارد برای بازگشت به کار خود را هر زمان که او را به نام و سپاسگزار است که شرکت او در ادامه از کارکنان مراقبت های بهداشتی در این میان است.

جنسن اذعان کرد که دریافت اضافی 600 دلار ساخته شده است که او کمتر مشتاق به بازگشت به کار از آنجا که او در میان دریافت کنندگان که کل مزایای بیش از سابق خود درآمد. اما او نیز نگران بازگشت به کار خرده فروشی.

"من می خواهم به در تماس نزدیک با مردم" جنسن گفت. "ما باید برای اندازه گیری مشتریان در واقع آنها را لمس. وجود دارد هیچ راه ما می تواند انجام هر اجتماعی حداقل فاصله اگر ما به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. من بیش از یک کمی مضطرب در مورد آن."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب