'هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی.' کره شمالی و پاکستان برای ساخت نظامی در اجلاس سالگرد

(سئول کره جنوبی) — کره شمالی روز جمعه دوباره قول داد به ساخت آن در نیروی نظامی برای مقابله با آنچه که آن را د

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

(سئول کره جنوبی) — کره شمالی روز جمعه دوباره قول داد به ساخت آن در نیروی نظامی برای مقابله با آنچه که آن را درک به عنوان ایالات متحده تهدیدات و گفت: وجود خواهد داشت دلیل کمی برای یک رابطه شخصی بین " کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر واشنگتن همچنان ادامه دارد و با تحریم و فشار است.

در دو سال سالگرد رهبران' اولین نشست کره شمالی وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon گفت: شمال هرگز دوباره هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن با مشخصات بالا در جلسات و امتیازات او می تواند به رخ کشیدن که دستاوردهای سیاست خارجی مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

"سوال این است که آیا وجود خواهد داشت نیاز به نگه داشتن دست در دست متزلزل در سنگاپور به عنوان ما می بینیم که هیچ چیز از واقعی بهبود ساخته شده در کره شمالی-روابط ایالات متحده به سادگی با حفظ روابط شخصی بین ما مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ایالات متحده" Ri در بیانیه ای گفت: های انجام شده توسط رسانه های دولتی با اشاره به کره شمالی با نام رسمی آن به جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

"هرگز دوباره به ما ارائه آمریکا اجرایی با دیگر بسته می شود (سیاسی) دستاوردها و بدون دریافت هر گونه برمی گرداند. هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی."

در سال 2018 اجلاس سران در سنگاپور اولین نشست بین فعال رهبران دو کشور کیم و تهمت توافق برای بهبود روابط دو جانبه و صادر مبهم بیانیه هسته ای-رایگان شبه جزیره کره بدون شرح وقتی که و چگونه آن را رخ می دهد.

اما مذاکرات شک و تردید عمل پس از ایالات متحده را رد کرد کره شمالی خواست به صورت گسترده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از شمال به قابلیت های هسته ای در کیم دوم اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در ماه فوریه 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات برای سومین بار در ماه ژوئن گذشته در مرز بین کره ای, اما پس از آن کار بر نشست سطح شکست بیش از آنچه که کره شمالی به عنوان آمریکایی' "پیر موضع و نگرش است."

کیم که به طور یک جانبه به حالت تعلیق هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش در طول مذاکرات با واشنگتن و سئول وارد سال جدید رسما به تقویت خود بازدارنده هسته ای. شمال در ماه های اخیر انجام شده با برد کوتاه آزمایش موشکی در حالی که همچنین با شماره گیری تا فشار بر کره جنوبی.

Ri گفت: در دو سال گذشته از دیپلماسی تنها نشان داد که ایالات متحده همچنان به دنبال "تغییر رژیم" در پیونگ یانگ و تهدید شمال با چشم انداز پیشگیرانه هسته ای اعتصاب و "انزوا و خفگی."

"امن استراتژیک هدف از این کره شمالی است که برای ساخت تا بیشتر قابل اعتماد زور برای مقابله با نظامی دراز مدت تهدید از ایالات متحده," او گفت:.

کره شمالی به حالت تعلیق تقریبا همه همکاری با کره جنوبی در ماه های اخیر در حالی که فشار سئول پایتخت آمریکا تحریم های بین المللی و راه اندازی مجدد اینتر-کره ای و پروژه های اقتصادی که نفس زندگی را در شمال این مبارزه اقتصادی.

همچنین تهدید کرده است که برای پایان دادن به یک اینتر-کره ای نظامی به توافق رسیده و در سال 2018 در حالی که ابراز خشم بیش از کره جنوبی را عدم توانایی در متوقف کردن فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب