کره شمالی آتش سوزی ناشناس پرتابه به دریا

کره شمالی اخراج یک جفت موشک به دریا در سواحل شبه جزیره کره. راه اندازی شد و مجموعه سوم از راه اندازی موشک پیون

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

کره شمالی اخراج یک جفت موشک به دریا در سواحل شبه جزیره کره. راه اندازی شد و مجموعه سوم از راه اندازی موشک پیونگ یانگ انجام شده در این ماه.

ژاپنی گارد ساحلی و کره جنوبی نظامی گزارش روز شنبه که کره شمالی اخراج حداقل یک پرتابه به سمت شرق دریا فرود آمد که در خارج از ژاپن در منطقه انحصاری اقتصادی است.

ظاهری کوتاه برد موشک از کار اخراج شدند از North Pyongan استان جنوبی ستاد مشترک گفت.

هسته ای مسلح به شمال انجام شده مشابه راه اندازی در دو نوبت دیگر در ماه مارس است. ژاپن گفت: کسانی که پرتابه به نظر می رسد به موشک های بالستیک.

آخرین سه نفر از راه می آید به عنوان طولانی وقفه در مذاکرات خلع سلاح با ایالات متحده در drags. هم واشنگتن و پکن باید به نام در پیونگ یانگ به توقف هسته ای و برنامه های موشکی و بازگشت به ایران.

پیونگ یانگ ممنوع شده است از تست موشک بالستیک توسط قطعنامه های سازمان ملل و تحریم های بین المللی با هدف بازداشتن آن از ادامه توسعه آن راکت.

نگرانی های بین المللی بر کره شمالی رشد در سال 2019 پس از این کشور تحمیل پایان سال مهلت برای ایالات متحده به پیشنهاد کاهش تحریم ها و تهدید به ارسال یک "هدیه کریسمس" به طور گسترده ای دیده می شود به معنی سلاح های تست اگر آن خواسته نشده رفت.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: جهان را ببینید "جدید سلاح های استراتژیک" در آینده نزدیک در یک پیام در تاریخ 1 ژانویه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده است که کره شمالی تا همه آن سلاح های هسته ای و امکانات تولید در ازای لغو تحریم ها.

عالی مجمع مردم در جلسه آینده ،

کره شمالی همچنین اعلام کرد که آن را به برگزاری یک جلسه از آن قوه مقننه عالی مجمع مردم. تحلیلگران گفته اند که شامل جمع آوری تقریبا 700 نفر از رهبران این کشور در یک نقطه حتی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان.

"اگر آن پیش می رود, این امر می تواند نشان می دهد در نهایت از [کره شمالی] اعتماد به نفس در مدیریت coronavirus وضعیت" راشل Minyoung لی از کره شمالی مانیتورینگ سایت NK خبر گفت: در توییتر این هفته است.

اس ام اس/jcg (ایسنا AFP dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im