عظیم بارندگی مقدار می تواند به زودی خاموش کردن بسیاری از استرالیا آتش سوزی

باران های سیل آسا در سراسر استرالیا می تواند خاموش کردن تمام باقی مانده bushfires در پرجمعیت ترین کشور, دولت ت

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

باران های سیل آسا در سراسر استرالیا می تواند خاموش کردن تمام باقی مانده bushfires در پرجمعیت ترین کشور, دولت تا پایان هفته, مقامات گفت: بالا بردن امید مرگبار یک بحران ملی است که تقریبا بیش از.

استرالیا شده است مبارزه با صدها نفر از blazes پس از سپتامبر در غیر منتظره ای طولانی مدت تابستان wildfire فصل بود که سوخت توسط سه سال از خشکسالی است که کارشناسان نسبت به تغییر آب و هوا.

بارش شدید باران و طوفان در روزهای اخیر جاروب در سراسر نیو ساوت ولز (NSW) دولت که با مته سوراخ کردن فشار از یک بحران است که فرا گرفته چندین ایالت و سرزمین در اوج آن است.

بارندگی زیاد در حال حاضر ریخته دو تا از بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا blazes و NSW مقامات امیدوار هستند که بیشتر باران پیش بینی این هفته را خاموش باقی مانده 24 آتش سوزی که چهار نفر از آنها در حال سوختن "کنترل نشده است."

"همه رفتن همه را شامل می شود و ما امیدوار به رسیدن به یک مرحله که در آن ما می توانید تماس بگیرید و آنها را" NSW روستایی خدمات آتش نشانی (RFS) گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

سیدنی منطقه deluged

وضعیت فعلی گریه به دور از اوج بحران در اوایل ژانویه هنگامی که NSW آتش نشانان بودند مبارزه با تقریبا 150 آتش سوزی که تولید firefront حدود 6000 کیلومتر ،

Blazes در سراسر کشور را با خاک یکسان و نزدیک به 12 میلیون هکتار از آتش زنه-خشک بوتهزار کشته شدن 33 نفر و حدود یک میلیارد مادری در حیوانات, پس از سپتامبر. آتش سوزی تخریب هزاران خانه و باعث جرم تخلیه هر دو مردم محلی و گردشگران تحت آخرالزمانی مانند آسمان سرخ در استرالیا اوج تعطیلات تابستان دوره است.

سیدنی منطقه تجربه خود را مرطوب آخر هفته در بیش از 20 سال با بادهای قوی و بارش باران باعث جاری شدن سیل در سراسر شهرستان. ساحل فرسایش دیده می شود در Collaroy در سواحل شمال در سیدنی. (بروک میچل/گتی ایماژ)

سنگین downpour آغاز شد و اواخر هفته گذشته است. توسط دوشنبه, استرالیا, اداره هواشناسی گزارش داد که قبلی چهار روز تا به حال دیده می شود تجمع نزدیک به 40 سانتیمتر بارندگی در سیدنی منطقه سنگین ترین پایدار مقدار از سال 1990 با توجه به Australian Broadcasting Corporation گزارش.

Hawkesbury شهردار بری کالورت گفت: dousing عظیم Gospers کوه آتش این هفته یک تسکین بزرگ.

"ما زندگی کرده اید و با این آتش برای چهار ماه" او به رویترز گفت با تلفن. "ما هرگز نمی تواند استراحت. برای چندین هفته, همه ما تا به حال ما کیسه های بسته بندی شده آماده برای تخلیه به آتش خواهد حرکت به سرعت در جهات مختلف بسته به اینکه چگونه باد را تغییر داد."

"دود نیز شما را ما از جان گذشته برای برخی از هوای پاک."

ویکتوریا آتش سوزی پایین دو سوم پس از اوج

خوش آمدید بارندگی آمده است به عنوان چیزی از اوایل تعجب. اداره هواشناسی در ماه ژانویه گفت: باران کافی برای خاموش کردن آتش سوزی شد و بعید است حداقل تا ماه مارس است.

در کشور همسایه ویکتوریا, دولت, آتش نشانان بودند مبارزه حدود 20 blazes روز سه شنبه به پایین از قله 60. باران سنگین نیز هوا در ویکتوریا برای روزهای آینده اگر چه مقامات انتظار دارند که این تعدیل به جای خاموش کردن بسیاری از آتش سوزی.

"پایان پایین تر بارش بالغ نمی خواهد خاموش کردن آتش سوزی. آنها اجازه خواهد داد که آنها را به موجود و یا کنترل شده توسط آتش نشان ها در آینده نزدیک" ویکتوریا دولت پاسخ کنترل کننده تیم Wiebusch به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

در کوئینزلند دولت که دیدم سنگین گونو فقط یک آتش باقی می ماند به آتش کشیده در حالی که نه آتش شعله ور در جنوب استرالیا جنوبی.

بارش دارد, اما ثابت می شود یک شمشیر دو لبه است. حدود 60000 خانوار در سراسر NSW بدون برق باقی مانده است روز سه شنبه به عنوان فلش سیل خریداری کردن خطوط انتقال نیرو و درختان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب