COVID-19 شیوع: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان پنج شنبه

[محتوای جاسازی شده]آخرین: به عنوان بدترین آمار مناطق آسیا ادامه داد: برای مبارزه با یک ویروس جدید با صدها نفر

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

آخرین:

به عنوان بدترین آمار مناطق آسیا ادامه داد: برای مبارزه با یک ویروس جدید با صدها نفر بیشتر موارد گزارش شده پنج شنبه در کره جنوبی و چین به نگرانی در مورد عفونت و مهار گسترش در سراسر جهان است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: کشور که 23 مورد از این ویروس عامل بود بر اساس یک بیماری همه گیر و بیمارستان های تحت سفارشات برای اطمینان به اندازه کافی لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظت فردی و کارکنان.

"وجود دارد هر نشانه ای که جهان به زودی وارد یک بیماری همه گیر در فاز coronavirus" موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در کانبرا است.

"به عنوان یک نتیجه ما توافق کرده اند که امروز و در آغاز ... coronavirus emergency response plan."

موریسون نظرات آمده پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه اعلام کرد که ایالات متحده "بسیار بسیار آماده" به هر تهدید coronavirus به ارمغان می آورد و او را معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای آمد و به عنوان برترين مقامات بهداشتی در آمریکا هشدار داد, بهداشت, سیستم های کسب و کار و افراد به آماده سازی آنها به عنوان انتظار می رود بیشتر موارد.

COVID-19 خزش به سوی غرب — از جمله یک مورد در کالیفرنیا در ایالات متحده است که به نظر نمی رسد مربوط به سفر خارج از کشور — تا به حال برخی از کشورها هشدار ساکنان خود را به اطاعت از اقدامات در نظر گرفته شده برای نگه داشتن تنها یک مورد از شکوفایی به یک خوشه است که می تواند فلج یک جامعه است.

این ویروس را نگه می دارد به مکان های جدید در سراسر جهان است. این است که با قرار دادن تعداد موارد گزارش شده از روز شنبه در بالا 81,000 با بیش از 2,700 مرگ و میر. ژنو مبتنی بر سلامت سازمان است و انتظار می رود برای به روز رسانی این اعداد و ارقام بعد پنج شنبه.

مقامات بهداشتی کانادا 'مطمئن شوید که ما در حال آماده'

کانادا بهداشت مقامات هنوز در حال اجرای یک استراتژی مهار اما نیز وجود دارد که آماده سازی در جریان است در صورتی که در بیشتر موارد در حال حاضر در اینجا.

معاون بهداشت افسر Howard Njoo گفت که مقامات کانادا را در نظر درخواست از مردم برای استفاده از "اجتماعی فاصله" اقدامات در این رویداد وجود دارد گسترده تر انتقال ویروس است. که می تواند شامل چیزهایی مانند لغو تجمع جرم و رویدادهای عمومی.

"به طوری که همه در آینده است. ما قطعا وجود دارد اما ما در واقع در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک و مطمئن شوید که ما در حال آمادگی برای آن" Njoo گفت: نمایندگان مجلس در خانه سلامت کمیته.

بستن مرزها نیست جواب درست گفت و اشاره کرد که آن را هرگز ثابت می شود موثر به عنوان یک بهداشت عمومی ابزار. از مردم خواسته شده است که برای گفتن آژانس خدمات مرزی کانادا افسران اگر آنها شده اند به استان هوبئی در چین و یا اگر آنها با داشتن علائم مانند تب و سرفه یا تنفس مشکل است.

شده اند وجود دارد 12 مورد گزارش شده در کانادا — همه آنها در هر دو انتاریو یا بریتیش کلمبیا.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در برخی از کشورها در برخورد با بسیاری از موارد از رمان coronavirus.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین

این عکس گرفته شده Feb. 22 نشان می دهد یک مرد است که بهبود از COVID-19 عفونت کرونا ويروسی بودن ضد عفونی توسط کادر پزشکی قبل از ترک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چین گزارش 433 مورد جدید آوردن مجموع تعداد مورد در سرزمین اصلی به 78,497 این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت. بیش از 32,000 از این بیماران را بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

از موارد جدید در چین 383 بودند در مرکز شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر.

به تاریخ وجود داشته است 2,744 مرگ و میر مرتبط با این بیماری در چین مقامات وجود دارد گفت.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی

A South Korean child می پوشد یک ماسک برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس در حالی که سوار روروک مخصوص بچه ها پنج شنبه در سئول. دولت را مطرح کرده است coronavirus هشدار به "بالاترین سطح" را به عنوان مورد تایید شده اعداد را نگه دارید در حال افزایش است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

کره جنوبی گزارش داد 505 بیشتر coronavirus موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 1,766.

بسیاری از موارد جدید در این کشور چهارم-بزرگترین شهر Daegu که در آن شیوع ضربه سخت ترین و دولت ملی بسیج سلامت عمومی ابزار برای کمک به این منطقه ضعف سیستم پزشکی.

این کشور در روز پنج شنبه نیز در تایید آن سیزدهم مرگ; بسیاری از آنها هنوز هم در نزدیکی Daegu.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ژاپن

در ژاپن مقامات بهداشتی گزارش 186 موارد است. آن را شامل نمی شود و بیش از 700 مورد مربوط به الماس شاهزاده کشتی کروز.

کریگ لی یکی از بیش از 50 کانادایی که تست مثبت برای COVID-19 در حالی که در کشتی است که هنوز هم تحت قرنطینه در یک مرکز درمانی. او گفت: CBC News Network او هیچ علائم و احساس خوب است.

نیز وجود دارد یک گزارش که یک زن در اوزاکا تست مثبت برای COVID-19 برای بار دوم. این اولین عود شناخته شده در ژاپن هر چند رویترز گزارش می دهد که در موارد مشابه رخ داده در چین است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در عربستان سعودی و خاورمیانه

یک شهر تهران کارگر پاک اتوبوس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری در روز پنج شنبه. ایران مواجه شده است و سوالات بیش از آن شمارش از موارد به عنوان کشورهای همسایه گزارش یک چشم انداز مثبت از موارد مربوط به سفر به ایران است. (Atta Kenare/AFP/Getty Images)

وجود دارد در حال رشد است و نگرانی در سراسر خاورمیانه در مورد این ویروس را در ایران تایید کرد که عفونت موارد در کشور مشخصی توسط بیش از 100 به 254. که هل منطقه را به طور کلی موارد به بالای 350.

در مجموع 26 نفر فوت کرده اند که تا کنون در ایران است که بیشترین مرگ و میر در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد.

کارشناسان ترس ایران است underreporting تعداد موارد جدید ویروس به عنوان موارد در سراسر وسیع تر خلیج فارس پدید آمده در روزهای اخیر مربوط به جمهوری اسلامی است.

عربستان سعودی روز پنج شنبه متوقف سفر به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از نگرانی در مورد یک اپیدمی ویروسی تنها چند ماه پیش از مراسم حج.

این تصمیم فوق العاده ای توسط عربستان سعودی توقف بیگانگان را از رسیدن به شهر مقدس مکه و کعبه که مکعب شکل و ساختار جهان را 1.8 میلیارد مسلمان در دعا نسبت به پنج بار در روز. این تصمیم نیز تحت تاثیر سفر به پیامبر (ص) در مسجد مدینه. مقامات نیز به حالت تعلیق در ورود به پادشاهی برای کسانی که با ویزای توریستی از کشورهای آسیب دیده از ویروس جدید.

این تصمیم نشان داد که نگرانی در مورد شیوع بالقوه كردن به عربستان سعودی که غنی از نفت سلطنت سهام مشروعیت خود را در حفاظت از اسلام مقدس.

عربستان سعودی متوقف سفر به شهر مقدس مکه و کعبه که مکعب شکل و ساختار جهان را 1.8 میلیارد مسلمان در دعا نسبت به پنج بار در روز. (Amr Nabil/آسوشیتد پرس)

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد جدید کروناویروس در عربستان سعودی در میان شیوع.

در حالی که میلیون ها حضور در حج است که در این سال برای اواخر جولای به اوایل ماه اوت میلیون بیشتر می آیند در طول بقیه سال به عتبات در این پادشاهی است. کسانی که دیگر زیارت به عنوان كردند. یکی از بزرگترین بار برای عمره مقدس مسلمانان روزه ماه رمضان است که برای شروع در پایان ماه آوریل است.

یک کویت وزارت بهداشت رسمی روز پنجشنبه گفت که این کشور 43 مورد تأیید از شنبه, و اضافه کرد که همه این موارد درگیر افرادی که تا به حال شده است به ایران.

در بحرین که تایید 33 نفر از صبح روز پنجشنبه مقامات متوقف تمام پروازها به مقصد عراق و لبنان. آن را به طور جداگانه تمدید 48 ساعته بان کی مون بیش از پروازها از دبی و شارجه در امارات متحده عربی که از طریق آن آلوده مسافران رسیده پادشاهی جزیره در سواحل عربستان سعودی است.

در ضمن عراق وزارت بهداشت در پنج شنبه اعلام کرد اولین coronavirus مورد در پایتخت بغداد آوردن کلی تعداد موارد گزارش شده در کشور به شش. همه شده اند مربوط به ایران است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

Coronavirus شیوع نگه داشتن گردشگران دور از ایتالیا و کسب و کار در حال حاضر احساس خرج کردن در میلان مالی این کشور سرمایه است. 2:01

شیوع کروناویروس در ایتالیا بیمار بیش از 400 نفر تقریبا همه آنها در شمال. رم تا به حال سه مورد اما هر سه را درمان شد.

راش از کشورهای در گزارش خود موارد در گذشته از چند روز با آخرین بودن, دانمارک, در, مردی که در بازگشت از تعطیلات اسکی در ایتالیا و استونی در بازگشت از ایران در رسانه های محلی گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب