Billie Eilish جدید James Bond theme song

تازه کردن جارو Grammys, Billie Eilish کاهش یافته است, آهنگ جدید برای آخرین قسط از جیمز باند حق رای دادن. دانیل

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

تازه کردن جارو Grammys, Billie Eilish کاهش یافته است, آهنگ جدید برای آخرین قسط از جیمز باند حق رای دادن. دانیل کریگ بازیگر بریتانیایی است که مجموعه ای را به خود عملکرد نهایی به عنوان 007 agent.

ما احساس پاپ Billie Eilish منتشر شده در روز جمعه بسیار-پیش بینی رسمی آهنگ برای آینده فیلم جیمز باند.

چهار دقیقه, ترانه سهام عنوان فیلم "هیچ وقت به مرگ" و آن شرکت نوشته شده توسط Eilish و برادر Finneas. آن انجام شد به یک ارکستر ترتیب با 11 بار برنده جایزه اسکار, آهنگساز هانس زیمر و مت Dunkley.

در 18 ساله, Eilish جوانترین هنرمند به نوشتن و ضبط James Bond theme پیوستن به صفوف از هنرمندان بزرگ مانند Adele, مدونا و Paul McCartney.

این هنرمند جوان جاروب Grammys ماه گذشته برنده بهترین آلبوم بهترین رکورد آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید.

او تنها دومین نوازنده را به نفع خود تمام چهار دسته در یک شب. Eilish سپس به انجام در اسکار مراسم این ماه است.

ادامه مطلب: Billie Eilish: چگونه anti-ستاره شد ستاره

جدید فیلم جیمز باند است که در 25 قسط از حق رای دادن است و با توجه به وارد تئاتر در آوریل این سال است.

دانیل کریگ بازیگر بریتانیایی که به نظر می رسد در گذشته چهار فیلم خواهد بود سرگیری عنوان خود نقش به انگلیسی secret agent برای پنجمین و آخرین بار.

در این فیلم یک پیری باند کشیده شده است از بازنشستگی در جامائیکا به صورت یک تبه کار جدید انجام شده توسط برنده جایزه اسکار بازیگر Rami Malek.

کریگ که 51 سال است انتظار می رود به بازگشت به 007 حق رای دادن. این بازیگر شده است صحبت علنی در مورد تلفات نقش گرفته بر روی او حتی تحت جزئی جراحی مچ پا پس از آسیب در مجموعه.

jcg/rc (یمن)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن