اوپک و متحدان توافق برای کاهش تولید نفت به حدود 10 میلیون بشکه در روز

قبلی ایستاده با مکزیک حل و فصل شد به عنوان معامله شد و اعلام کرد تنها چند ساعت قبل از بازارهای آسیا باز در روز

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

قبلی ایستاده با مکزیک حل و فصل شد به عنوان معامله شد و اعلام کرد تنها چند ساعت قبل از بازارهای آسیا باز در روز دوشنبه. کاهش خواهد بود به تدریج کاسته تا آوریل سال 2022.

اوپک و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت موافقت کرد و به رکورد کاهش در تولید نفت در روز یکشنبه. این کاهش نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز ساخته شده بود برای ایجاد ثبات در قیمت نفت در میان coronavirus اپیدمی و یک جنگ قیمت.

این کاهش نشان دهنده حدود 10 درصد از عرضه جهانی. توسط برخی از حساب های موثر در کاهش و حتی می تواند به میزان 20 درصد.

این قرارداد توافق شد پس از چهار روز مذاکرات. تصمیم گرفته شده بود تنها چند ساعت قبل از بازارهای آسیا به علت باز در روز دوشنبه.

قبلی مذاکرات به کاهش تولید نفت متوقف شده بود با توجه به ایستادگی کردن با مکزیک اما حل و فصل شد و پس از کشورهای دیگر مجاز مکزیک به قطع تنها 100,000 بشکه در ماه است. رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador بود گفت: ما رئیس جمهور تهمت ارائه شده را فوق العاده کاهش از طرف او.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ خواهد شد به تدریج در حفظ و کاهش محدودیت در تولید تا آوریل سال 2022. منابع گفت که خلیج فارس از اعضای کارتل خواهد بود عمیق تر کاهش از آنچه قبلا انتظار می رود.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد معامله و تبریک گفت رئیس جمهور روسیه پوتین و عربستان شاهزاده سلمان در رسیدن به اجماع.

عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان اعلام کرد که موثر کاهش عرضۀ نفت از اوپک و متحدان آن را به مقدار 12.5 میلیون بشکه در روز به دلیل یک خروجی بالاتر در ماه آوریل از عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی. "من مفتخرم که به عنوان یک حزب از این لحظه تاریخی و تاریخی, توافق," او گفت:.

به عنوان بیش از 3 میلیون نفر باقی می ماند تحت مستند با توجه به همه گیر جهانی تقاضای نفت کاهش یافته بود تقریبا یک سوم. زودتر مذاکرات به کاهش تولید تا به حال از هم جدا افتاده با توجه به قیمت جنگ باعث شده بین روسیه و عربستان سعودی است.

tg/aw (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب