جفری برمن این تحقیقات به تهمت همکاران افزایش نگرانی خود را شلیک

Wمرغ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج قدرتمند آمریکا وکیل در منهتن بیش از آخر هفته که پیشرو در تحقیقا

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

Wمرغ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج قدرتمند آمریکا وکیل در منهتن بیش از آخر هفته که پیشرو در تحقیقات به برخی از همکاران این آخرین حادثه برجسته رئیس جمهور ظاهری تمایل به درون واژگون سازی سنتی استقلال از وزارت دادگستری هنگامی که آن را در خدمت منافع خود را.

حتی برای یک دولت که مسلط به مشخصات بالا ousters, شرایط جفری برمن اخراج شد دراماتیک: دادستان کل ویلیام بار سعی کردم او را به آتش کشیدند جمعه شب اما برمن حاضر به مرحله پایین مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش او را در روز بعد. نتیجه برمن را حذف و فقط به عنوان استارک. مردی که رهبری منطقه جنوب نیویورک (SDNY) تحقیقات دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلا و همچنین دیگر پروب که تا به حال rankled رئیس جمهور حذف شده از موقعیت خود را در برابر خود خواهد شد. این حرکت مطرح است حاد نگرانی های داده شده هر دو ماهیت برمن کار در SDNY و مغلوب ساختن پیشی جستن از تاریخ خود از اظهارات و اقدامات فرسایش استقلال DOJ — یا حداقل ظاهر آن است.

"چگونه ما مشاهده برمن را حذف باید آگاهانه با مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ که شامل شلیک (یا تلاش برای آتش) چند DOJ و مقامات FBI به منظور نفوذ در تحقیقات خود و همکارانش می گوید:" رناتو Mariotti سابق دادستان فدرال در حال حاضر در تامپسون Coburn. "حتی اگر تهمت که فاقد سابقه و اگر بر اعلام شد, کمتر, عجیب قریب, من می خواهم با این وجود نگران اگر سر باراک اوباما برداشته شد و یک رئیس جمهور زمانی که کار تحقیق در مورد رئیس جمهور وکیل شخصی و افتتاحیه کمیته. اما در شرایط حاضر افزایش بسیار جدی تر و نگرانی است."

کاخ سفید گفت: برمن حذف شد به این دلیل که دولت می خواست به موقعیت به جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در 22 ژوئن نشست خبری که کلیتون تا به حال ابراز علاقه به بازگشت به شهر نیویورک و کاخ سفید می خواست به "نگه داشتن او در دولت است." بعید است که کلیتون خواهد بود با تایید مجلس سنا با توجه به مخالفت با هر دو نیویورک سناتور و معاون متحده وکیل آدری گذاری شده است نام بازیگری سر در میان است.

پرسید که زمان در روز دوشنبه جلسه اگر برمن اخراج شد چرا که او نظارت تحقیقات به تهمت همکاران نزدیک از جمله مایکل کوهن و رودی جولیانی McEnany گفت: "بدون او نمی شد" و افزود: "این را مختل کند موارد به کار گرفته توسط این منطقه که در ادامه به صورت عادی."

ادامه مطلب: ترس داخلی مخالفت پیش از انتخابات برگ برنده خود را گسترش جنگ در واشنگتن

برمن بوده است ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک پس از سال 2018 است. در طول دو سال بر روی کار او نظارت چندگانه تحقیقات به اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. او به رهبری از پیگرد قانونی از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن برای کوهن نقش مهمی در تنظیم hush پرداخت پول از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن به فیلم ستاره فیلم Stormy Daniels. کوهن التماس کرد گناه را به جرم از جمله مالی مبارزات انتخاباتی نقض و نادرست صورتهای مالی و او دخیل مغلوب ساختن پیشی جستن در این طرح تحت سوگند. (تهمت را انکار می کند و داشتن رابطه با دانیلز و رد هر گونه تخلف در ارتباط با پرداخت.)

برمن را نیز به دنبال معاملات کسب و کار از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی و صادر هیات منصفه کیفرخواست سال گذشته در برابر لو Parnas و ایگور Fruman دو جولیانی همکاران خود را به اتهام استفاده از یک پوسته شرکت را غیر قانونی کمک مالی به یک سوپر پک حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

به طور جداگانه SDNY نیز بررسی شده است ممکن است مالی بی مناسبتی در مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته که ممکن است یکی از تعدادی از تحقیقات که رابرت مولر چرخید از خود مشاور ویژه بررسی است. افتتاح پروب به احتمال زیاد "می رود خیلی دور و گسترده ای می گوید:" Jed Shugerman استاد در دانشگاه دنور دانیلز دانشکده حقوق "و بسیاری از ما بوده است تعجب آنچه در جریان بوده است برای آخرین بار 15 سال پس از مولر زخم تحقیقات خود را پایین."

سوال کلیدی در برمن را شلیک Shugerman می گوید: "چرا حالا؟" او پیش بینی کرد منطقه جنوبی آماده است به دست پایین کیفرخواست در افتتاحیه کمیته تحقیق و تفحص و یا دیگران— قبل از زمان معمول قاب را ترشح کیفرخواست این سال خواهد دید بنابراین به عنوان نه به تداخل با انتخابات ریاست جمهوری. "این خواهد بود خیره به من اگر منطقه جنوبی... تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی پیشرفت در هر یک از تعدادی از رسوایی" Shugerman می گوید: برای این کار به هل دادن "به یک کیفرخواست در حال حاضر در ژوئن-ژوئیه پنجره."

یا نه برمن را که در حال نزدیک شدن به یک مرحله جدید در هر تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران برمن خشمگین کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن با کار های دیگر که تهمت وعده داده شده برای quash, در سفارش به کاری به نفع با رهبران خارجی, با توجه به کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. برمن نظارت بررسی به بانک ترکیه هالک بانک یک پروب بولتون ادعا تهمت وعده داده شده رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان خواهد بود "ثابت شده است." با توجه به بولتون کتاب در یک طرف نشست در اجلاس سران در بوئنوس آیرس در اواخر سال 2018 اردوغان به مغلوب ساختن پیشی جستن یک یادداشت از شرکت حقوقی است که به نمایندگی هالک بانک است که بانک بی گناه بود. مغلوب ساختن پیشی جستن بدبختانه از طریق آن گفت: به اعتقاد او هالک بانک بود "کاملا بی گناه".

"مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: اردوغان او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم" بولتون می نویسد.

با توجه به تمام این نگرانی ها بیش از برمن را شلیک کنگره قول داده است به اقدام و قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler یک دموکرات از نیویورک گفت: برای بررسی این موضوع است. "نه رئيس جمهور و نه وزارت دادگستری ارائه داده اند هیچ گونه توضیحی برای آقای برمن را ادعا اخراج" Nadler در بیانیه ای گفت. "ما می دانیم که باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک مشغول است در تحقیقات با هدف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی." Nadler گفت: او را از شنیدن دو خبرچین این هفته برمن را شلیک و امید به امن برمن شهادت را به عنوان به خوبی. "من مطمئن هستم که او را شهادت" Nadler گفت: در سی ان ان روز یکشنبه.

جاناتان Turley استاد در دانشگاه جورج واشنگتن قانون مدرسه اشاره می کند که در بر تایید شنوایی است که در آن Turley شهادت از طرف او بر گفت او نمی خواهد اجازه می دهد هر حرکت به دنبال نفوذ در یک بررسی. "است که تپه به مرگ یک وکیل طور کلی" Turley, که همچنین شهادت در برابر تهمت را استیضاح در مجلس در سال گذشته می گوید. "اندازه گیری این است که آیا بار بود اقدام به تضعیف و تحقیقات است."

در حالی که Turley می گوید او دیده نشده و شواهد که قصد در برمن مورد او اذعان واقعی وجود دارد به سوالات مطرح شده توسط شلیک با توجه به دادستان بدن از کار بیش از دو سال گذشته و او "به طور کامل پشتیبانی از" کنگره بررسی است.

"مشروع وجود دارد نگرانی" Turley می گوید که "باید خطاب."

—با گزارش توسط جان والکات و برایان بنت/واشنگتن

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com.

آخرین مطالب