راننده اتوبوس شگفتی پسر که او را نگه داشته شرکت با یک دوچرخه جدید

دکتر هوستون که ضد ماسک و نرم افزار-هیدروکسی کلروکین سخنرانی ستایش رئیس جمهور تهمت و پسرش, Donald Trump Jr., ه

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

دکتر هوستون که ضد ماسک و نرم افزار-هیدروکسی کلروکین سخنرانی ستایش رئیس جمهور تهمت و پسرش, Donald Trump Jr., همچنین معتقد است که دی ان ای بیگانه است که در پزشکی استفاده می شود و پزشك زنان مشکلات ناشی از رابطه جنسی را در رویاهای خود را با شیاطین, The Daily Beast , گزارش.

استلا امانوئل یک متخصص اطفال و مذهبی و وزیر اجرا می شود که یک کلینیک پزشکی و کلیسا به نام شلیک وزارتخانه از مرکز نوار. بیش از چند سال گذشته او در فیلم های ضبط شده از او موعظه و ارسال آنها را به یوتیوب. آنها پوشش طیف گسترده ای از موضوعات عجیب و غریب از خطرات داشتن رویا با جادوگران برای ایجاد یک واکسن است که متوقف کردن مردم از مذهبی بودن, The Daily Beast , گزارش.

در روزهای اخیر ویدئویی از او صحبت از مراحل دیوان عالی کشور رفته است ویروسی در محافل محافظه کار با امانوئل اعلام کرد که "هیچ کس به مریض" از COVID-19 چرا که "این ویروس به درمان است." او بخشی از یک رویداد لقب کت سفید نشست برگزار شده توسط Tea Party Patriots و با حضور چند پزشک که باور نمی اجماع پزشکی در coronavirus.

در طول سخنرانی خود را امانوئل ادعا کرد که او را نجات داده است صدها نفر از بیماران با هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن; مطالعات نیست هر مدرکی که هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار برای درمان coronavirus. امانوئل در ادامه اعلام کرد که به دلیل مواد مخدر است معتبر, درمان, ماسک های غیر ضروری هستند.

این ویدئو حذف شد, از Facebook و Twitter برای نقض دروغ قوانین بسیار به خشم از کسانی که مشترک آن است. امانوئل دیوانه بود, هم, به tweeting که Facebook است "نه بزرگتر از خدا. من به شما قول می دهم. اگر صفحه من است نه پشت کردن چهره کتاب را در نام عیسی." در ادامه مطلب روزانه وحش. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن