Delta نوشته های $534 میلیون سه ماهه از دست دادن هشدار 'سه ماهه دوم بدتر خواهد بود'

"به عنوان coronavirus همچنان به رفت و برگشت در سراسر امریکا و رهبران در حال تلاش برای کشف کردن تعادل مناسب بی

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

"به عنوان coronavirus همچنان به رفت و برگشت در سراسر امریکا و رهبران در حال تلاش برای کشف کردن تعادل مناسب بین امن نگه داشتن مردم و حفظ اقتصاد در حال حرکت" Trevor Noah گفت: در روز سه شنبه روزانه اجتماعی فاصله نشان می دهد. و برخی فرمانداران در حال گمراهان در کنار کسب و کار گفت: در مقایسه با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) تصمیم به بازگشایی بولینگ alleys به خواست "مردم را به پیوستن به یک رقابتی عطسه لیگ. اما در حالی که برخی از آنها را باز متحده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او را در بستن مرز."

بله "در 10 p. m. صدای جیر جیر شب گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که با توجه به coronavirus او به امضای یک فرمان اجرایی تعلیق همه مهاجرت به ایالات متحده," نوح گفت. "این یک گام بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد داشته باشید از آنجا که دو سوم از همسران خود شده اند و مهاجران است. پس از بسته شدن سیستم مهاجرت مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از حذف Tinder." این اقدام اجرایی است "و در عین حال یکی دیگر از سیاست های او را هل دادن از طریق طول تاج همه گیر" پس دیگر مهاجرت یخ و برش محیط زیست, اجرای, او گفت:. "پس فراموش نکنید در حالی که شما در نهایت گرفتن در اطراف به تماشای پاریس و تلاش برای پخت نان برای اولین بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او همچنین با استفاده از coronavirus به عنوان یک فرصت برای انجام تمام چیزهایی که او همیشه می خواستم برای انجام" تنها "مغلوب ساختن پیشی جستن سرگرمی در حال رفتن به رفتن نگه دارید برای یک زمان بسیار طولانی است."

"من لزوما موافق" با مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت "بمب" Stephen Colbert گفت: در اواخر نشان می دهد "اما آن را احتمالا امن ترین چیزی که — برای مهاجران. زیرا در حال حاضر آمریکا است که اساسا یک ظرف پتری در کف یک ایستگاه اتوبوس باشد. اما این ممنوعیت را به انجام هر کاری برای جلوگیری از گسترش ویروس و یا قرار دادن آمریکایی ها بازگشت به کار" و "مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر است که کمتر در مورد اطلاعات بیشتر در مورد ترویج امروز نشست خبری واقعیت نشان می دهد،" او جدا از برخی از چیزهایی که دیوانه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه نشست خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بگویم "خیلی خنده دار شوخی" در این جلسه در مورد چگونه او هرگز دروغ به سرعت قبل از دروغ گفتن, جیمی کیمل اشاره کرد. تهمت و ادعا کرد او نیست در سمت چپ خانه سفید "در ماه" اما "او برگزار شد تظاهرات در ماه فوریه و مارس و او اجازه کاخ سفید چهار بار در ماه مارس از جمله سفر به Mar-a-Lago. Mar-a-لاگو راه گذاشته 153 کارگران امروز در علاوه بر این به 560 گذاشته در مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد مکرر در میامی — شاید این است که چرا او خیلی مضطرب به برای کسب و کار باز دوباره: او صدمه دیده است." پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de