اسرائیل: نتانیاهو و Gantz نشانه قدرت های مقابله برای جلوگیری از رأی دیگری

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب خود را Benny Gantz توافقنامه را امضا کرده اند به شکل یک "اورژانس" دو

توسط PATRIS-FUN در 2 اردیبهشت 1399

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب خود را Benny Gantz توافقنامه را امضا کرده اند به شکل یک "اورژانس" دولت خود را اعلام کرد. این حذف نیاز به برگزاری چهارمین انتخابات در حدود یک سال است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب Benny Gantz اعلام کرد که آنها یک قرارداد امضا شده به شکل یک "اورژانس" دولت ائتلافی در روز دوشنبه.

معامله بین نتانیاهو محافظه کار حزب لیکود و Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب به پایان می رسد دیرینه بن بست سیاسی و بدان معنی است که اسرائیل نمی خواهد که به آمار نظر سنجی برای چهارمین انتخابات ملی در یک سال است.

شرایط توافق نمی شد و بلافاصله اعلام کرد در بیانیه مشترک صادر شده توسط احزاب اما رسانه های محلی گفت که این نام برای سه سال در قدرت های معامله در آن Gantz را بیش روحانی در نیمه راه از طریق دوره سه سال.

"من وعده داده شده دولت اسرائیل ملی اضطراری دولت است که کار را به صرفه جویی در زندگی و معیشت اسرائیلی citiyen. من ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را برای شما شهروندان اسرائیل" نتانیاهو " در توییتر به زودی پس از معامله رسیده بود.

"ما مانع از چهارمین انتخابات. ما را حفظ دموکراسی است. ما مبارزه با تاج و مراقبت از همه شهروندان اسرائیلی," Gantz نوشت: به هواداران خود.

سه بن بست سپس یک بیماری همه گیر

این کشور سومین انتخابات در یک ردیف به پایان رسید با نه حزب تامین امنیت رای کافی برای تضمین دوام ائتلاف اما Gantz و نتانیاهو بعد از توافق به شکل اضطراری دولت با توجه به کروناویروس بحران است.

Israelis demonstrate against Israel's Prime Minister Benjamin Netanyahu, under strict restrictions made to slow down the coronavirus disease (COVID-19) spread, on Rabin Square in Tel Aviv, Israel April 19, 2020. (Reuters/C. Kern)

مذاکرات در شرایط اضطراری ائتلاف دولت باعث جرم تظاهرات عمومی کامل با اجتماعی سوريه توسط مخالفان نخست وزیر نتانیاهو

در هفته گذشته دو طرف از دست رفته مهلت برای تشکیل یک ائتلاف. اما آنها داده شد و زمان بیشتری برای اعلام یک معامله به عنوان آنها ادعا می شود ساخت "پیشرفت قابل توجهی" در مذاکرات است. تا به حال آنها نشده است قادر به رسیدن به یک توافق اسرائیل به احتمال زیاد تا به حال به صورت یک چهارم انتخابات.

Gantz قبلا قول داد برای خدمت در دولت تحت نتانیاهو که نخست وزیری فرو رفته در رسوایی زیر کیفرخواست خود را برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در اواخر سال گذشته.

ادامه مطلب: اسرائیل: Benny Gantz به دنبال وحدت با نتانیاهو به عنوان حزب تجزیه

این دو توافق کردند به اورژانس مذاکرات در صورت فشار قابل توجهی به شکل یک معامله به طوری که این کشور می تواند حرکت رو به جلو با بیشتر متحد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اسرائیل در حال حاضر دارای بیش از 13,600 تایید موارد و مرگ و میر 173.

lc/msh (AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de