افزایش شمار تلفات 9 در ایالات متحده پس از Isaias انتقاد شدید سواحل شرق

حداقل نه نفر از جمله پنج-ساله مبتلا به اوتیسم کشته شدند که طوفان گرمسیری Isaias کتک ایالات متحده در سواحل شرق

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

حداقل نه نفر از جمله پنج-ساله مبتلا به اوتیسم کشته شدند که طوفان گرمسیری Isaias کتک ایالات متحده در سواحل شرق با بارش باران و باد شدید پس از ریزش زمین به عنوان یک طوفان در کارولینای شمالی. میلیون ها نفر بدون قدرت بودند روز چهارشنبه پس از قطع درختان و قطع خطوط برق.

صدای ژنراتور و اره مربوط طلوع آفتاب در نیوجرسی که در آن بیش از یک میلیون خانه و کسب و کار بدون برق بودند. NJ حمل و نقل قطار از سرویس باقی مانده به حالت تعلیق در حالی که خدمه پاک حدود 150 درختان و تعمیر سیگنال و سربار سیم.

راه آهن منطقه ای خدمات نیز به حالت تعلیق در فیلادلفیا پس از Isaias مطرح Schuylkill رودخانه و ارسال های نا امن ساخت بارج به یک پل. بازرسان بودند برای چک کردن آسیب. بزرگراه میان ایالتی 676 که عبور از پل شد بسته در هر دو جهت.

پاتریک Foye رئیس نیویورک حمل و نقل متروپولیتن گفت: بیش از 2000 سقوط درختان در سراسر سیستم اتوبوس و قطار شبکه.

"این طوفان باعث آسیب های شدید," Foye گفت. "نه از Superstorm شنی دارای سیستم ما تجربه این نوع باد."

شهر نیویورک کارگر صعود بر روی یک درخت نگاه به آسیب های ناشی از آن است به یک خانه و ماشین در پاکسازی از طوفان گرمسیری Isaias در آستوریا محله کوئینز, n. y., در روز چهارشنبه. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

طوفان پس

دو نفر کشته شدند که Isaias چرخید یک گردباد که زده کارولینای شمالی mobile home park. فرد دیگری درگذشت در پنسیلوانیا هنگامی که وسیله نقلیه خود را پیشی گرفته بود با آب و جاروب پایین دست.

پنج-ساله تا به حال از دست رفته از Philadelphia-منطقه خانه در اوج طوفان شنبه و مرده پیدا شد چهارشنبه. مقامات گفتند آنها معتقد بودند او جاروب دور توسط سیلاب ها در نهر پشت خانه او.

سه نفر دیگر کشته شدند سقوط درختان سرنگون شده توسط طوفان در ایالت مریلند, کانکتیکات و شهر نیویورک و یک نفر هشتم درگذشت دلاور هنگامی که یک شاخه درخت افتاد روی آنها, مقامات گفت. یک زن مرده پیدا شد در داخل یک New Hampshire خانه سه شنبه شب.

Isaias پایدار باد بالا تا 105 متر/ثانیه بیش از 18 ساعت پس از آمدن در ساحل, اما آن را به 64 متر/ثانیه, حداکثر بادها که از اوایل روز چهارشنبه با توجه به National Hurricane Center.

Isaias حالتها بین طوفان و طوفان گرمسیری قدرت آن را به عنوان نوتبوک به سمت سواحل شرق. سوخت توسط گرم اقیانوس آب طوفان رو اواخر پشت سر هم از قدرت به عنوان یک شادابی طوفان با بالا پایدار باد 136 متر/ثانیه قبل از آمدن ساحل اواخر یکشنبه در نزدیکی اقیانوس, جزیره, ساحل, N. C. آن طوفان گرمسیری وضعیت پایدار بود اما تضعیف و آن را به عنوان رهبری شمالی به کانادا سه شنبه شب.

قبل از ساخت ریزش زمین در اواخر روز دوشنبه Isaias کشته شدن دو نفر در کارائیب و کتک باهاما قبل از مسواک زدن گذشته فلوریدا.

گردباد تایید شده توسط خدمات ملی آب و هوا در ویرجینیا و مریلند دلاور و نیوجرسی. قطع برق همچنین گسترش به سقوط درختان با بیش از 2.7 میلیون مشتریان از دست دادن برق در سراسر کشورهای مختلف از صبح روز چهارشنبه با توجه به PowerOutage.ما که آهنگ های سودمند ، شهر نیویورک را ابزار قدرت آن را گفت دیدم بیشتر قطع از Isaias بیش از هر طوفان به جز Superstorm سندی در سال 2012.

خطوط برق criss-cross یک خیابان در گوتنبرگ, N. J., پس از طوفان گرمسیری Isaias از طریق تصویب در روز سه شنبه. درختان افتاده و آوار آشغال خیابان در منطقه ترک هزاران نفر از مردم بدون قدرت و اخلال در خدمات مترو. ( Munoz Alvarez/گتی ایماژ)

در دیلستون Pa. مقامات گفت: چهار نفر بودند که برای درمان جراحات جزئی بعد از بادهای بخشی از گچ بری سقف یک مهدکودک مرکز. همچنین در حومه فیلادلفیا کارگران نجات در شهرستان دلاور جستجو برای یک فرد جوان که به سقوط و یا شروع به پریدن کرد به حرکت سریع آب متورم کریک گفت: تیموتی بویس شهرستان خدمات اورژانس مدیر.

برخی از بدترین آسیب به نظر می رسید به شرق و شمال که در آن طوفان را چشم زده زمین در کارولینای شمالی.

"خوشبختانه این طوفان شد و به سرعت در حال حرکت است و در حال حاضر در سمت چپ ما دولت" رژیم صهیونیستی. Roy کوپر روز سه شنبه گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب