دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز فلوریدا. آیا فلوریدا هنوز هم می خواهید تهمت?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز فلوریدا. بنفش دولت را برای رای گیری برنده در همه اما یکی انتخابات ریاست جمه

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز فلوریدا.

بنفش دولت را برای رای گیری برنده در همه اما یکی انتخابات ریاست جمهوری از سال 1964 و هیچ حزب جمهوری خواه برنده انتخابات ریاست جمهوری بدون فلوریدا در نزدیک به 100 سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میدان نبرد دولت در مورد 112,000 آرا در سال 2016. در حال حاضر چندین اخیر عمده سنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است در معرض خطر از دست دادن دولت و خود انتقادی 29 آرا. ژوئیه سی ان ان/SSRS نظرسنجی نشان می دهد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن پیشرو تهمت 51 درصد به 46 درصد در فلوریدا در میان رای دهندگان ثبت شده. در جولای 23 اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن یک حتی گسترده تر margin: 51% به 38%. A Real Clear Politics رای گیری متوسط از نظر سنجی های متعدد است بایدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط 7.8 امتیاز.

"این قطعا به دنبال بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید:" اریک جانسون دموکراتیک سیاسی استراتژیست در فلوریدا. "آن است که تقریبا غیر ممکن است برای دیدن چگونه یک جمهوری خواه رئیس جمهور برنده بدون فلوریدا."

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در دولت به نظر می رسد بدتر شدن آن به عنوان نبرد با کروناویروس وخیم تر می شود. با فلوریدا رو یکی از بدترین COVID-19 شیوع بیماری در ایالات متحده برخی از رای دهندگان جمهوری خواه در دولت در حال چرخش به دور از تهمت و بی مهارت در پاسخ به همه گیری آن را به عنوان موج از طریق شهرهای خود را. در همان زمان, ویروس است که مانع مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی پیروزی در آن رای دهندگان از طریق سنتی به معنی: او می خواست برای برگزاری نطق اصلی کنوانسیون سخنرانی در جکسنویل اما لغو آن در هفته گذشته بیش از نگرانی های ایمنی. او با حضور در پرتاب موشک در فلوریدا مرکز فضایی کندی در اما شده است تا حد زیادی قادر به نگه داشتن علامت تجاری خود را خشن تظاهرات که قرار است به یک جزء اصلی از انتخاب مجدد استراتژی است.

که به خصوص خبر بد برای یک وقت کمپین است که در حال حاضر انتهایی بایدن در سراسر کشور و تقریبا در هر نوسان دیگر دولت با توجه به رای گیری به طور متوسط وارد شده توسط Real Clear Politics. در حال حاضر در کشش نهایی مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هل دادن سخت به فلوریدا بازگشت در هیئت مدیره. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج مدیر کمپین براد Parscale در جولای 15, کمپین جدید رهبر لایحه Stepien شرح داده شده توسط یک ارشد تهمت کمپین رسمی به عنوان "بیش از حد متمرکز" و "بیش از حد سازمان یافته" است که قصد بستن فلوریدا شکاف در گذشته 100 روز از طریق یک زمین بازی و عمده هزینه های تبلیغات تلویزیونی.

"هر انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود احمق نه به تمرکز یک تن از انرژی در فلوریدا می گوید:" ارشد کمپین رسمی. وجود دارد هر مسیر به پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بدون فلوریدا? "وجود ندارد بسیاری از" رسمی می پذیرد.

این کمپین امیدوار است چند عامل کلیدی هنوز هم می توانید تفاوت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا: سازمان پیام و عدم شور و شوق در میان رای دهندگان برای بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی (RNC) باید 170 کارکنان بر روی زمین در فلوریدا, با توجه به مبارزات انتخاباتی با پوشش برای هر شهرستان. چند تهمت کمپین مقامات گفته اند که آنها مدل خود را در زمین بازی پس از تلاش های باراک اوباما تاریخی مبارزات در سال 2008 و 2012 با تمرکز بیشتر بر روی سازماندهی جامعه و در زمین تلاش های داوطلبانه از مغلوب ساختن پیشی جستن نازک کارکنان کمپین چهار سال پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: از آن ساخته شده است 11.8 میلیون رای دهنده مخاطبین در فلوریدا تا کنون در این چرخه انتخابات در مقایسه با 1.5 میلیون رای دهنده مخاطبین در دولت در طول سال 2016 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بر این اساس سرمایه گذاری. کمپین اتحاد بیشتری را صرف در تبلیغات تلویزیونی در فلوریدا بیش از دیگر دولت حدود 40 میلیون دلار تا کنون با توجه به مبارزات انتخاباتی. در تبلیغات و پیام, ارشد, کمپین رسمی انتظار وجود دارد چند موضوع است که طنین انداز خواهد شد بیشتر با رای دهندگان فلوریدا: برای حمایت از پلیس محلی بخش رشد اقتصادی برخی مسائل منطقه ای مانند تعمیرات و ساخت و ساز در اطراف دریاچه اوکیچوبی و مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو موضع در برابر کوبا و سوسیالیسم.

مبارزات انتخاباتی می داند که coronavirus را نیز بالا از ذهن به بسیاری از رای دهندگان فلوریدا. فلوریدا در حال حاضر خانه ملت بزرگترین COVID-19 شیوع با گزارش دولت بیش از 150 ، 000 موارد در دو هفته گذشته به تنهایی. در طول بحران مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متناقض در مشاوره خود را به آمریکایی ها در مورد اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و آینده از ویروس. در نقاط مختلف در طول بهار و تابستان تهمت و ادعا کرد این ویروس را "دور" یا به سادگی "ناپدید" و پیشنهاد کرد نور خورشید و یا سفید کننده می تواند یک درمان است. برای ماه او حاضر به پوشیدن ماسک در گفت CDC دستورالعمل ماسک پوشیدن صرفا پیشنهادات. رئیس جمهور منتقل شده خود را از تن در روزهای اخیر ظاهر می شود برای اولین بار علنا در یک ماسک در جولای 11 به هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی و تصدیق در یک نشست خبری در روز 21 جولای که این ویروس شیوع در ایالات متحده آمریکا "احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود."

همه رای دهندگان فلوریدا— حتی کسانی که به حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016— اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. در جولای 15, سازمان جمهوریخواهان رای دهندگان در برابر تهمت برگزار شد یک گروه متمرکز با هفت رای دهندگان فلوریدا است که در زمان مشاهده شده است. هر فرد در زوم تماس با رای داده بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات گذشته بود اما پس از آن ابراز ناامیدی خود را با ریاست جمهوری است. هر یک از هفت رای دهندگان در تماس ذکر شده در پاسخ به coronavirus به عنوان منبع اصلی خود را تغییر نگرش نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. "آن 'don't care "نگرش" گفت: یکی از شرکت کنندگان یک معلم دستیار در فورت Lauderdale. "این یک زمان در بحران است. شما قرار بود با ما. و من نمی توانم آن را ببینید."

ارشد تهمت کمپین رسمی می گوید تهمت و دولت او در حال نشان دادن رای دهندگان در فلوریدا و در سراسر کشور "است که مراقبت از آنها" و اشاره کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس در میامی در جولای 27 به بحث در مورد آغاز فاز 3 تست از یک پتانسیل COVID-19 واکسن. "است که رفتن به تغییر دهید تا زمانی که ما از جنگل" این مقام رسمی می گوید از دولت را تمرکز بر روی این ویروس است.

اگر این پیام را دریافت نمی کند از طریق به رای دهندگان این کمپین یکی دیگر از شرط: که شور و شوق فاصله بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در دولت است. در نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو منتشر شده 30 ژوئن, 76% از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران گفت: آنها بازدید انتخاب خود را در درجه اول به عنوان یک رای برای رئیس جمهور. تنها 33 ٪ از بایدن رای دهندگان گفت: انتخاب خود را تا حد زیادی بیان حمایت بایدن; 67 درصد گفته بیشتر از یک رای در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. "شما باید آنها را می خواهید برای دریافت کردن مبل," کمپین رسمی می گوید.

برخی از رای دهندگان جمهوری خواه در دولت حتی کسانی که سرخورده با مغلوب ساختن پیشی جستن— موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را ارزیابی که بایدن نمی خواهد الهام بخش به اندازه کافی از خود گذشتگی هنگامی که زمان می آید به بازیگران در یک رای گیری. "من فکر می کنم [با] بایدن آنچه می بینید همان چیزی است که شما" یک معلم پاره وقت در جکسنویل گفت: در RVAT زوم تماس بگیرید. "[تهمت] نوعی درخشندگی زیرا او مردم را به رای دادن برای او آخرین بار. من فکر می کنم او هنوز هم می تواند دوباره آن را انجام دهد."

با ماه قبل از روز انتخابات و حتی سیاسی دموکراتیک کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری می تواند تغییر کند. در حالی که جانسون می گوید او خواهد بود "وحشتزده" اگر او مشغول به کار بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر "فلوریدا است که همیشه نزدیک" او اذعان دارد. "هنگامی که شما ببینید سنجی از بایدن پیشرو بسیار راحت حاشیه شما باید به فکر می کنم در فلوریدا خواهد باد که بسیار نزدیک تر از آن است."

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب